USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку збираються бандерштатівці

1 Серпня 2014 14:10
Сотні лучан та гостей з інших міст України збираються у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, де сьогодні розпочався фестиваль українського опору «Бандерштат», що триватиме 1-3 серпня.

У фестивальному містечку вже можна побачити сотні наметів (дехто прибув до Луцька ще вчора). Від несамовитої спеки гості заходу намагаються рятуватися у затінку, або, попиваючи прохолодні напої. Втім, алкоголь, включно із пивом, на території фестивалю заборонений. Охорона на вході ретельно перевіряє сумки гостей, які видаються підозрілими.

Програма фестивалю сьогодні розпочалася із гутірок. Так, з гостями «Бандерштату» спілкуватимуться режисер фільму «Повстання духу» Тарас Ткачук, представник спільноти «Наступна республіка» Олег Вишня, голова Люстраційного комітету України Єгор Соболєв, учасники подій 19-20 лютого на Майдані Олександр Гуч та Володимир Пастушок.

Як повідомили організатори, під час заходу працюватиме художниця, яка створюватиме патріотичні портрети. Також бандерштатівці матимуть можливість зробити патріотичні тату, придбати вишиванки та футболки із символікою фестивалю, поспілкуватися із учасниками гутірок. Діятиме і дитяче містечко для наймолодших відвідувачів заходу. Для «Бандерштату» привезли велетенську вишиванку, яка прикрасила собою нічну сцену, від фестивалю «Вишиванка фест».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 14:39
Пропоную ввечері зробити добровільно-примусовий запис на АТО. Побачимо які ви патріоти.
Лучанин до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 17:25
треба військовому комісару підказати, що на сьогоднішній день шукають добровольців. Так от вони, і як солдати, і як польові медсестри... Вони ж нібито активісти-патріоти, так забирайте їх.
))) до Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 11:26
пляшем на костях. молодцы. орало вчера на весь город. хотите, скажу, что при этом чувствуют, думают и говорят родители тех, кто сейчас под пулями? не хотите? не надо. закончится все это мракобесие совсем не так, как хотелось бы.
Почалось... Показати IP 1 Серпня 2014 15:04
Почався гітлер-югенд шабаш. Голови собі не повідривайте, коли будете ними під тупарилий хард-кор трусити. Я провести "Ніч в Луцькому замку", то в них не час для веселощів, а як цю хрінь собачу, - завжди будь ласка.
Андрей Воронов до Почалось... Показати IP 1 Серпня 2014 17:57
Кстати, полностью согласен, «Ночь в замке», куда приятней
Билл клинтон Показати IP 1 Серпня 2014 15:47
Пир во время чумы? Ну что патриот гусяра, колосяра, данильчучка. Круто веселиться когда с сотнях волынских семей постучалось горе в дверь? Да будьте вы прокляты кто позволяет себе веселье в столь тяжелое для всех вермя?. Колос что то о развитии культуры говорил? Бывал я на ваших бандерштатах, втдел культурных обрыганов, бухих и обдолбанных
аяяй до Билл клинтон Показати IP 1 Серпня 2014 16:17
знову грамотний російський правопис. І не данильчучка а він Данильчук!! зрозуміло хто і звідки ти!!! Провокатор друг ФигВама !!!геть звідси!!!!!!!!!!
Брєд до аяяй Показати IP 1 Серпня 2014 17:17
Не має різниці хто на якій мові розмовляє, Професору аяяйський !!!
Андрей Воронов до аяяй Показати IP 1 Серпня 2014 17:58
Ти забув, мій друг теж
ФигВам Показати IP 1 Серпня 2014 15:51
Пир во время чумы.
Ляшко Показати IP 1 Серпня 2014 15:51
Теж сопiлочку хочу... Шкiряноi нема?
Церковна миша Показати IP 1 Серпня 2014 15:57
А трохи далі по вулиці ховають хлопців, загиблих під час АТО
atz Показати IP 1 Серпня 2014 16:21
Краще би гроші перерахували для тих дітей ,з яких фарш роблять. Вони там без води і їжі, бо на х р нікому не потрібні. Ніяка влада за них не дбає. Депутатів примусово на передову. Нехай там жир трохи порозтоплюють в 35 градусну жару в берцях , без води і без їжі. І синків їхніх. Тим, кому пощастить вернутись ніяких пільг не світить. Всі документи знищать. Вони будуть" ніхто" і звати їх "ніяк", а за те, що захищають всіх дармоїдів, то ще й дизертирами назвуть. А вони хочуть жити. Люди,піднімайтесь на їх захист. Сьогодні горе в їхнії сімях,а завтра воно може і до ВАС заглянути. Чужих дітей не буває!!! Бандерштат замість того, щоб бухарити, краще би допомогу завезли.
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 16:24
Сором. В Україні біда, а вони гуляють, та краще б за ті гроші бронежилети закупили. Ганьба.
лучанка Показати IP 1 Серпня 2014 16:31
"бухаловка" одним словом......і те що люди гинуть їм до сраки.....все як завжди...
Брєд Показати IP 1 Серпня 2014 17:14
Повний Маразм!!! Гроші в дупу!! Невже немає куда діти!! Дешевий піар!!!!
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 18:12
Згадайте це Гузю, коли будете його в депутати обирати!
Майло Бойд Показати IP 1 Серпня 2014 19:36
У луцьку збирається всіляка погань - оце точніше буде сказати