USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Візовий центр у Луцьку переїхав

4 Жовтня 2016 09:49
Пункт Прийому Візових Анкет перенесли з вулиці Рівненської, 26 перенесли на вулицю Кривий Вал, 31, - йдеться на сайті Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

"Будь ласка, зауважте, що з 3 жовтня 2016 року Пункт Прийому Візових Анкет у Луцьку здійснюється прийом та видача докуметів за новою адресою: вулиця Кривий Вал, 31", - йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
лучани Показати IP 4 Жовтня 2016 09:53
тепер буде у центрі авто армагедон. За місто треба винести візовий центр
Іван до лучани Показати IP 27 Грудня 2019 12:03
Це вони зараз тут? https://multi-viza.com.ua/vizovij-tsentr-polshhi/lutsk/ Це правильна адреса?
Василь Показати IP 4 Жовтня 2016 10:32
Там і раніше був транспортний колапс,а тепер буде взагалі ......Хто такий "мудрий" це придумав?Дорогі владні мужі,в Луцьку є маса територій,які просто не задіяні,до яких є вільний під`їзд.Одне з таких місць до кінця не реалізований Новий ринок в районі ЛПЗ.
Альо Показати IP 4 Жовтня 2016 11:39
Як і де там паркуватися?
1 Показати IP 4 Жовтня 2016 12:14
Ура, нарешті від нас переїхав той срач. Вітаю жителів Кривого Валу - у вас тепер будуть обі....ні кущі і будинки, а скільки у вас зявиться нових машин на вулиці - товсе для вас, щасти вам.
джон Показати IP 4 Жовтня 2016 12:29
Придурки,скоро візи відмінять!
Анонім до джон Показати IP 4 Жовтня 2016 13:59
Ти сам дибіл раз таке пишеш візи були є і будуть
Віза до джон Показати IP 4 Жовтня 2016 16:29
Недождешся!
свій до джон Показати IP 5 Жовтня 2016 10:32
+1 я там працюю, а перенесли тому що візи відмінять і немає необхідності в такому великому приміщенні.
свій до свого до свій Показати IP 7 Жовтня 2016 10:07
То спочатку хай відмінять візи а тоді переносять
Лучанка Показати IP 4 Жовтня 2016 13:25
коментар було видалено
луцьк до джон Показати IP 4 Жовтня 2016 14:01
Вам,шановний,з такою вихованістю,точно не відмінять.
Джон до луцьк до джон Показати IP 5 Жовтня 2016 09:07
Я гей, мені відмінять
Yan Показати IP 4 Жовтня 2016 15:45
Думаю,що вони знають більше, чим нам розповідають про відміну віз! Так що шановні українці запам'ятовуйте нову адресу.
ненаївний Показати IP 4 Жовтня 2016 16:33
Любі мої, візи для України не відмінять НІКОЛИ, готовий на це поспорити на скільки хочете. На цьому ж заробляє стільки людей. А ви подумали чим будуть займатися люди, які зараз беруть по 5 тисяч лише за місце (яке нічого по суті не гарантує) в черзі? А ті. хто весь цей бізнес кришує? Їм, що по світу йти через ваш безвізовий режим?
реаліст до ненаївний Показати IP 4 Жовтня 2016 18:09
100% наївні вірять в таку маячню
Аніме Показати IP 4 Жовтня 2016 22:51
Який безвіз? Отямтесь! Ви в якій країні живете?
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2016 18:15
Безвізового ніколи не буде
Привіт Показати IP 5 Жовтня 2016 19:33
Нова кормушка для поліції. Водії начувайтесь!!!!
Анна Показати IP 14 Березня 2017 13:07
Доброго дня скажить будь ласка чи можна так ) у мене паспорт вчора забрали на границі бо у мене паспорт на моїй фамілії закордонний а український на чоловічий фамілії) паспорт я поміняю а чи карту Треба миняти якщо вона у мене дійсна до 2019 р чи можу виїздити її) на старій фамилії????
Анонім Показати IP 20 Березня 2017 10:15
Допоможіть дізнатись чи готова картка мрг.
Алла Показати IP 5 Травня 2017 16:11
Який графік роботи?
Тарас Показати IP 18 Травня 2017 15:41
Візова допомога 0992733554