USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Володимир Гройсман їде на Волинь

29 Травня 2017 14:48
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман з робочим візитом приїде 30 травня на Волинь.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, він відвідає один з районів Волинської області, ймовірно, побуває на митниці.

Також як повідомляє Урядовий портал, Володимир Гройсман огляне стан виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування у Волинській, Львівській та Тернопільській областях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанка Показати IP 29 Травня 2017 14:53
Ще один прилетить відео з гелікоптера познімати. ну а як же, стрічку новин на фейсбуці ж треба оновлювати)
Волинянин Показати IP 29 Травня 2017 15:09
Тут наразі нагальніші проблеми - Ковельський і Луцький заводи, що отруюють людей, а на митницю дивитись можга і з Києва.
Абдула Показати IP 29 Травня 2017 15:11
Прошу пана Гройсмана запитата у пана Гунчика де анонсований в минулому році ремонт траси Луцьк - Володимир-Волинський - Устилуг, який мав розпочатись в березні за гроші від перевиконання плану надходжень з митниці.
Коля Показати IP 29 Травня 2017 15:34
Хай гройсман вирішить питання з смородом у Луцьку з Ковелем. Не погано б уло поспілкуватись з простими громадянами а не тільки гунчиком якого не колишують проблеми волинян
ммдддааа до Коля Показати IP 29 Травня 2017 16:57
якби пану гройсману були важливі прості громадяни, він би не був політиком. нажаль, їм усім по-барабану як ми, так і наша держава.
мама мія Показати IP 29 Травня 2017 16:52
люди, ви, що не розумієте =нічого не змінилось....сплошна показуха...СРСР процвітає .....а митниця їх і кормить...
Анонім Показати IP 29 Травня 2017 17:16
барін прієдєт, барін нас і рассудіт. НА ПОЛЯ ФІЛЬТРАЦІЇ ЙОГО !!!!!!!!!!! ТАМ ХРАНЦУЗЬКИЙ АРОМАТ !!!!!!!!!
Ігор Показати IP 29 Травня 2017 18:23
Новак Микола з дорожнього в селі Шклинь, який добряче краде та дуже вміло коровая вже спік зустрічати.Він перший хамелеон,знає де і кому дати
Надя Показати IP 29 Травня 2017 19:02
знов показуха чергова. все під себе гребуть їм тільки митниця цікава а як виживають люди і безробіття процвітає і зарплата яка ніщинська то гройсмана у відставку може якщо не може покращити добробут людей перекрити дороги і запитати бо влада з людьми не хоче спілкуватись і чути їхні проблеми!
Новак Показати IP 29 Травня 2017 19:41
А ти - доносчик, шістка, Іуда
0073 до Надя Показати IP 29 Травня 2017 20:19
Так як йому дорогу перекриєш, як він на вертольоті буде летіти!
ВВ Показати IP 29 Травня 2017 21:49
ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ЇДЕ НА ВОЛИНЬ ПОНЮХАТИ ЩО ТАК ПАХНЕ?
Анонім до ВВ Показати IP 29 Травня 2017 23:26
Невже до Києва запахи вітерець доніс?