USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відомо, скількох українців мобілізують у 7-му хвилю

22 Березня 2016 12:44
Нова хвиля мобілізації буде обмежена цифрою трохи більше 10 тисяч військових. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з командирами ЗСУ в Києві, - повідомляє УНН.

Окрім цього, президент пообіцяв підписати закон про демобілізацію вже цього тижня.

“Цього тижня буде підписано указ про демобілізацію. Буде відправлено додому 45 тисяч військовослужбовців. При цьому мобілізація буде обмежена цифрою трохи більше 10 тисяч”, — заявив Порошенко.

Раніше повідомлялося, що можливість 7-ї хвилі мобілізації буде залежати від кількості контрактників, яких наберуть на службу.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Волинь провалила план з контрактниками (заплановано було залучити 540 бійців на контрактну службу). Наразі тривають роботи із залучення волинян до контрактної служби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Хочу в армію Показати IP 22 Березня 2016 13:12
почом візи в польшу?
Волинянин до Хочу в армію Показати IP 22 Березня 2016 20:26
робоча чі шенген?
Радник Показати IP 22 Березня 2016 14:22
З військоматів кадрових військових відправити в АТО ,а на їх місце взяти військових які у відставці ...
Лучанка до Радник Показати IP 22 Березня 2016 15:24
ні,лікарів відправити,а то тільки бабло заробляти вміють і не більше того!
Федір Т. до Лучанка Показати IP 22 Березня 2016 16:04
Заробляти не вміють, вміють вимагати і оббирати хворих та немічних людей ! А це вандалізм !!!
Вікторія до Лучанка Показати IP 22 Березня 2016 20:10
Мій чоловік (лікар) служить 14 місяців. Я дякую кожному чоловіку, який мене береже, справжньому чоловікові. На жаль, підспідничників більше.
укроп до Радник Показати IP 22 Березня 2016 16:02
Да да ато вони собі у військоматах попідписували контракти і сидять в теплі, сухості, накормлені!!!
Вікторія до Радник Показати IP 22 Березня 2016 20:07
Мого брата-Оласюка О.І., який довший час очолював райвійськомат (відмащував від служби), а коли до справи стало, то чмихнув під спідницю, написав собі діагнозів. Брате, чоловіком варто бути.
Анонім Показати IP 22 Березня 2016 15:39
і депутатів відправити теж (районних, обласних). Нехай докажуть ділом, що вони таки люблять Україну!
Федір Т. до Анонім Показати IP 22 Березня 2016 16:08
В теплих кабінетах ,при гарній зарплаті за чашкою кави вони дуже "сильно" переживають за ту Україну ,за її незалежність . Живуть по принципу ,- за вашою спиною ,стою я груддю і стіною !
Нічого кращого Показати IP 22 Березня 2016 17:07
Військоматівці отримують з/п більше 10000 грн і майже всі атовці,пiльги i тд.заробили.справедливо ?всіх в ато.
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 22 Березня 2016 23:07
ХОЧУ МИРУ . . . ЩОБ ЗАКІНЧИЛАСЬ ВІЙНА . ХОЧУ ЩОБ РОСІЯ ТА УКРАЇНА СТАЛИ БРАТАМИ НАВІКИ ЯК КОЛИСЬ БУЛО . . . . МИРУ МИРУ МИРУ . . .
Сашко до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 23 Березня 2016 06:47
не для того рилися окопи, щоб простого смертного слухати.