USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку заборонили продавати каву «з собою»

28 Березня 2020 13:09
Задля посилення протиепідемічного режиму, на час оголошеного карантину, усі заклади торгівлі в Луцьку зобов'язані припинити приготування і реалізацію кавових та інших напоїв.

Про це повідомляють на сторінці муніципальної варти Луцька у фейсбуці.

«Лучани, будьте свідомі, бережіть своє життя та життя інших людей.

Сподіваємось на розуміння та віримо, що лише завдяки спільним зусиллям ми разом зможемо зупинити поширення коронавірусу територією міста!» - йдеться у повідомленні.

Також через небезпеку контакту з великою кількістю покупців та поширення коронавірусу магазини закликають не торгувати нефасованими продуктами, такими як хліб, овочі, фрукти тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Варус Показати IP 28 Березня 2020 13:31
Нічого не роблять тільки все забороняють
Вай вай до Варус Показати IP 28 Березня 2020 20:33
Так не вміють більш нічого.
Вік Показати IP 28 Березня 2020 13:33
Кава яким бля боком до віруса?
Ввв Показати IP 28 Березня 2020 14:21
Як шмурдякі продавати то нормально...а каву то ні
Андрій Показати IP 28 Березня 2020 14:24
Після цих всіх заборон, дрібному бізнесу буде гайка. Або довго будуть розгрібати наслідки даного вірусу. Або, можливо, це все і робиться для того, щоб "під шумок" епідемії, завалити дрібний бізнес взагалі.
Ви просто до Андрій Показати IP 28 Березня 2020 20:35
Ви просто не уявляєте які зараз виручки у сільпо, атб і інших. Який там малий бізнес, ви про що?
SVV Показати IP 28 Березня 2020 14:32
Який це придумав? Каву робить кавомат, в окремі стаканчики.
Отакої Показати IP 28 Березня 2020 14:43
Ми навчились ламати,руйнувати і забороняти.Все.
Домна Показати IP 28 Березня 2020 14:57
ВЧОРА В СПАРІ НА СОБОРНОСТІ ЛЕЖАЛИ ДРАЖЕ АРАХІСУ ВАГОВЕ НА ПОЛИЦІ НЕ ЗАКРИТЕ НІЧИМ І НЕ ФАСОВАНЕ
Негайно до Домна Показати IP 28 Березня 2020 20:36
Негайно забопонити і спари і драже!
11 Показати IP 28 Березня 2020 15:23
На Соборності зупинка 26 школа продають без проблем. Пацан навіть без распіратора((
Варус Показати IP 28 Березня 2020 15:38
Бо кава гаряча може вбити вірус
А реально до Варус Показати IP 28 Березня 2020 18:02
Коронавірус гине при температурі 50 грд через 15 хвилин, якщо температура більша то ще скоріше.
Олександр Показати IP 28 Березня 2020 20:17
Не має до чого зачипитися? Краще займались дійсно важливими протедіями вірусу. Перед тим як щось робити, спочатку питайте у лікарів.
Так роблять до Олександр Показати IP 28 Березня 2020 20:37
Зробили дефіцит масок.
Андрій Показати IP 29 Березня 2020 11:21
а хто заборонив де можна почитати нормативно правовий акт? щоб правильно виконувати його?
ДЖЕК Показати IP 29 Березня 2020 18:59
ХТО ЦЕ ЗАБОРОНИВ І ЗГІДНО ЯКОГО НОРМАТИВНОГО АКТУ???НІЯКИХ ПОПРАВОК НЕ БУЛО!ЦЕ ЧИСТО МЄНТИ НАЇЖДАЮТЬ НА ДЕЯКІ ТОЧКИ ЯКІ НЕ ПЛАТЯТЬ.