USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Віче «Єдність України і Криму»: у центрі Луцька зібралися люди

16 Березня 2014 13:00
Недільне віче «Єдність України і Криму»розпочалося у Луцьку. Організатори - «Правий сектор», Автомайдан, Самооборона Майдану спільно з ВО «Майдан».
Щоправда, за станом на 13:00, коли заплановано віче, на площі - всього декілька десятків людей.

Закінчився мітинг о 14:15. Попередньо зі сцени оголосили, що предствники «Правого сектору» та Самооборони Майдану спільно патрулюватимуть булоруський кордон. Детально про це та інше, що мало місце під час віче, - згодом.

«В цей складний для країни час потрібно об’єднати наші дії, забезпечити спокій громадян і зберегти цілісність держави: Криму та всіх інших територій України», - говорить лідер «Правого сектору» Волині Павло Данильчук.

«Основне завдання віче - донести до людей інформацію про останні події в країні та закликати чоловіків до військової мобілізації», - додав він.

Традиційно захід відбудеться на Театральному майдані у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
донести до людей інф Показати IP 16 Березня 2014 13:18
Данильчук, оті "декілька десятків людей" і є твое реальне військо...
Правда! до донести до людей інф Показати IP 16 Березня 2014 13:34
Так і є
Тарас до донести до людей інф Показати IP 16 Березня 2014 13:48
Якщо такі віче будуть організовувати Правий сектор самооборона, автомайдан то нормальна людина на таке віче не піде. Слухати дебільні промофи фюрерів і дивитись на зброд які напевно і гімну України не знають, це хіба, що для їм подібних. Пора вже не язиком шльопати аїхати агітувати на схід України, а то через таких безмозглих там нас всіх називають коричневою чумою і не сприймають навіть символи України.
Олег до Тарас Показати IP 16 Березня 2014 14:03
Ну так організуй своє віче - в чому проблема. Чому такі ,як ти лише язиком ляпають? Хіба це так складно роздрукувати 500 листівок-афіш та розклеїти їх по місту, повідомити поштою інтернет-видання? Хіба проблема дістати генератор та необхідний мінімум обладнання (можна й взагалі без нього - навряд чи прийде кілька тисяч). Але це буде справжнє ВІЧЕ, а не мітинг ласої до влади "опозиції". Я не підтримую узурпацію протесту правим сектором, самообороною та іншими "активістами" , але вони так діють тому, що ми бездіяльні.
дегенератор до Олег Показати IP 16 Березня 2014 14:14
"Хіба проблема дістати генератор", тут надо дегенератор доставать...
Анна до "Тарас до до до Олег Показати IP 16 Березня 2014 17:19
Кому вигідно гадити на Прваий сектор, Самооборону і Автомайдан? Слухай, хлопче, ти що несеш? Ти хоч знаєш тих хлопців????? Ти зараз виступаєш проти героїв України, які ішли під кулі за неї. Ти усвідомлюєш, що робиш???? Ти зраджуєш Україну.. Сиди дома, урод.. Я б залюбки познайомилася з тобою особисто і поспілкувалася на цю тему, але думаю, що це нереально, бо таке може написати справжній українофоб. Тобі заплатили за такий коментар??? І не треба тут про патріотизм говорити.. Я особисто стояла на майдані тижнями і знаю цих людей, яких ви зараз називаєте "фюрерами". Не маєш права!!!! Що ти зробив для України???? Через таких як ти, люди зараз не ходять на віче. Я просто дивуюсь з вас. Людей судять по вчинках, а ці люди показали себе героями, про що взагалі йде мова????? Ви зараз виступаєте тим самим за Росію. А тепер до інших. Ви бачите, що цей Тарас робить?? Виступає за Росію!!! Дуже вигідно зараз українофобам обсирати правий сектор і самооборону, бо вони наступили на хвіст нашим корупціонерам. Давай ти трішки почнеш думати і проаналізуєш всі події. Кому що зараз потрібно.. І навіщо люди зараз масово ведуть боротьбу про наших активістів. Давайте ви не будете вірити таким ось Тарасам, а прийдете до Правого сектору і особисто з ними поспілкуєтесь!!!!)))) Дякую за увагу.
