USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Відзавтра у Луцьку буде гаряча вода

5 Листопада 2014 15:26
З 6 листопада у Луцьку тимчасово припинять подачу тепла та відновлять гаряче водопостачання. Про це повідомили у прес-службі міськради.

так, у зв'язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря та з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 №296 “Деякі питання забезпечення населення, підприємств та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014-2015 року”, розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 22.10.2014 № 436 “Про забезпечення населення, підприємств, установ та організацій області природним газом на опалювальний сезон 2014-2015 року” з 6 листопада лучанам буде тимчасово призупинено подачу тепла.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк. Період припинення опалення — до встановлення середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8 протягом трьох діб.

Також, відповідно до документа, відзавтра, 6 листопада, відновлено гаряче водопостачання.

Так, гарячу воду у домівки лучан подаватимуть щоденно з 6:00 до 22:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 15:38
А я уже привык водой из батареи мыться... Когда будет СТАБИЛЬНОСТЬ?
онуфрій до Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 16:03
Одне зрозуміло давно, ти СТАБІЛЬНО д..біл
Я Показати IP 5 Листопада 2014 15:41
Від стабільності до дебільності... невже можна буде мити своє довге волосся не поливаючи з черпака літньою водичкою???
Дончанин до Я Показати IP 5 Листопада 2014 16:53
Если ты патриет, т.е. свидомит, то будь добр подрежь свои волосы ради блага Неньки. В противном случае, хотя бы задумайся о том, до чего вы намайданились.
НН до Дончанин Показати IP 5 Листопада 2014 16:59
ну, эт нормально.
віто до Дончанин Показати IP 5 Листопада 2014 17:27
кто про что, а вшивый о блохах, так же, дончанин? Тебе все Майдан покоя не дает?
фиеста до віто Показати IP 5 Листопада 2014 18:06
А его на Майдане "поимели" и не раз, вот у него рассудок и заватнился.
лучанка Показати IP 5 Листопада 2014 17:19
да хай вже тепло не відключають, без води якось можно обійтися а потеплення на пару днів а потім знову все завоздушено поки запустять. то капец
НН до лучанка Показати IP 5 Листопада 2014 17:27
привыкайте. это на десятки лет.
віто до НН Показати IP 5 Листопада 2014 17:31
сегодня ты, безымянный, в паре с дончанином гадишь?
Хлоп до віто Показати IP 5 Листопада 2014 17:39
Почему гадит? Мы все рады горячей воде)). Вот когда ее опять не будет, то будет радость у вас)).
фиеста до віто Показати IP 5 Листопада 2014 18:08
коментар було видалено
лучанин до НН Показати IP 6 Листопада 2014 07:40
коментар було видалено
я Показати IP 5 Листопада 2014 18:41
правильно,молодці!
коля Показати IP 5 Листопада 2014 23:25
Пересиляйся. МЕР В ЛУЦЬК
я Показати IP 6 Листопада 2014 07:57
щось не до всіх дійшов цей наказ. в нас так як і було : холодна вода, і батареї біля, яких замерзнути можна, все стабільно.
33кв до я Показати IP 6 Листопада 2014 08:06
У нас вода тепла, батареї теплі
Джулія Показати IP 6 Листопада 2014 09:50
Урря! Гаряча водааааа!
ввп до Джулія Показати IP 6 Листопада 2014 10:01
Джулія приймем ванночку
св Показати IP 6 Листопада 2014 10:40
Де ж та вода?????????????????? Ауууууууууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!
1111 Показати IP 6 Листопада 2014 11:07
У нас сьогодні зранку був рай: батареї теплі і вода гаряча))))))))) Щось тут не так, подумала я! А за годину все відключили і воду і тепло, отакі то Луцькі реалії! Ви там в мерії вже визначтесь, що включаєте а що виключаєте, бо цей тетріс вже порядком дістав
св Показати IP 6 Листопада 2014 12:21
Де живе Романюк? Треба організувати йому відключення води та тепла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Д. Показати IP 6 Листопада 2014 16:55
Ок. Лише одне питання - постачання гарячої води теж тимчасово?