USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Відео-відповідь на звинувачення луцького Автомайдану у рекеті

23 Березня 2014 15:38
Відео-відповідь на звинувачення у рекеті записали представники луцького Автомайдану та виклали в мережу.

Нагадаємо, розмовою на підвищених тонах закінчилась зустріч представників Автомайдану з регіональним менеджером компанії «Лукойл». Прохання про матеріальну допомогу активістам, які приїхали блокувати роботу заправки, Віктор Прокопчук назвав рекетом.

Інцидент трапився 19 березня.

Вже 21 березня активісти Луцького автомайдану спростували звинувачення. Мовляв, "інформація що була подана у ЗМІ в деяких інформаційних джерелах, була вирізана з контексту діалогу, і тому не може містити усю його повноту. ...Ситуація, яку охрестили як «РЕКЕТ», що склалася на «Лукойлі», є абсолютним маніпулюванням свідомістю громадян, і не містить під собою жодних негативів зі сторони наших середовищ..."

Відео спростування з'явилося в мережі 22 березня:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 15:43
Касапські товари потрібно бойкотувати і далі
Аноніміще до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:07
Ну то відключись від газопостачання у себе в квартирі!
давайте заніматса до Аноніміще Показати IP 23 Березня 2014 21:41
економікой.тігіпка.гру.http://www.volynnews.com/resize/640x425/r/files/news/2014/03-22/112836/Z9.jpg
Ольга Показати IP 23 Березня 2014 15:49
Перш ніж робити щось, треба думати за наслідки. Прийти до людей й вимагати гроші, дійсно рекетом займаються, а тут сидить білий і пушистий і вибачення робить перед волинянами. Соромно молодий юначе, який мабуть ніде не працював і незнає, що таке зарплата й утримування сімї, а легше прийти з битой і вимагати гроші на халяву. Соромно, що серед волинян живе така молодь, яка починає свої самостійні кроки з бандитизму. Ось й черговий факт євроревелоюції, за яку загинули наші земляки, а такі люди її спаскудили
Лихвар до Ольга Показати IP 23 Березня 2014 15:51
А як вам молодь Криму?Прострелювати ногі правда ж гуманніше?
Анонім до Лихвар Показати IP 23 Березня 2014 22:22
вам показали в Крыму зеркало того что делали майданутые по украине.Не нравится? Что за двойные стандарты?
Нетолераст до Ольга Показати IP 23 Березня 2014 15:55
З ними так і потрібно, а то українців за гуманізм і толерантність будуть завжди мати всі кому захочеться
s до Нетолераст Показати IP 23 Березня 2014 16:36
Доречі я також думаю що якби Україна не була така добренька до Європи не булоб ніяких майданів, кому цікаво можете глянути відео youtube.com/watch?v=CNsGqePNrFg
лоліолітроліш до Ольга Показати IP 23 Березня 2014 22:17
хай апуть аби не били.будем толірантні...так учіл вадік кол..
Барига Показати IP 23 Березня 2014 15:49
Правий сектор з такими як Прокопчук треба пожоще
Рівнозначний Показати IP 23 Березня 2014 15:56
Правильно, впершу чергу рекетуй "своїх" - нащадків бійців ОУН УПА , щоб краще розуміли сьогоднішню ситуацію! Слава Україні!
Загреб до Рівнозначний Показати IP 23 Березня 2014 15:58
Лукойл нащадки бойцов ОУН УПА?
Міха Показати IP 23 Березня 2014 16:01
З кацапами треба їхніми методами.Вони забирають наші газодобувні обєкти, ми повинні націоналізовувати їхні.І не яких образ
Анонім до Міха Показати IP 24 Березня 2014 08:17
Коли забере Україна в Росії - так, це патріотизм. Але коли забирає кучка немитих махновців у бізнесу - це бандитизм. Називайте речі своїми іменами. Ви спочатку добийтесь, щоб Україна як ДЕРЖАВА хоч щось забрала у когось, а тоді патякайте.
1 Показати IP 23 Березня 2014 16:01
Питання до Правого сектору: ви як приймаєте на "роботу" анкетування якесь проводите?..Чи всі самі неадекватні і нереалізовані люди у вас нарозхват?.. Чесно - складається таке от враження.... І дуже страшно стає навіть за життя!
ййй до 1 Показати IP 23 Березня 2014 16:04
Якщо ви злодій, то вам і має бути страшно.Значить правильним шляхом йдуть хлопці
Йовік до ййй Показати IP 23 Березня 2014 16:07
Та тут такі і пишуть.Кого з ОДА вигнали, кого з міліції.Ну одним словом, ті кого відірали від кормушкі
1 до ййй Показати IP 23 Березня 2014 16:17
судиш по собі??? Це зовсім не хлопці))) Нормальні хлопці в нацгвардії і служать НАРОДУ! - а це деморалізовані пацани, які розводять в країні бардак! Патріотизм - то одне, а от шибзонацизм - це страшний діагноз....
Ванда Показати IP 23 Березня 2014 16:01
На відео, де цей школярик вимагав в дорослого чоловіка гроші або бензин все було видно. Не потрібно виправдовуватися. Покарання настане для вас - мудаків вже незабаром!
777 Показати IP 23 Березня 2014 16:03
Що він тут чеше, на відео чітко все видно, як вони займались вимаганням, ще й самі це відео виклали, ідіоти!!!
Ганьба Показати IP 23 Березня 2014 16:08
Таким героям які своїми "гарячкуватими бандитськими віимогами" і вибаченнями руйнють Україну! Віриться , що в скорому часі , будете вибачатися не у такий спосіб. Бог - не простить руйнацію , яку ви затіяли для народу України.
