USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку встановили два всеукраїнські рекорди

15 Травня 2016 17:03
Найдовший рушник єднання та найбільша кількість людей, які зібралися з вишитими рушниками: лучанам вдалося побити два всеукраїнські рекорди під час фестивалю.

Акція «Вишитий рушник єднання» відбулася 15 травня у центрі Луцька у рамках 7-го всеукраїнського фестивалю «Вишиті обереги єднання».

Тисячі лучан вишикувалися, утворивши єдиний довгий рушник: від Театрального майдану вздовж вулиці Лесі Українки.

Представник національного проекту книги рекордів України, заслужений журналіст України Олександр Шустерук повідомив, що сьогодні зафіксували одразу два рекорди. Так, у акції взяли участь 2730 лучан (найбільший показник серед подібних масових заходів в Україні).

Декілька років тому у Луцьку встановили рекорд із протяжності рушника єднання (1610 метрів). Впродовж декількох минулих років побити цей рекорд не вдавалося. Втім, сьогодні лучани утворили рушник єднання завдовжки 1970 метрів, перевершивши минулий рекорд.


Окрім цього, у зв’язку зі встановленням рекорду України у категорії «масові заходи» за оздоблення рушниками будівель він вручив диплом заступнику міського голови Андрію Киці. Також диплом отримав автор проекту Віталій Іваницький.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Олеся Показати IP 15 Травня 2016 17:26
Люди не зібралися, а їх насильно примусили прийти. Всі, хто був на цій акції - це вчителі зі шкіл Луцька і по 1 дитині з класу "добровільно - примусово", так як все це робиться "для галочки"... Це "радянський" метод проведення усіляких акцій та масових заходів...
Людмила до Олеся Показати IP 16 Травня 2016 09:51
неправда я мешкаю у Луцьку всі кому хочеться той і приходить
Уляна до Людмила Показати IP 16 Травня 2016 17:03
Правда, дзвонили і казали приходити у вишиванці і з рушником. Все це робиться не щиро і "для галочки"...
ОЛенка Показати IP 15 Травня 2016 17:42
Все було неорганізовано. Пропиляли до кінця вулиці Лесі Українки з дітьми. Рушники навіть толком не розтягли. Діти замучились стояти, а ніхто навіть не сказав, що на Театральному майдані давно всі розійшлись. Це потрібно робити в парку, де довга алея.
Анонім Показати IP 15 Травня 2016 18:23
Скільки можна херн*ою займатись, вже 2.5 роки скачем, а люди на сході гинуть. А вони рушнички натягують, то прапори, шо небудь
ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Травня 2016 18:23
Що треба свідомому для щастя? Вдягти вишивану свитку, присунутись на віче, завалити чергового пам'ятника та перейменувати вулицю. І "жизнь удалась".
Анонім Показати IP 15 Травня 2016 18:27
Де рушники на облдержадміністрації, на податковій, по крамницях, на ЦУМі? Скільки можна лякати директорів садочків та шкіл, а ті, в свою чергу, підлеглих? Зробіть анонс заходів, бо люди не знали чого прийшли, чому це присвячено і як має все це відбуватися.я б із задоволенням прийшла сама, мені противно,що мене змушують і я така не не одна.
Я Показати IP 15 Травня 2016 18:57
А директори шкіл з рушниками не стояли. Привели челядь, відкланялись і... Головне контроль!
Вова Показати IP 15 Травня 2016 19:48
Це все робиться тоталітарними методами: Романюк начальнику міського, той директорам шкіл, а ті вчителів та учнів. Ганьба! Так свідомість дитини не піднімиш і патріотом не виховаєш! Пора вже Романюку цю масовщину у примусовому порядку припиняти. Бо вчителі - теж люди.
Учень Показати IP 15 Травня 2016 22:23
Позор.організації ні якої. Романюка гнати в шию! Методи значення на мітинги комуністичні.
Мама Показати IP 15 Травня 2016 22:32
Романюка на мило. Методи керування совкові. Директори примусово зганяють і батьків і вчителів!!!
МАМА Показати IP 16 Травня 2016 01:28
ПРИЙТИ ПРОСИЛИ З РУШНИКОМ ТА ДІТЬМИ ......АЛЕ СПОЧАТКУ ВІДМІТИТИСЬ В ДОВІРЕНОЇ ОСОБИ ВІД ШКОЛИ.......АТО КЛАСУ МІНУССССССССССССССССС
Микола Показати IP 16 Травня 2016 08:29
Українці фолькльорно етнографічне племя Бумбу-Юмбу - мрія Леніна збулася танцюйте , співайте, шаровари повдягайте, вишиванками махайте... Прийдуть вибори знову Мудака якогось виберіть і сосіть конхфетку Рошен і нюхайте огродину пархату
учасниця Показати IP 16 Травня 2016 13:01
я впевнена всі погані відгуки пишуть ті, хто там не був. Тому що не важливо хто і як дізнався про акцію і хто кого залучав, а важливо що люди, які прийшли з рушниками відчули гордість за себе, за свій рушник, за роботу вкладену внього, а можливо працю їх бабусь чи прабабусь. І навіть треба було ще провести кілька конкурсів: в кого старовинніший, в колоритніший і т.д. Я думаю що такі акції треба робити і побільше.
Софія Показати IP 16 Травня 2016 16:10
Прекрасний захід,але невдала організація.
нхя не смішно Показати IP 17 Травня 2016 17:18
Я українець і думаю, що патріот, мені 56 років, маю вишиванку, одягаю її на свята. Але мене вже заї\ли ці "акції" з рушниками, вишиванками та іншоют архаїкою. Від них уже нудить. Ще є бидлячі конкурси з салом. Панове, на вулиці 21 сторіччя - світ міняється щодня, щогодини, а ми застрягли у 19 сторіччі і підозрюю, що назавжди...