USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

На Заході України діють російські розвідники-провокатори, - АТО

13 Серпня 2014 21:30
В Україні діють організовані групи російських розвідників-провокаторів, які ходять по оселях зі списками і сповіщають, що рідні загинули під час виконання бойових дій в зоні АТО. Метою є дестабілізація ситуації. Про це йдеться на сторінці прес-служби АТО у Фейсбуці.

«Увага! Російська провокація!

Як стало відомо, в центральних та західних областях України почали діяти організовані групи російських розвідників-провокаторів. Вони ходять по оселям Українців з списками і сповіщають, що рідні загинули під час виконання бойових дій в зоні АТО. Мета цих дій дестабілізувати ситуацію в регіонах і визначити точні списки людей.

Нагадаємо, що сповіщати близьких про військовослужбовців можуть лише представники частин та військових комісаріатів. При цьому вони мають мати відповідні документи.

Просимо громадян, які зіткнулись з подібними провокаціями відразу звертатись до органів МВС та СБУ. В жодному разі не вживайте заходів до затримання провокаторів самотужки. Адже вони можуть бути озброєнні і мати відповідну підготовку з рукопашного бою», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Степан Показати IP 13 Серпня 2014 23:54
Не затримуйте. А то ще сваіх як колись нквд. Набете морду а то ваш участковий.
Ирина Показати IP 14 Серпня 2014 02:33
Какой бред... Истерики сидят в снбо и сами первые провокаторы в стране. сцу...
888 Показати IP 14 Серпня 2014 05:40
ЖИДЫ начали сцать что население узнает правду.
666 до 888 Показати IP 14 Серпня 2014 10:32
ну що, на 100 гр стєкломоя сьогодні вже заробив ?
віра Показати IP 14 Серпня 2014 07:18
Цілу ніч бідні ватніки відробляють* серебрянікі *, кинуті ім, як собакам. Гавкайте, недовго залишилося, поклонники раші і путлера! Слава Украіні! Героям слава!!!!
А. БОРОДАЙ Показати IP 14 Серпня 2014 07:22
Много всего пронеслось перед глазами. Трагического, страшного, удивительного и даже смешного. Но почему-то из головы не выходит раненый прапорщик, у которого после контузии стали возникать яркие видения. Последний такой сон его был о том, как война эта почему-то заканчивается на Дальнем Востоке победой над Японией... Это Женя, наш хороший товарищ, который был назначен комендантом Снежнянского района. Третий раз уже ранен...
Дончанин Показати IP 14 Серпня 2014 07:57
коментар було видалено
125 Показати IP 14 Серпня 2014 08:16
По перше провокатори є наше доблесне начальство області. По друге придумана інформація для дестабілізації населення. А по третє хорош п....ть пора работать.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 08:54
Ага, ходять. Одягнуті у ватники. Пішки. По селах волинських. Цілими групами. І проповідують цілими днями. Але, чорт візьми, чомусь ніхто цього не бачить.
я Показати IP 14 Серпня 2014 09:50
Ходять. бо наше наші керовніки в АТО нагло брешуть людям про незначні втрати в боях. Але правду довго не сховаєш.
ти до я Показати IP 14 Серпня 2014 10:36
Ходять, бродять тролі по волинських сайтах... правду-матушку гласят мєсним житєлям...