USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку впіймали «рекламістів», які розвішували дивні оголошення

13 Січня 2018 14:42
Нові дивні оголошення на вулицях Луцька виявили муніципали сьогодні. Окрім того, вдалося затримати "рекламістів", який розвішували їх на вулиці Конякіна, інформує прес-служба відомства у Facebook.

В тексті оголошення додалося, що у лучан "дорого куплять бурштин, намисто з нього, ікони".

"Що ж то за дні такі пішли. На вулиці Конякіна впіймали ще одних РЕКЛАМІСТІВ. А номери ті самі..." - йдеться у дописі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Луцьку під виглядом "купівля бивнів мамонта" торгують наркотиками. Практично в кожному районі міста невідомі громадяни обклеїли електроопори банерами з незвичною пропозицією. Люди готові купити роги сайгака, бивні моржа та мамонта, а також зуби кашалота. В інтернеті правоохоронці знайшли інформацію, що так приховують та поширюють різні види синтетичних наркотиків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 13 Січня 2018 14:45
да подивіться на ці пики - тюремщики і гопота!
Володя до Анонім Показати IP 13 Січня 2018 20:59
Це не тюремщики,а зеки,однозначно зи сходу
Анонім Показати IP 13 Січня 2018 15:07
Грузини або галичанські цигани...?
Галичанин до Анонім Показати IP 13 Січня 2018 21:41
"галичанські", ну та ясно!))) А, як же інакше?! Аноніме, Ви, випадково, не з Полісся?!)
Анонім Показати IP 13 Січня 2018 16:44
Треба ці рила тепер на стовпи з написом наркоторговці
Іван Тимофійович Показати IP 13 Січня 2018 17:23
Муніципали молодці - ще й на своїй сторінці всім розповіли де наркотики шукати. А хоч когось оштрафували, бездільники? За що зарплату з бютжету отримуєте? Тільки вмієте бабусь ганяти, які петрушку не там продають. Злякались наркоманів?
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Січня 2018 18:17
Прочитайте оголошення уважно. Скільки там "русизмів" - "янтарне", "саблі"... Звідки прийшло воно, зрозуміло: видно пана по халявах.
Дожилися Показати IP 13 Січня 2018 18:21
Це тіпа реклама така? Власне я нічого не маю проти щоб всіх муніципалів пересаджали за розповсюдження. Правоохоронці, ау, спимо?
Дивно до Дожилися Показати IP 14 Січня 2018 06:18
Вашу рекламу і протиправну діяльність "накрили"? Такий коментар міг лишити хіба що неадекватний чи зацікавлена сторона, чи наркоман!
Пеця Показати IP 14 Січня 2018 09:12
Муніципали допомогли зробити рекламу де дітям можна купити наркотики . От телепні .