USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Україна готується до переходу на «газові» стандарти ЄС

17 Березня 2018 17:52
Україна готується до переходу на європейські стандарти обліку газу.

Про це повідомила прес-служба компанії «Укртрансгаз».

За її даними, метрологи компанії взяли участь у першому засіданні ради стандартизації та метрології нафтогазового комплексу, яка об’єднала основних гравців газового ринку, – представників газотранспортних, газорозподільних та газовидобувних компаній та дочірніх підприємств, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

«Попереду нас чекають великі зміни – Україна повинна перейти від старих радянських стандартів до нових, прийнятих у країнах ЄС. Наприклад, якщо ми зараз міряємо газ в кубічних метрах, то в майбутньому перейдемо на енергетичні одиниці - в МДж або кВт/год або Гкал», - сказано у повідомленні компанії.

Там також зазначили, що перехід на нові облікові стандарти вимагатиме нових технологічних регламентів та модернізації обладнання.

Нагадаємо, у парламенті зареєстрували постанову, якою передбачається введення заборони на відключення від електроенергії та газопостачання споживачів у період опалювальних сезонів (15 жовтня - 15 квітня) до середини квітня 2020 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Волинянин Показати IP 17 Березня 2018 18:37
Кручу верчу запутать хочу.
Анатоль_ Показати IP 17 Березня 2018 18:47
Це вже щось
Лучанин Показати IP 17 Березня 2018 19:20
Чергове нає жителів країни. ви газ в кбометрах можете порахувати? Можете, що і робиться зараз лічильниками. А після вводу цих стандартів зможете Дж порахувати? Ні! По перше в вас немає цього обладнання, а по друге довести що газ неякісний ви не зможете, бо лабораторії належать постачальнику і тому проти нього нічого рахувати не будуть. Окрім того норми так збудовані, що на папері все завжди буде в + постачальнику, а не споживачу. А раз і контролю немає, то можна ще ціни збільшити в рази, бо тепер по новому рахуємо. Скоро воду будемо рахувати по кількості кисню та водню, електроенергію теж в джоулях. Скільки ваш телевізор споживає джоулів, а телефон?
ОООО Показати IP 17 Березня 2018 19:55
Чому ніхто не говорить європейську зарплату та рівень життя!!!
777 Показати IP 17 Березня 2018 21:15
А мерять скоро нечего будет,
Жека Показати IP 18 Березня 2018 06:55
Розписали грамотно,ніби це буде вигідно Українцям..але,повірте,на.обувати будуть крепко!!так-що чекаємо підняття тарифів,як у Європі.
Анонім Показати IP 18 Березня 2018 08:41
знову в еуропу з голою опою. хто в УРКАїні буде контролювати нафтогаз, з якого гарант качає прибутки ?
Анонім Показати IP 18 Березня 2018 11:21
модернізація обладнання - нові витрати