USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Луцьк оплакує вбитих солдатів

27 Травня 2014 13:02
«Герої не вмирають» - під такі слова проводжав Луцьк убитих солдатів на Сході України, оплакати військових прийшли тисячі краян.

Відспівування Дмитра Йовзика, Володимира Зарадюка та Віталія Махновця відбулося сьогодні, 27-го травня, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. У цей же час у Свято-Іллінському храмі відспівували Володимира Прокопчука.

Бійці 51-ої механізованої бригади загинули під час обстрілу під Волновахою Донецької області 22-го травня 2014-го року.

Коли розпочалося відспівування загиблих, полилися тисячі сліз, розпочався й дрібний дощ, ніби сама природа тужила за втратою волинян.

«Нещодавно ми відспівали героїв «Небесної сотні». Ми думали, що вже все буде добре, а зараз ми знову прийшли у чорному одязі до трун. Ми ховаємо наших військових, які захищали Україну від російських терористів. Здригається серце кожного із нас, бо це втрата для нас усіх. Прошу Бога, аби це були останні похорони», - звернувся до людей Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Потому, траурна хода рушила від храму на Театральний майдан Луцька.

Труни несли військові. Під домовини стежку устелювали квітами.

«Не знайти жодних слів, аби зменшити горе, яке прийшло у сім’ї загиблих. З 21-го на 22-ге травня від рук терористів загинули наші земляки. Вони зараз не з нами в строю, одак назавжди лишаться у наших серцях», - говорить заступник військового комісара з виховної роботи Волинського обласного військового комісаріату Володимир Бондарук.

