USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку знімають документальний фільм «Майдан – Луцьк. Штурм»

21 Жовтня 2015 11:30
У Луцьку знімуть документальний фільм «Майдан – Луцьк. Штурм» про події Євромайдану в місті. Про це інформує ВолиньPost.

У фільмі відтворять перебіг основних «Бойових дій» у центрі Луцька під час Революції Гідності.

Фільм під назвою «Штурм» - це друга частина, продовження подій в Луцьку після лютого 2014, де йшлося про те, як перші активісти вийшли на Театральний майдан міста, про їхню мотивацію і сподівання.

В кадрах – хроніка революції, інтерв'ю з учасниками. У роботі будуть використані матеріали з архівів активістів луцького Євромайдану.

Виробництво: Prozoro.tv та ВолиньPost.

Дивіться першу частину фільму «Майдан – Луцьк»

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2015 11:54
Навіщо? Подивись на сьогоднішню реальність і всінаслідки майдані видно. Зубожіння народу, втрата територіальної цілісності, технічний дефолт України, смерть тисяч людей - який ще фільм жахів про майдан і його наслідки потрібен?
ку Показати IP 21 Жовтня 2015 13:21
Нарешті перемога, нгарешті ми маємо гідне життя і можемо вільно дихати у нашій європейській країні, вільно заробляти і мати достатній європейський рівень життя, дякую вам Майя Гузь Бондар Шиба і вам подібним, от щоб ми без вас робили. )))))))))))
а ще Показати IP 21 Жовтня 2015 14:03
обовязково треба відтворити приковування наручниками до сцени Башкаленка, повторно підпалити будівлю МВС та розтрощити її
читачка до а ще Показати IP 21 Жовтня 2015 15:04
але вже із зовсім іншими героями
Укроп Показати IP 21 Жовтня 2015 16:06
коментар було видалено
патр. Показати IP 21 Жовтня 2015 19:11
І що ж ці гузь і ,,патріоти" добились? Що замість небесної сотні стала ,,небесна бригада"? Да, всетаки політика це страшна і кривава річ. Із за амбіцій декількох псевдопатріотів зараз страждають міліони нівчому не виних громадян України! ГАНЬБА ,,революції ГІМНОсті"!!!!!!
Дмитро Показати IP 21 Жовтня 2015 21:55
Романюк буравчик респект, краща волога серветка. Посоромився би...