11 до Ганьба Показати IP 23 Березня 2014 16:13
Ваш Яник вже давно зруйнував Україну.А такі як ви допомогли
від волинян Показати IP 23 Березня 2014 16:08
бандюги з автомайданів валіть в крим!!!
Анонім до від волинян Показати IP 23 Березня 2014 17:12
ВАЛИ САМ В РОСІЮ))ЗРАДНИК!!!
Обпісяний Башкаленко Показати IP 23 Березня 2014 16:15
Все правильно роблять хлопці
Ольга до Обпісяний Башкаленко Показати IP 23 Березня 2014 16:17
Однозначно правильно, тількі може трохи переборщують.Ну нічого страшного
ЄЄ Показати IP 23 Березня 2014 16:23
Лукойл потрібно націоналізовувати
павло до ЄЄ Показати IP 23 Березня 2014 22:51
націоналізуй свій город з картоплею недоумок!!!!!!Нахира писати таку фігню якщо ти ще не покликав волиньгаз щоб тобі відрізали газопостачання!!!полудурок!відріжеш собі в квартирі газ відпиши мені!відсвяткуємо незалежність!!!!!
Котимося... Показати IP 23 Березня 2014 16:40
Про відмінно в тому ж дусі я вже бачу повний Півз ....))
Верес Показати IP 23 Березня 2014 16:44
Головне зараз незупинятись.Хай зрадники і злодії краще тишком коменти строчать чим будуть при владі
xz,. Показати IP 23 Березня 2014 17:10
Шо воно лепече??? Значні ресурси...Бензин? А мо тобі щей зарплату виплачувати? Хочеш працювати? Бери віника і підмітай!
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 17:14
кому не бодобаеться шмотки в руки і в росію чи крим.хватить натерпілись
Анонім до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 22:30
якось сберемось і підем разом з областью , аби небути стакими паскудамі
Ір Показати IP 23 Березня 2014 17:31
Будяк,а тепер я тобі об"ясню чому ти це виклав.В силу свого "баранячого" розуму ти в елементарній ситуації зумів так натупити,що тебе кинули твої керівники під танки!Ти просто слабенький розумово,і взяв на себе груз який для тебе виявився завелим.
ас до Ір Показати IP 23 Березня 2014 23:00
згідний на всі 100 %
Анонiм до Анонiм Показати IP 23 Березня 2014 17:41
А ти хто такий що б людей виселяти то? Ну точно сс ..
Бла бла до Анонiм до Анонiм Показати IP 23 Березня 2014 18:01
А хто такі росіяни щоб татар і українців висиляти з Криму
Воша до Анонiм до Анонiм Показати IP 23 Березня 2014 18:10
А ти людина?)))))
АП до Воша Показати IP 23 Березня 2014 18:14
Він троль Камінь Каширський
Балалаєчникам Показати IP 23 Березня 2014 18:05
Дійсно неподобається Україна пи...дуйте в немиту Роіссю
Тролі ви в списку Показати IP 23 Березня 2014 18:22
Всем пользователям, если вы находите комментарии в которых звучат призывы к насилию и сепаратизму, обращайтесь: Горячая линия СБУ 0-800-501-482 01601, м. Київ 1, вул. Володимирська, 35 факс (044) 279-30-40 тел. (044) 256-99-53
Іван Показати IP 23 Березня 2014 18:54
Ще парочку епізодів типу як цей, а також знущання з Башкаленка і наїзду Мірошниченка на директора телеканалу УТ-1, показаних по світових телемережах, і від України відцурається весь світ. Сьогодні вони на бензоколонку приїхали бензину вимагати, завтра в гастрономі будуть горілку і ковбасу вимагати, а потім банки грабувати. Чим вони кращі від бандитів ? Пора розганяти цю бидломасу, яка прцювати не хоче і не вміє... Досить. Погрались...
Андрій Показати IP 23 Березня 2014 19:13
Цілком підтримую думку автора - Івана. Вже режим Яника скинули, - в цьому є і їхня заслуга, звичайно, але ж стільки скільки такі псевдопатріоти без мізків, як данильчук, буряк, мірошниченко, бенюк та ільєнко нагадили Україні своїми тупими вихідками - це вдесятеро переважує їхні заслуги. А зараз цим засранцям-патріотам треба працювати для України, сплачувати податки, а не їздити з Епіцентра в Нову лінію і вимагати БЕЗКОШТОВНО то жилети, то стільці і т.д. Вдумайтеся, земляки - прикордонники приїзджали - купували все за гроші, а прийшло це бидло, то їм подавай БЕЗКОШТОВНО... Бо ці засранці не хочуть працювати, а хочуть тільки отримувати - ДАЙ і все, а не дасиш, то прийдуть засранці з правого сектора, самооборони, автомайдану, або ще якоїсь махновської організації...
Александр Показати IP 23 Березня 2014 19:38
А я хотел бы поблагодарить этого парня. Он первый, кто извинился. Значит, не все еще так бесповоротно плохо, значит осталась еще совесть, осталось сомнение в своей правоте. Все-таки идет прорыв в сознании! Молодец! Думай головой и подключай к этому процессу побольше своих товарищей!
s Показати IP 23 Березня 2014 20:47
Да чого ови доколупались до хлопця, Автомайдан це не ПС, вибачився, любить свою країну, може навіть занадто, але ж ніхто з нас не ідеальний :)
Василь Показати IP 23 Березня 2014 21:12
Всі хочуть байкотувати..а працювати коли почнете?чи слабо працювати!!!йди працюй тоді і просити не треба буде
Hurricane Показати IP 23 Березня 2014 21:33
Який же ти непотріб. З якої ями ти виліз, полішук ти дурний!
Я кохаю Показати IP 24 Березня 2014 00:03
Я кохаю МАЙДАУН ...