USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинян кличуть у батальйон «Айдар» для боротьби з терористами

2 Червня 2014 15:50
Сформувати роту з волинян у 24-му батальйоні територіальної оборони ЗСУ «АЙДАР», що виконує завдання у рамках Антитерористичної операції, хочуть громадські активісти Волині.

По це йшлося під час прес-конференції Самооборони Майдану Волині 2 червня.

У травні група самообронівців на чолі з координатором Самооборони на Волині Андрієм Хведчаком вирушила на Схід. З його слів, 100% вояків батальйону – добровольці, серед них є мешканці Луганщини, кияни, а також взвод волинян. Як повідомив Андрій Хведчак, добровольці не щодня виїздять на бойові дії – переважно займаються фортифікаційною роботою, обладнанням бліндажів, вогневих точок. Оскільки батальйон досі сформований не повністю, присутність волинян у ньому хочуть довести принаймні до роти. Наразі також вирішують проблему із постачанням батальйону харчами та амуніцією, тому що він базується фактично неподалік форпостів сепаратистів – Лисичанська, Рубіжного та Слов’янська. Зі слів активіста, серед сільського населення Луганщини чимало людей, які виступають за єдність України та не бояться про це заявити. Втім, більшість неорганізована та залякана. У містах сепаратистам легше вдається збурювати людей, до того ж, там чимало приїжджих. Дехто з підприємців на Сході створює невеликі мобільні групи по 2-3 чоловіки, які допомагають у постачанні військових усім необхідним.



Зі слів активістів, набір до батальйону «АЙДАР» відбуватиметься постійно. Зголошуватися можна за номерами 067 110 05 77 або 050 339 77 33. До складу формування можуть увійти усі патріоти, готові воювати за свою державу. Критерії відбору: вік бійців від 25 до 50 років (можна без досвіду військової служби). Якщо бійцю менше 25 років, у нього повинен бути досвід служби в армії.

Перед тим, як вирушити у зону АТО, усі добровольці батальйону проходитимуть вишколи на базі таборів, а в майбутньому на базі військового навчального центру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Гость Показати IP 2 Червня 2014 16:19
На вірну смерть, щоб йшли наші хлопці. А синочки чиновників не йдуть, не спішать.Наших вже багато полягло,тепер їх черга
Анонім до Гость Показати IP 2 Червня 2014 16:23
Ви, напевно читати не вмієте.Або "Смотрю в книгу, вижу фигу!" Сказано "100% вояків батальйону – добровольці, серед них є мешканці Луганщини, кияни, а також взвод волинян" ДОБРОВОЛЬЦІ!!!
все. баста до Гость Показати IP 2 Червня 2014 16:38
Уймися вже, троляко
стабільно до Гость Показати IP 2 Червня 2014 19:15
плюсиків від 12 до 16..працує фсб..
хм. Показати IP 2 Червня 2014 16:23
А ці два дармоїди чому не їдуть,хай ще гуся заберуть з собою на схід
Антон до хм. Показати IP 2 Червня 2014 16:30
коментар було видалено
свг до хм Показати IP 2 Червня 2014 16:30
гудьониш і компані не добровольці а приліпали до дармових кормушок. зрозумів?
вова Показати IP 2 Червня 2014 16:39
я думаю абвер лутші батальгони тримае.я б порадив в француский легион піти.там и гроши хороши и пидготовка.
Яяя до вова Показати IP 2 Червня 2014 17:57
Я б порадив тобі йти на )( у й
косиш до вова Показати IP 2 Червня 2014 19:16
пад дуачка
авас Показати IP 2 Червня 2014 17:57
Мабуть безробiття? Гарнi умови, великi грошi, ....Але це смерть i безвiсть.
aвас Показати IP 2 Червня 2014 18:29
коментар було видалено
Депутатка Показати IP 2 Червня 2014 20:47
Той хлопець, який пішов воювати, залишивши вагітну дружину на 5-му місяці вагітності,- придурок. Про неї хто подумає, коли його застрелять? Ця деб....на держава? у нього здоровий глузд є?
два попугая кеши Показати IP 2 Червня 2014 22:48
которые воюют язиками или с колбасой в захваченом доме культуры.просвите
Люда Показати IP 2 Червня 2014 23:23
Слухай ти дармоїд Хведчак! Хватить піарить Самообороною! Покажи приклад - вперед добровольцем! Може трохи жиру скинеш і пару раз в штани на**еш від страху, а то вже від конференцій ти вже зовсім обнаглів!
макс Показати IP 3 Червня 2014 12:07
Послухайте краще військовослужбовців ЗСУ, вони розкажуть, чим займається там наша самооборона і інші такого типу формування. Через тих вилупків наші військові не можуть зайти в населені пункти і купити продовольство, воду, настільки ці особи своїми дурнуватими діями настроїли проти військових цивільне населення.