USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку з'явилася лавка на сонячних батареях

11 Липня 2016 12:39
З нагоди 50-річчя Луцького національного технічного університету випускник зробив щедрий подарунок навчальному закладу.

Випускник факультету бізнесу 1996 року Роман Михальчук подарував так звану лавку на сонячних батареях.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Нагадаємо, випускники різних років Луцького національного технічного університету заклали пам’ятну капсулу для майбутніх поколінь студентів та створили асоціацію випускників. За 50-річну історію зі стін ЛНТУ у великий світ вийшло 50 тисяч випускників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ха-ха Показати IP 11 Липня 2016 13:13
Ото додумалися де сонячну панель розмістити! А як хтось сяде великою тяжкою дупою на ту панель вона не трісне?
Лучанин до Ха-ха Показати IP 11 Липня 2016 14:44
Там гартоване скло, його навіть молотком тяжко розбити. Для мене цікаво чому саме лавка і яку функцію виконуватимуть сонячні батареї у лавці?
Бодя до Лучанин Показати IP 11 Липня 2016 15:40
ну як яку, там же є емблеми USB нанесені
хо-хо до Бодя Показати IP 11 Липня 2016 16:11
сам usb порт був придуманий для передачі даних а заряджатись від usb вже пізніше додумались
хе-хе до Лучанин Показати IP 11 Липня 2016 16:09
функція в неї заряджати телефони і планшети, зверху на лавці навіть знак usb намальований, десь там має бути гніздо(а) але скільки часу воно буде заряджати невідомо.
Анонім Показати IP 11 Липня 2016 16:25
для мене символом технічного уніврситету є забр який похилився... будівельники йопта