USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У небо над Луцьком знову здійнялися винищувачі

25 Листопада 2016 22:25
Ефектну відеопідбірку сьогоднішніх польотів винищувачів над Луцьком опублікували у групі VK активісти Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ".

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини минулого тижня бойова авіація завітала до Луцька для навчань.

На Луцький військовий аеродром прибули 8 винищувачів МиГ-29 зі складу 144-ї (аеродром Івано-Франківськ), 40-ї (аеродром Васильків у Київській області) та 204-ї (виведена з аеродрому Бельбек в Криму на аеродром Кульбакіно (Миколаїв)).

Зліт легкого фронтового винищувача МиГ-29
Посадка легкого фронтового винищувача МиГ-29
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Віталій Показати IP 25 Листопада 2016 22:43
Молодці!!! Хай літають Соколи наші!!!
Ні до Віталій Показати IP 25 Листопада 2016 23:34
скоріше горобці...
sasha Показати IP 26 Листопада 2016 00:25
Легкові винищувачі?Щось нове в авіації.
Sieger до sasha Показати IP 26 Листопада 2016 10:57
Це на ВолиньПост були легкові. :) Тут все правильно - легкі.
Лучанин до Sieger Показати IP 26 Листопада 2016 12:05
Нічого не правельно! Немає такої класифікації як легкі винищувач тим більше міг 29! В порівнянні з су24 він легший що і зазначено в вікіпкдії, але сушка це винищувач-бомбордувальник так що не треба путати тюрьму з театром. Автори наступних статей про міг 29 врахуйте це будь ласка!
Sieger до Лучанин Показати IP 26 Листопада 2016 16:02
Для початку навчись грамотно писати, а потім бомбОрдуй тут. Для "ікспердів" - Су-24 - це фронтовий бомбардувальник, а не винищувач-бомбардувальник. А по МиГ-29 лікбез для тебе тут - http://www.airwar.ru/enc/fighter/mig29.html . "I will use Google before asking dumb questions".
Андрій до sasha Показати IP 26 Листопада 2016 11:14
Скоро будуть винищувачі-маршрутки, наприклад №30 до Підгаєць.
Віктор Показати IP 26 Листопада 2016 10:24
шкода що мало
олег Показати IP 26 Листопада 2016 11:21
легкі а не легкові тупіца
Лучанина до олег Показати IP 26 Листопада 2016 12:07
А до чого тут піца? Немає як легких так і легкових, тіпа розумний.
007 Показати IP 27 Листопада 2016 06:26
Бачили в небі їх з сімєю біля полігону Повурськ на Ковельщині. Вони з Луцька стартували сюди, пару кружків іполітаютькружківна Луцьк. Цікаво витворяли. А в лісі то взагалі аж собаки ховались в нори.