USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Менеджер волинського «Лукойла» звинувачує Автомайдан в рекеті

19 Березня 2014 13:30
Розмовою на підвищених тонах закінчилась зустріч представників Автомайдану з регіональним менеджером компанії «Лукойл». Прохання про матеріальну допомогу активістам, які приїхали блокувати роботу заправки, Віктор Прокопчук назвав рекетом.

Зазначимо, що мета візиту Автомайдану і Правого сектора полягала, з їх слів, зовсім не в цьому – активісти вимагали зупинити діяльність російської бізнес-структури, оскільки таким чином фінансується діяльність військових загарбників на території України.

Та коли представник Автомайдану Олександр Буряк закликав представника «Лукойла» висловити свою громадянську позицію, надавши допомогу активістам, у яких зараз дефіцит пального, Віктор Прокопчук не на жарт розлютився.

На щастя, насамкінець чоловіки дійшли порозуміння та перепросили один одного. Опісля розмова продовжувалась за закритими дверима, тому до чого домовились активісти з Віктором Прокопчуком - невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 13:32
а ніхто і не сумнівався, що то типові бандити в "овечих шкурах"
тіко до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 16:36
валодя нас спасе від бєндєровцев.рекет то по всій мацквє в різних формах і там дружищє мєнеджєр був би вже присипаний.а тут моделірує.вкушає плоди демократії...садити за наклеп якщо немає факту.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 17:05
можу сказати де живе буряк!!!! хто хоче??? можно вечером поговорити з ним
волинянин Показати IP 19 Березня 2014 13:33
а що в секти вже спонсори закінчуються?))
как до волинянин Показати IP 19 Березня 2014 16:37
мєня мутіт как мєня прьот..наш трікалор..осідлали цей сайт тролі а адмін тішиться...двіжуха проісходить..
лучанин Показати IP 19 Березня 2014 13:33
і правильно каже банда бандитів їздить і свої порядки наводить хіба за це наші хлопці гинули на майдані?
Антон Показати IP 19 Березня 2014 13:35
Я в шоці. Вони самі себе поховають своїми діями. Шкода, що заодно і Україну.....
Свій Показати IP 19 Березня 2014 13:41
лукойл - це кацапська фірма і фінансує вона фашистчький режим путіна - не місце тим бандитам на волинській землі, і цим все сказано !!!
Анонім до Свій Показати IP 19 Березня 2014 13:44
ти може газ відключи.... запчастини з машини викинь російські....Українець недороблений, ти хоч почитай трохи просвітись чудо....які фашисти свободівці керують... та ще Путіну до їх методів далеко
НЕ до Свій Показати IP 19 Березня 2014 15:10
Ця фірма надає українцям послуги які їм потрібні і фінансує вона лише свою кишеню. Якщо є якісь проблеми, то можеш своє авто заправити водичкою з Стира. Газ теж російський, тому треба відключити. А ще, мабуть, ти живеш в радянському будинку і ще користуєшся інфраструктурою яка побудована комуняками. Іди в ліс... хоча його, в більшості, ж теж ще при союзі саджали.
111 Показати IP 19 Березня 2014 13:44
мальованку приїдьте його рекетніть трохи...........
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 13:49
бидло малолiтнє
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 13:51
яке позорище......
Просто українець Показати IP 19 Березня 2014 13:53
це не громадяни, не захисники Вітчизни. Це - уБЛЮДКИ! Наголошую, з маленької букви. Повилазили невідомо звідки, і позорять Україну. Дайте список: - хто з Правого, Лівого, Самооборони захищає Україну, Крим, Схід? - хто з Вас записався в добровольці у Національну гвардію? - яку особисто допомогу кожен з Вас надав хоч одній співчуваючій людині, крім того що їздити на халявному бензину по своїм потребам? - що за організація, де вона зареєстрована, яка структура, які порядки? - загинула ціла Небесня сотня заради Європи, кращого життия, а лідер цих отморозків заявляє про заперечення Європи? Це бидло не є вся Україна. Але із за таких придурків Росія з нас сміється, Путін робить що хоче, а Захід потурає цьому. Усьому є точка кипіння. Дайти на Волині хоч спокійно людям працювати, а то не лише Ви можете діяти у балаклавах.
