USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волиняни заспівали Гімн в аеропорту Москви

8 Вересня 2014 14:44
Українські туристи 5 вересня цього року заспівали Гімн України в аеропорту "Шереметьєво". Серед українців були і волиняни.

Відео цього дійства виклав в мережі youtube користувач Slava Volynskyi.

Нагадаємо, міжнародний аеропорт «Шереметьєво» (IATA: SVO, ІКАО: UUEE) — другий за величиною московський аеропорт, один з п'яти міжнародних аеропортів в Москві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Козак Показати IP 8 Вересня 2014 15:00
Відважні! Слава Укараїні!
Волинь до Козак Показати IP 8 Вересня 2014 15:52
Героям Слава! Смерть ворогам!
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 15:24
патріотизм не у вишиванці і не гімн співати,патріотизм жити тут, йдучи вулицею не кидати папірці, не ганьбити, не матюкатися вулицями і в громадському транспорті. ПАТРІОТИЗМ- жити чесно, говорити правду, не лукавити, мати любов до ближнього свого
123 до Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 17:16
це в молитві казати : СЛАВА БОГУ! а не накожному кроці показушно викрикувати слава україні...
dollar66 Показати IP 8 Вересня 2014 15:26
da teperj kak i v latvii odna gordostj valsts valoda,, to - estj ridna mova schastja vam ukrainci ,,
свідок... Показати IP 8 Вересня 2014 18:20
......... це бува не пан Хотимчук?!?!?!))) ахахахахха....Ох, вже цей старий комсомолець..
статист Показати IP 8 Вересня 2014 18:42
Хотимчук рулить! МОЛОДЕЦЬ!!!
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 12:06
А тепер попробуйте в київському аеропорту заспівати російський гімн!!! Цікаво шо буде )))) Демократія чи шось цікавіше?