У Волинській ОДА ініціювали розслідування щодо чиновника
З метою визначення наявності вини, характеру і тяжкості дисциплінарного проступку, у Волинській ОДА до 28 лютого проведуть службове розслідування стосовно начальника відділу комплексного управління, біоресурсів та природно-заповідної справи управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Сергія Рудика.
Про це повідомляє Конкурент.
За результатами розслідування дисциплінарна комісія повинна скласти висновок про наявність чи відсутність у діях Сергія Рудика дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності.
Підставою проведення розслідування є лист управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації від 26 січня 2017 року № 25/2-17. Конкретних причин поки невідомо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Конкурент.
За результатами розслідування дисциплінарна комісія повинна скласти висновок про наявність чи відсутність у діях Сергія Рудика дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності.
Підставою проведення розслідування є лист управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації від 26 січня 2017 року № 25/2-17. Конкретних причин поки невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 25
Депутат
Показати IP
21 Лютого 2017 23:43
Тю, теж мені новина. Або немає більше про що писати або заказна стаття. Раз в тиждень в тому чи іншому відомстві проводять службові розслідування. Про таке взагалі не варто писати
Лісник
Показати IP
21 Лютого 2017 23:46
Всі знають, що Новохатський одразу невзлюбив Рудика. Тепер шукає причини щоб його звільнити
Еколог
Показати IP
21 Лютого 2017 23:56
Навіщо розміщувати такі новини? Щоб можна було анонімно та незаслужено обливати людей брудом?
Рудик хороший спеціаліст, працює в цій сфері не один десяток років. А приходять всякі "прокурорчики" і починають гнобити професіоналів, таких як Сергій, Вікторія, Ольга, Руслан. Але не треба піддаватися такому "непутьовому" начальнику
знаємо до Еколог
Показати IP
26 Лютого 2017 18:44
Цю четвірку багато хто дооообре знає. одне каще другого. І саме головне для них всі начальники "непутьові", Одне добре - самі підпільно один другого поїдають, підсиджують, підставляяють. Пройде час - і буде в екології багато вільних посад.
Олександр до знаємо
Показати IP
8 Липня 2017 23:52
Рудик - злочинець з досвідом!
Кажете хороший професіонал?
Прфесіональний злочинець з великим досвідом!
А красти він мріяв ще з дитинства.
Суспільство
Показати IP
22 Лютого 2017 01:04
Так, Рудик ще той фахівець!,коли це стосується його власних інтересів.
Еколог
Показати IP
22 Лютого 2017 10:17
Давно пора гнати ту ще влітку і Олька з управління
Маруся до Еколог
Показати IP
22 Лютого 2017 11:27
А хто ж буде працювати? Такі як їхній начальник? Який і слова не може сказати про роботу управління і стан екології в області.
Думка до Маруся
Показати IP
22 Лютого 2017 11:58
А йому говорити не треба йому бабки треба оля з рудиком не пішли на схеми от він шавок понабирав і вони погоджують все підряд потім його самого ще вдрючать за їх же
Ехо
Показати IP
22 Лютого 2017 11:01
Там просто перерозподіл бабок начальник відсторонив рудика від підпису хоче сам кришувати незаконні рубки і надра
Еколог2
Показати IP
22 Лютого 2017 11:52
Цікаво чому це гунчик проти тимощук розслідування не призначив за всім відомі факти зловживання скільки новохатський йому закинув матеріалів там вже на звільнення потяне що засс...в гунчик..
Рада
Показати IP
22 Лютого 2017 15:16
Та цей Новохатський вже не знає що ще зробити. Як наїхати. Мало того що не спеціаліст зовсім не тільки в екології,але й як юрист ноль. Підходить такий начальник тільки неробам. Самі нічого не роблять,а іншим заздрять. Бігають до начальничка і доносить,розвів невідомо що. Хоче замість рудика шавучка або новика поставити! Да, ті будуть носити і брати, як обліки проводили всім відомо. А в Шацьку то взагалі весело було,а тепер рудика гнобить. Дійсно нащо спеціалісти!!!! Будемо таку Україну будувати!!! Новохатський і Ко!!!!
знаємо до Рада
Показати IP
26 Лютого 2017 18:35
Агов будівельники!!!! ви будете Україну будувати? Знаємо ваші здібності, ви вже забули, як святкували день рад. армії, як щурі в підземеллі в той час, як люди гинули на Майдані в перші дні. не треба ото так нагло маскуватися.
Не смішіть людей
Показати IP
22 Лютого 2017 18:31
екологи адміністрації! Ви - клоуни, самі себе здаєте, як дешеву макулатуру. Ну на-приклад. Спеціально пишете безграмотно, щоб відвести від себе підозру. Але кожного видно неозброєним оком. Хто із сторонніх знає , що рудика відсторонили від підпису і кому це болить. Вам же чотирьом тут названим (ол, віт, руд, русл) і болить. Одна фраза чого варта "хоче сам кришувати незаконні рубки та надра". Хтось кришував раніше, а тепер хоче сам начальник. Хтось добре знає про таке кришування. Ціково - хто. . Хто це "всі" знають, що начальник нездюбив рудика. А за що його любити. Хто його добре знає, то не сяде на одному полі с.... . Звертаюся до "Рада". Поясніть, що означає фраза "самі нічого не роблять, а іншим заздрять". Хто заздрить і в чому. І що ви таке робите, що вам заздрять. Цікаво.... цікаво!!! Про спеціалістів. Як то так, що із укомплектованого штату тільки чотири спеціалісти, а решту за що гроші отримують, як проходять атестації. І ще одне. Задовольніть допитливість, напишіть, що було в Шацьку.