s Показати IP 19 Березня 2014 13:53
Це ще такі дрібниці на фоні Сашка Бєлого і Мірошниченко
Ваня Показати IP 19 Березня 2014 13:58
А повилазили із забитого Полісся, голодні, холодні, злі як чорти.Нічого не мають, вчитися не хочуть,то пють.Що втрачати синім біднякам,які не хочуть робити, а дубинкою махати.В голові нуль і таких до влади-позор
Віктор Справедливий. Показати IP 19 Березня 2014 14:02
Прикриваючись світлим образом Майдану, пройдисвіти і бандити коять безчинства, які лякають людей і дають поживний матеріал російській пропаганді.... Саша Буряк це такий собі аля Сашко Білий....
Lex Показати IP 19 Березня 2014 14:10
коментар було видалено
Турійчанин Показати IP 19 Березня 2014 14:23
Lex - що куриш ? Говір гуцулів хоч чув в своєму нікчемному житті. Записки божевільного друкуєш , літературну премію в стилі фентезі захотілось? Одна баба казала -ото твої новини. Я розумію "свободу слова " у Волинських новинах, але маю надію , що адміни коментарі теж читають і можуть в крайньому випадку таку "гарчу новину" перевірити хоч телефоном, слава Богу, в інтернеті є стаціонарні номери селищної ради смт.Луків.
Турійчанин Показати IP 19 Березня 2014 14:25
О , видалили коментар Lex-а, то й мій можете видаляти , прошу вибачення за незручності.
Адміністрація до Турійчанин Показати IP 19 Березня 2014 14:33
Видаляються неадекватні коментарі. А Вам дякуємо за реакцію!
s до Адміністрація Показати IP 19 Березня 2014 15:43
зробіть щось з накурткою лайків до коментарів
козак Показати IP 19 Березня 2014 14:55
нечисть московську геть вигнати з волинської землі - а тим , хто їм служить - землю українську ЇСТИ !!!
Василь Показати IP 19 Березня 2014 14:57
абсолютно нікого не заставляли, а чемно запитали , який рекет?
igor Показати IP 19 Березня 2014 15:07
Прокопчук молодець! На таких треба рівнятись,а не на бандюганів переодітих!!!
Патріот Показати IP 19 Березня 2014 15:07
Ми на порозі другої революції. Що це за методи роботи??Ви приїхали до комерса і реально ставите його на кеш....Та ще і хто ставить пацан з рогаткою))))))))Я би його викинув як собаку і шакальчика!!!А Вам панове комерсанти раджу створити свою громадську організацію і таких Джиганчиків ставити на своє місце. Це виглядаю принизливо, сивого дядю в позу ставить пацан. Куди ми котимся?
він Показати IP 19 Березня 2014 15:10
ага заіхали шестеро до одного і чемно запитали
все легально Показати IP 19 Березня 2014 15:32
Та не треба туди їздити.Після рішення суду просто взяти і націоналізувати все майно Лукойла на Україні.
Андрійович Показати IP 19 Березня 2014 15:36
Миколайовичу - повага! Так би кожен послав тих махновців то може б і був порядок.
Стурбований кацап до Андрійович Показати IP 19 Березня 2014 15:40
А в Криму правда ж можна і людей викрадати?
Анонім до Стурбований кацап Показати IP 19 Березня 2014 15:52
А в нас тепер все можна. Особливо якщо в правому секторі. А крим вже прос*** *** влада.
Письмо из Крыма Показати IP 19 Березня 2014 15:42
коментар було видалено
антифашист зі свасти до Письмо из Крыма Показати IP 19 Березня 2014 15:46
А в Криму не фашисти?Бред накурених.