Військові солдати і ліцеїсти мали на руках червоно-чорні пов’язки. Кажуть, мовляв, в статуті написано носити їх у знак жалоби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Герої Показати IP 27 Травня 2014 13:11
Вічна пам’ять!!!
Лучанка Показати IP 27 Травня 2014 13:11
Нехай спочивають з Богом! Знову сльози..., мої, навіть, не хочу уявляти як рідним ховати своїх молодих дітей, чоловіків, батьків...,братів,друзів... ГОСПОДИ СПАСИ НАС І ВСЮ УКРАЇНУ!!! Просто прийміть співчуття... Хотіла піти,але не змогла, просто не змогла морально,бо ридала б не менше матерів...
Семен Показати IP 27 Травня 2014 13:12
коментар було видалено
фотограф до Семен Показати IP 27 Травня 2014 13:22
А хіба у ЗМІ не треба показати людям, а особливо тим хто у владних кабінетах і відправляв хлопців на погибель, скільки людей співчуває?! Нехай там у Києві бачать і може розуму їм додасть і меньше хлопців загине!!! Вічна пам’ять!!!
вітя Показати IP 27 Травня 2014 13:17
співчуваю. нехай буде земля пухом. дуже шкода
леся Показати IP 27 Травня 2014 13:23
чому прості мають так загинути? а ті що бються за владу сміються -бо вибори виграли. Чому порошенка синочок 29 років якому ніразу не показав який він патріот не захищав країну? а тільки найбільше що вони можуть одягнути дорогу вишиванку. Співчуття плачу
свідок Показати IP 27 Травня 2014 13:28
А Пустовіт як кричав... політична промова. Фу! Як не гарно і який гуркот на це у натовпі пройшов!!!
Лучанка до свідок Показати IP 27 Травня 2014 18:35
Я добре пам'ятаю його брехливі промови і агітацію за "Український прорив". Куди він прорвався і що наробив ми побачили. Вічна пам'ять і слава невинним хлопцям волинянам.
Олег Показати IP 27 Травня 2014 13:29
Вечная память нашим героям, честь и слава!!!
Павел Показати IP 27 Травня 2014 13:31
коментар було видалено
Сумую Показати IP 27 Травня 2014 13:41
Вічна пам'ять нашим волинським Героям! Дуже несподобався те,що військовий полковник читав свою промову з листочка, невже у нього немає своїх слів про цю трагедію
відаючий до Сумую Показати IP 27 Травня 2014 14:31
а у нього на більше звивин не вистачає... як на фурашку......
мама Показати IP 27 Травня 2014 13:47
Найглибші співчуття родинам загиблих, серце рветься від болю за такою втратою! Але подумайте, що інші хлопці із цієї 51-ої бригади зараз там, на Донеччині і не приведи Боже, кому ми будемо співчувати завтра чи післязавтра, вони так само не навчені, так само не мають бронежилетів і ніхто не може сказати, куди їх направлять сьогодні чи завтра. Там немає синів керівників, повідкупляли і тепер співчувають.
333 Показати IP 27 Травня 2014 13:54
коментар було видалено
Плачу.... Показати IP 27 Травня 2014 14:18
Господи спаси нас....
Брат Показати IP 27 Травня 2014 15:32
А ДЕ ВІДСПІВУВАННЯ В. ПРОКОПЧУКА ?
ЛУЦЬК до Брат Показати IP 27 Травня 2014 15:40
У Свято-Іллінському храмі
Брат до Луцьк Показати IP 27 Травня 2014 15:44
Я МАВ НА УВАЗІ ВИСВІТЛЕННЯ В ЗМІ.
лучанин Показати IP 27 Травня 2014 17:05
Немає таких слів, щоб втішити рідних. Задаємо собі питання за що загинули ці молоді сповнені життям хлопці? Вся вина загиблих лежить на руках влади яка це все допустила
Мариуполь до лучанин Показати IP 27 Травня 2014 23:40
Мариуполь ... 16 апреля.... 9 мая...вот она власть ... ваша и наша...
валерій Показати IP 27 Травня 2014 19:38
Дійсно-«Герої не вмирають»..але сьогодні їх похоронили..Немаю слів,в серці біль..Співчуваю рідним і розділюю їх біду.Тримайтесь, дуже важко,але тримайтесь..
Лучанка Показати IP 27 Травня 2014 20:20
Хай земля їм буде пухом!!!
іван Показати IP 28 Травня 2014 09:48
хочу побачити у формі на Сході Гузя-Данильчука і всю іншу гоп-компанію, яка тут кричала, де ви всі, "боротьба продовжується" чи забулись!!!
Леся до іван Показати IP 28 Травня 2014 10:14
А чому Гузя не було?! Боїться що кабінет вкрадуть?:)))
nika Показати IP 28 Травня 2014 10:06
Дорога Волинь !Сумую за загиблими разом з тобою! Герої не вмирають!
мариуполь ... Показати IP 28 Травня 2014 15:31
коментар було видалено
мариуполь .. Показати IP 28 Травня 2014 16:03
коментар було видалено
мариуполь Показати IP 28 Травня 2014 16:08
коментар було видалено
мариуполь.. Показати IP 28 Травня 2014 16:20
спасибо ... админ ... значит я прав...
мариуполь Показати IP 28 Травня 2014 16:32
коментар було видалено
мариуполь Показати IP 28 Травня 2014 16:32
коментар було видалено
Дмитрий из Донецка. Показати IP 28 Травня 2014 19:37
Если сейчас не остановится то будет очень много новых гробов. Слышал нашли в лесу больше ста трупов гвардейцев. Мне очень жалко этих ребят.Неверьте телевизору.Откройте новости Донецка в интернете .
мариуполь.. Показати IP 29 Травня 2014 00:24
воды так и нет... очереди в центре сумасшедшие за водой на разлив... в супермаркетах вообще никакой негазированной воды нет.... 5 литров питьевой взяла у родителей... и остатками набранной ранее в ванную кое-как обмыла дочку хоть в тазике... и хоть ей по мелочи постирала........ это мне написала девочка из Константиновки....пойми ... мы ещё не брали в руки оружие... не брали .... зачем тебе война ?.....