USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Усі силовики Львова перейшли на бік Майдану. ЗАЯВА

20 Лютого 2014 12:43
МВС, СБУ, прокуратура і армія, дислокована на Львівщині стали на бік Майдану, інформує «Еспресо».

Їхню заяву оприлюднив журналіст Вахтанг Кіпіані.

«Дуже важливий документ. Хто має змогу поширити і роздрукувати - зробіть це. Його варто вручати керівникам міліцейських і армійських підрозділів. МВС, СБУ, прокуратура і армія, дислокована на Львівщині, стали на бік Майдану і фактично визнали зверхність обласної влади. Не самі - їх до цього примусив народ», - написав він.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
иван Показати IP 20 Лютого 2014 12:46
и так тудой сюдой как в одессе на привозе
Мандела до иван Показати IP 20 Лютого 2014 12:49
Заткни свою пельку, кацапюра!Лижи чоботи своїм хазяївам,нквдешникам!
иван Показати IP 20 Лютого 2014 12:55
я на тебе дурнью уваги немаю-а нквд щоб ти знав и мгб щоб памятав находили бийцив и их организации оун-упа по инфомации таких як ти-я то знаю що таке чоботи кирзови и ялови и хромови а що ти сьогодні бовдур можеш знати ? а н***я даун ти незнаеш поцилуй меркель в ср***ку - и дальше кричи панду геть -и думаю що таке панда також незнаеш : а попити гориляки нажертися и кричати героям слава ти вже вмиеш -рагуль
Мандела Показати IP 20 Лютого 2014 13:16
Иван ти мусор у відставці, паси телят!
иван Показати IP 20 Лютого 2014 13:30
мандела ти правду сказав що я у видставци-незаперечую-? щось про чоботи забув? я б дійсно зибрав вас телят на галявини - може б и ви мене почули але из вас вже зробили бикив для кориди ? пробач мене також нихто неслухав коли я говорив чим це все закінчиться- якщо хоч на хвилину маеш час задумайся - нам в житти нихто добра небажав-памятай николи нихто