Лучанин до донести до людей інф Показати IP 16 Березня 2014 13:52
Якщо було б оголошення про те, що на площа поставлять раком Данильчук ійого шобло, яке своїми діями є пятою колоною Россії, для відповідного каяття. то зібралибся тисячі. А так ми реально бачимо як їх стали спиймати лучани.
Підтримаю с дивану Показати IP 16 Березня 2014 13:20
онлайн трансляція буде?
Лучанин Показати IP 16 Березня 2014 13:31
Про спокій в Луцьку і в Криму Данильчуку і його команді треба було думати, коли ставив на коліна владу і міліцію!
Василь до Лучанин Показати IP 16 Березня 2014 13:59
В його оточені половино бандітів і наркоманів, нащо їм міліція і влада , азарт насилья злоби і помсти в їхніх мозгах, а не любов до України Зазтупник Данильчука Тимощук був навіть засудженний за ухилення від служби в українській армії. Про який патріотизм можна говорити
проснись до Василь Показати IP 16 Березня 2014 14:23
влади нема))))вона вся в росіі
solo Показати IP 16 Березня 2014 13:44
ЧОМУ НЕ БУЛО НІЯКОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІЧЕ? НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО РОЗКЛЕЇТИ ЛИСТІВКИ ХОЧА Б У П'ЯТНИЦЮ?
333 до solo Показати IP 16 Березня 2014 13:47
Об'ява була, просто вже нiхто не хоче туди ходити...
о/у до 333 Показати IP 16 Березня 2014 14:03
За розкол України необхідно судити народним судом Яроша, Белого Данильчука і їм подібних безмозглих самозванців
твоя тінь до о/у Показати IP 16 Березня 2014 17:29
ідь за яником в москву взнаю хто ти точно відправлю
майдан Показати IP 16 Березня 2014 14:21
а де збираеться лівий сектор тільки в неті поговорити.))))бо на справді в лівому секторі стара влада брехуни і хапуги
майдану до майдан Показати IP 16 Березня 2014 14:37
ви вже багато своїми зборами наробили ...
майдан до майдану Показати IP 16 Березня 2014 16:15
так давайте збиратись разом і щось робити а не трандіти тут
Майдаун до майдан Показати IP 16 Березня 2014 14:59
Нормальные люди ни в какие сектора не записываются, ни в левые не в правые, и власть меняют на выборах, а не ценой распада страны...
Анонім до Майдаун Показати IP 16 Березня 2014 16:57
ти просто вівця)))ти точно майдаун
угу Показати IP 16 Березня 2014 14:26
вони бояться на майдан прийти бо на коліна посталять
віктор Показати IP 16 Березня 2014 14:42
ще віче не закінчилось а вже коментарі пишуть що ніхто не прийшов юзаказуха 100 процентів.
Оно до віктор Показати IP 16 Березня 2014 14:54
Оно закончилось не начавшись...
хм Показати IP 16 Березня 2014 14:47
якщо не обезброїти і не прибрати правий сектор,нацистів,не створити дійсно народний,а не партійний уряд,не переобрати раду,яка повністю дескридитована,за кримом піде весь схід.Там не будуть терпіти диктатури заходу і якщо нічого не змінити перспектива великої України від Львова до Тернополя,буде цілком реальною.
Анонім до хм Показати IP 17 Березня 2014 00:25
З язика зняли. Невже не зрозуміло, що народ тепер переконають лише дієві вчинки, а не ляпання язиком на якомусь Віче в Луцьку, яке в Криму люди навіть не побачать (якщо вірити ЗМІ, то там відключили українські канали). Це робота заради роботи. Товчіння води в ступі. Пересипання з пустого в порожнє. Вцілому, ніякі це не кроки до "Єдності України і Криму". Кількість людей, що прийшли сьогодні свідчить про рівень підтримки простої громади "людей з кийками". Робіть висновки, владо!
Володимир Показати IP 16 Березня 2014 17:53
Дійсно в правителів-опозиціонерів нема розуміння, що мільйони українців ніколи не погодяться на бандерівську владу в державі, вже не говорячи про росіян. Владу повинні формувати УСІ громадяни в результаті виборів, а не її захоплення всякими наркоманами. Маємо те, що маємо! Пшик
лот Показати IP 16 Березня 2014 22:47
Вистава закіінчилась.Всі на вихід.