USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку з'явилися білборди з написом: «ПТН ХЛО»

5 Липня 2014 17:42
Білборди з написом: "ПТН ХЛО ЛалаЛа Ла ла" з'явилися у Луцьку на вулиці Соборності. Про це інформує група "Я люблю Луцьк".

На рекламних щитах красується фото Володимира Путіна в кумедному образі.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Друга ріка заспівала пісню про Путіна. А також в мережі з'явилася пісня про Путіна по-мексиканськи.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Мля Показати IP 5 Липня 2014 17:53
Клиника
Дончанин до Мля Показати IP 5 Липня 2014 18:36
А мне это не нравится я люблю Путина, как отца, как мать, как жену, как соседку так, как любит меня сосед .
Анонім до Дончанин Показати IP 5 Липня 2014 21:33
Чемодан,вокзал,Ху-ло!!
лучанин до Дончанин Показати IP 6 Липня 2014 09:42
говориш сосед тебя любит...?)))
Петя до Дончанин Показати IP 6 Липня 2014 13:16
Оце правда - "любить" пуйло схід України вже котрий місяць - любить без попередніх ласк та вазеліну
боголюби до Мля Показати IP 5 Липня 2014 18:38
Согласен, примитивно, бонально и тема уже терта перетерта, более изящно и креативно к сожалению у нас виразить гражданскую позицию на данний момент не могут.
борд Показати IP 5 Липня 2014 17:54
А написати що в області проблеми з інсуліном слабо?! Розум взагалі покидає волинян... Дуже шкода!:( Найшли ким проблеми в країні і області прикрити...
в ростофскій до борд Показати IP 5 Липня 2014 18:37
в вас проблєм нєт?
баба клава Показати IP 5 Липня 2014 18:04
Поки путін на Україну бойовиків насилає - ми то пісні співаємо, то мости фарбуємо, то бігбордами місто обвішуємо...
Джулія до баба клава Показати IP 5 Липня 2014 19:24
...то сайт запаскуджуємо...
Психоз до Джулія Показати IP 6 Липня 2014 03:17
Всі методи психотерапії хороші для профілактики істерики!
Корінний лучанин до баба клава Показати IP 5 Липня 2014 22:52
Кожен робить свою справу! Бабо КЛАВО, а ви що робите, тільки ЛА ЛАЛА ЛА ЛА!! Молодь яка не може воювати , хоч щось робить в тилу! ВИ БАБО КЛАВО дуже давні зі старим багажем, якого не можете позбутись !
333 до всіх Показати IP 5 Липня 2014 18:17
дуже мудро.молодці.
читач Показати IP 5 Липня 2014 18:19
краще ті гроші було віддати на армію.
Бомж до читач Показати IP 5 Липня 2014 18:25
КРАЩЕ Б ТЕБЕ ВІДДАТИ НА АРМІЮ БУЛО, А ТО СИДИШ І ПРОПЕРДЖУЄШ СТІЛЕЦЬ)
ас до Бомж Показати IP 6 Липня 2014 12:07
а тебе? вже ні на що не придатний, крім надавати поради?
краще до читач Показати IP 5 Липня 2014 19:02
краще було пропити.. більше пользи...
Корінний лучанин до читач Показати IP 5 Липня 2014 22:56
А ви хоч щось віддали? ПОЧНІТЬ ІЗ СЕБЕ!
Анонім Показати IP 5 Липня 2014 20:47
Вот культура!!
ПТАШКА Показати IP 5 Липня 2014 22:38
Немає бажання щодня дивитися на цю пику, краще вже рекламуйте природу України.
Анонім до ПТАШКА Показати IP 5 Липня 2014 23:02
ВСЕ НОРМАЛЬНО! І таке теж треба - білборд В ТЕМУ ДНЯ!
ла лала ла Показати IP 5 Липня 2014 23:27
Клас
345678 Показати IP 6 Липня 2014 01:26
краще не скажеш. всі хто до цього приклав руку - молодці!!!!
хнп до 345678 Показати IP 6 Липня 2014 11:16
Хто до такого прикладає руку - справжнє ПУЙЛО!!!
птн хло Показати IP 6 Липня 2014 01:27
коментар було видалено
птн хло Показати IP 6 Липня 2014 01:27
лала ла лала ла ла ла
гiсть Показати IP 6 Липня 2014 06:44
Здаэться,що люди ,якi органiзували це i до церви ходять,i дiтей наставляють.Тiльки це засвiдчуэ,що влада хоче перед Киэвом вислужитись.Хай не дивуються,що дiти будуть i на них так казати.
ізя бронштейн Показати IP 6 Липня 2014 06:59
А таки да - птн хло
сірий Показати IP 6 Липня 2014 11:15
Ні щоб люди про цю пику забували, про українське думали, так вони навпаки роБЛЯТЬ?! Ну і хто патріот після цього?!
Білий до сірий Показати IP 6 Липня 2014 13:13
Якщо про проблему забути - вона нікуди не дінеться. Нехай бачать всі - це й так у всіх на вустах - що тут приховувати)
Луцьк Показати IP 6 Липня 2014 14:49
рівень культури аж зашкалює. невже забули, що "Матюки перетворюють Тебе в москаля" ?
думка Показати IP 7 Липня 2014 23:35
Придурки. нехай подумають, що цими вулицями діти ходять. Нехай напишуть собі на лобі і ходять в своїх дворах, ідіоти.
Parus Показати IP 8 Липня 2014 23:09
Молодець!!!!!