Лист з Волині до Письмо из Крыма Показати IP 19 Березня 2014 16:08
І нам дайте жити спокійно у НАШІЙ країні!!! Мабуть, нам з вами і справді не по дорозі. Думаю, Бог усім суддя... і Вам також...
Трибунал Показати IP 19 Березня 2014 15:42
коментар було видалено
Наталка Показати IP 19 Березня 2014 16:16
А я підтримую хлопців - не у всьому, звісно, але підтримую. Молодці! А незадоволені будуть завжди: даішнику не дали можливість отримати хабар, когось примусили написати заяву на звільнення...
Лучанин Показати IP 19 Березня 2014 16:28
Лукойл має стати власністю України.
закон до Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 10:32
Ну от сам каркас заправок і залиться тобі у спадок!:) А торгова марка-бренд і саме пальне - тю-тю і радій собі - економіст малолітній необізнаний!:) У діда Леніна навчився націоналізації?:) Але потім по міжнародним судам тобі і державі так впаяють...!!!
віто Показати IP 19 Березня 2014 16:44
Звичайно, "витискати" з бізнесменів будь-що: бензин, дошки, цемент - недостойна справа, попросити-можна, але треба спокійно та достойно поставитись до відповіді "ні". А от на це вже потрібен розум. Висловити своє "ганьба" російському бізнесу можете, як я: не заправляюсь на лукойлі.
Wit Показати IP 19 Березня 2014 16:58
Правильно!!!
Факт Показати IP 19 Березня 2014 18:02
Якщо ми йдемо у Європу то чи по європейському чинять так звані патріоти вказуючи підприємцям чим торгувати? (Не любиш сир РУССКИЙ , МОСКОВСКИЙ - їж ГОЛЛАНДСЬКИЙ, виступаєш проти російських олігархів не користуйся газом, пальним...) а коли приходиш до підприємця який дає роботу людям говориш йому що робити, "дуже просиш" щоб допоміг вирішити ТВОЇ проблеми то ти не чим не кращий від влади ПеРдунів і смердить від такого "патріотизму" ще більше. Бо ти прийшов до свого сусіда на вашій спільній землі вказувати що робити. Якщо ми хочемо в Європу маємо виховати європейськість в собі а поступаючи так як новоявлені "патріоти" ми налаштовуємо більшість суспільства проти національних цінностей.
Я Показати IP 19 Березня 2014 18:25
коментар було видалено
Філософ Показати IP 19 Березня 2014 21:13
Той з бородою теж рекетир?
Sunshine Показати IP 19 Березня 2014 23:23
Чим же ви думаєте, хлопці!!!!!!!!! Хочете російського пального в свої баки ? І свої зади гріти російським газом? Так цеж просто товар. А на заправках Лукойла не росіяни працюють, а волиняни, які сплачують податки і отримуюють "білу" зарплату, з якої відрахування йдуть і на пенсійне забезпечення, і на соціальні потреби. А їхні дружини і діти також хочуть бути в теплі та хоч у якомусь достатку, а не в злиднях , в які ви хочете запхнути цих людей своїми блокуваннями та сумнівними вимогами. Зрозумійте, що тут ситуація двояка - капітал,може, і російський, та люди - наші, які просто працевлаштовані , а не тихо спиваються у підворіттях від безробіття і злиднів!!!!!! Та й Прокопчук - не кацап, а корінний волинянин.
опер Показати IP 20 Березня 2014 09:43
Можна подумати інші оператори ринку нафтопродуктів продають пальне вироблене з аравійської нафти. Ха ха ха, та воно все має російське походженя (виключення укрнафта із надвірнянським бензином).
Слава украине! Показати IP 21 Березня 2014 06:57
Слава украине!
Шкштф Показати IP 22 Березня 2014 09:26
Это ж Швондер из "Собачьего сердца".
Павло Показати IP 22 Березня 2014 09:30
Хлопцi, як вважаєте чи хтось проплачував майдан чи вона само? Щось не за це я стояв площi, щоб падли прийшли до влади. Не за таких бандитiв якi рекетують людей..... Як завжди - влада на конi, а народ в багнi(((