USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Українські військові терміново потребують цвяхів

8 Травня 2014 10:41
Нашим побратимам, які знаходяться на Рівненському полігоні, терміново потрібна матеріальна допомога!

Про це розповіли на сторінці групи «Допомога українським прикордонникам» у Фейсбук. Зокрема, військовим необхідна необмежена кількість цвяхів (200 мм).

Тож спільнота просить усіх небайдужих звертатися за наступним номером телефону: (097)103-02-54 – Михайло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Cергій Показати IP 8 Травня 2014 11:11
120 міліонів гривень не хватило на цвяхи?????????????
Анонім Показати IP 8 Травня 2014 11:14
А кнопок канцелярських не потрібно?
вася Показати IP 8 Травня 2014 11:35
дам штук так 20 . нехай собі начальники в голову забють , дійсно де кошти які скинулась вся УКРАЇНА..........
віктор Показати IP 8 Травня 2014 11:43
а порошенко який в перегонах в президенти на 1 місці не може дати грошей або цвяхів купити? позорище 2 волинській області 45 міліонерів зверніться хай вам дадуть
Ілля Показати IP 8 Травня 2014 12:14
це просто жах невже на цвяхи тільки не вистачило ? а на все інше є? ой яка країна! самі ж порозкрадали багаті чиновники і тепер дайте цвяхи ой в пеклі будуть горіти після такого "солодкого " життя.
власюк лена Показати IP 8 Травня 2014 12:16
а чи треба така країна де порозкрадали гроші і тепер хлопців з села покзабирали в армію якщо нічого не зміниться в цій країні то скоро її не буде, бо вона не потрібна тим багатим дядькам які з жиру давляться і бісяться!! їм тільки коханки подавай і грошей побільше А за країну у них голова не болить лиш би їх не чіпали
коля Показати IP 8 Травня 2014 12:38
ой хай звертаються до волинських міліонерів вище написали що їх аж 45 то думаю вони допоможуть в баню раз не сходять от і гроші на цвяхи
тина Показати IP 8 Травня 2014 13:19
а де наші гроші що ми перераховували хоч хтось їх обліковував і оприлюднять
Волинь Показати IP 8 Травня 2014 13:31
Українським військовим терміново потрібні мізки (мозок, пам'ять, свідомість,відповідальність, патріотизм).
вік Показати IP 8 Травня 2014 13:44
Позор і хочуть в Європу???В Гондурас і тільки там місце.І ще воювати хочуть хіба що з мирними людьми.Ото країна..