Громада
Показати IP
23 Лютого 2017 20:01
Дійсно, за що всі останні отримують гроші. Питання слушне!!!! Новохатському не потрібні спеціалісти ,його влаштовують халуї, ті що він взяв в управління на роботу. Сам далекий і оточиав себе такими ж "далекими". З айтішника та рибака стали мисливці та лісники. За що провинила екологія Волині , маючи такого керівника???
Що за люди? Стидоба.
Показати IP
24 Лютого 2017 11:58
Люди, поважайте себе і інших. Перш за все ви себе брудом обливаєте, а не тих, на кого пишете. Не намагайтеся себе захистити в очах інших. І так зрозуміло, хто що робить. Репутацію вже кожен "хорошу" заробив. Займіться роботою, а не плітками.
потрібно знати
Показати IP
24 Лютого 2017 20:06
підтримую!!! Ну що, ініціативна група, впали на дно і робите вигляд, що вас таке не зачіпає? Поливати брудом і гадити, причому один одного, ви майстрі, а от дати відповіді на запитання людей "слабо" чи просто страаашно ??? Хто заздрить? В чому заздрить?? Що ви таке робите?? поділіліться з народом, громадою, Що ж той рудик таке "відмочив"?? Допілікалися. Ви (троє-4) хороші, а всі решта (не останні, як ви пишете), а всі решта погані, халуї чи безхребетні. Життя -- складна штука. А що як халуй чи шавка почне нинішніми "лідерами " "двіжняка" керувати? Тоді може бути повний "звір песець"
казка
Показати IP
25 Лютого 2017 10:02
і посадив начальнік "Н" і ко на ресурси сиділи сиділи і на надрах і на лісі і хєр шо викусили ...нічого не ворвали тоді "Н" і ко кажуть начальніку а давайте ви нас на керівні посади поставите там жеш огогогого скільки родить щороку ..щокварталу ми там 100 процентів щось ворвем і додому принесем і досвід роботи в нас непоганий є в корупції ой вірніше в боротьбі з корупцією он аж з Рівного спригувати прийшлось так косив що мало мєста було)) .Задумався "дід" з "бабою" а чом би й ні його замість "Р" не поставити от начальник і рішив що з "Р" і "Г" сит не будиш от треба ставити своїх шестьорок вони хоч і не такі освітчені в робочих питаннях але ж жить за шото надо, лучше косарей можуть бути тільки косарі рішив він і взявся за справу.
Продовження буде....
знаю правду
Показати IP
25 Лютого 2017 10:05
Я не розумію якщо там дійсно таке твориться чого не написати в Мінприроди в Генпрокуратуру СБУ лист про всі ці рцхи нездорові дей питання зніметься, якщо таке виробляють, проведуть перевірку і все стане на совї місця, тим більше не зіф слів знаю що він дійсно там вже дров таких нарубав і з посадами і з обовязками
!
Показати IP
25 Лютого 2017 12:53
Що не начальник, а методи ті ж самі: гадості в коментарях писати.
ага до !
Показати IP
25 Лютого 2017 16:20
краще гадості писать-ніж ср..ку підставлять і совість втрачіть, людей зливать і гідності не мать...тьху в морду
антиказка
Показати IP
26 Лютого 2017 16:13
Рудик і Компані!! ти вже почав казки писати? Але казочка то однобока, все в одні ворота начальника і новеньких. ти б вже змирився з думкою, що зробив величезну дурницю, коли переметнувся в екологію. Планували вхопити Бога за бороду??? Тепер сушіть голову, як взагалі не вилетіти. Хоча тепер це вже важко. Ви плели інтриги та фальсифікували "дєльце" за "дєльцем". Тепер на казки перейшли. Я так розумію - дід - то начальник, а баба - то заступниця? А що баба вже не з вами в одній упряжці??. Все правильно. Запахло жараним і кожен сам за себе. А чому вам Рівненський досвід не до вподоби??? Раніше самі там досвід переймали і там все так було класно і правильно, і раптом недогода. Ви за все ще гірко заплатите. І не знайдеться людини, яка скаже про "Р", "Т","Г","К" слово на захист. Можливо всі чекають, поки ви самі себе, як павуки в банці зжерете. Коментар "ага" писала особа з підвищеною температурою, повністю у відчаї, зачеплена за живе.....
хочу казку
Показати IP
26 Лютого 2017 16:27
Де продовження казки????? Блінів обжерся, що писати важко? Коли чекати новий томик? Щось тут у вас не цікаво, не весело. Забоялися? ну давай давай.....
хто знає
Показати IP
26 Лютого 2017 17:22
Хто знає, де такий діалект - писать, підставлять, втрачать, зливать. То з якої області??? чи району???
хочу казку
Показати IP
28 Лютого 2017 21:30
Сьогодні сплив термін проведення розслідування, а від екології ні - слуху, ні - духу. Знову вийшов сухий з води? Може премію виписали? Не правильно мислю. Підвищили посаду. Не жміться - поділіться інформацією про долю тих помийщиків - майстрів все поливати помиями. І муза не приходить казку писати. Якісь ви нудні
Інститут миру США перейменували на честь Трампа