USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Тимошенко в Луцьку: волинянам розповіли, чому Путін боїться Україну

15 Жовтня 2014 20:25
У Путіна був план «А» і план «Б» щодо України, втім, як запевняють українські політики, народ не дав змоги жодного з них остаточно реалізувати, а тепер Путін боїться Україну.

Про це розповіла Юлія Тимошенко під час зустрічі з лучанами на Театральному майдані міста сьогодні, 15-го жовтня.

«Мене питають у світі, чому на нас сусідній народ пішов, а я це можу пояснити, бо я особисто знаю Путіна. Він завжди був таким: хотів усіх «поставити через коліно», і незалежність таких держав, як наша, вважає своїм програшем, власною помилкою. Це людина, яка вважає своєю місією побудувати нову імперію.

У нього були щодо України план «А» і план «Б». Перший - це притягнути до себе продажних політиків. Другий – взяти силою. Для реалізації першго плану з 2004-го року Путін почав ставити у нас своїх маріонеток: у нас було два Міністри Збройних сил України, які були росіяни і мали російське громадянство. А очільник СБУ, за режиму Януковича, був ФСбешником, і цього навіть не приховував; свідченням цього є те, що він носив на своєму піджаку ФСБешний значок. Завдяки Януковичу нас хотіли завести у Митний Союз. Але ви цього не дали», - сказала під час виступу гостя Волині.

Та додала, що саме через сильних дух українців Путін і боїться Україну - адже, коли ми покажемо, що після революції Гідності стали сильною державою, підняли економіку, подолали корупцію, покажемо успішну Україну, то підніметься й російський народ і повалить його владу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Дончанин Показати IP 15 Жовтня 2014 20:34
"У Путіна був план «А» і план «Б» щодо України" - Где ОФИЦИАЛЬНЫЕ подтверждения этого утверждения? А вот, официальные и всем известные подтверждения этому утверждению при замене в нем "Путин" на "Порошенко" имеются.
Света до Дончанин Показати IP 15 Жовтня 2014 21:38
У Вовы был план А, он его скурил, теперь курит план Б, а Юля предпочитает кокс, но он весь остался в ДНР, это ее очень огорчает .Чем промышляет наше правительство во главе с Яценюком одному Богу известно, но чем то забористым это однозначно.
патріот до Дончанин Показати IP 16 Жовтня 2014 09:27
Ти донбаський ,що тм мелеш.Я там був і є зараз у вас. Ви нелюди,покидьки і наркомани.Вас місцевих назвати людьми просто неможливо.Не знаю кого ми захищаємо, явно не вас, а свою Україну.Ми на своїй землі і її захищаємо.А кого ви захищаєте? Ви там усі наркомани,бандити,зеки, ви краще ідіть у Гондурас.Там повний відстій,ледацюги, вас на Сибірп в расею там у вашого путіна буде дуже добре. ви не працюєте,як ми.
Дончанин до патріот Показати IP 16 Жовтня 2014 09:47
Ибо из за таких, как ты Украина разваливается.
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 20:34
М-да. Зрителей негусто.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 23:10
приблизно скільки стояло на майдані, а от гикається всім
наум Показати IP 15 Жовтня 2014 20:35
чого так обмаль лучан прийшло на зустр1ч
екскурсовод до наум Показати IP 15 Жовтня 2014 20:36
бабла мало штаби викинули на сходняк.
!!! до наум Показати IP 15 Жовтня 2014 21:04
Там лучани тільки поруч проходили і висказували свої ПРАВИЛЬНІ думки на адресу косатої. А ті, що були на площі,то зі всієї області звезена жидва. Біля першої школи вся стоянка забита автобусами неопланами і мерседесами,навіть один на вулиці стояв,бо не хватало місця.Пару стояло біля спортшколи і Будинку вчителя.Ото так лучани "щиро від усієї душі" зустріли майбутнього нардепа.
Юлія до !!! Показати IP 16 Жовтня 2014 10:16
На стоянці біля Нашого Краю на Шевченка, також було 3 автобуси та кілька мікроавтобусів.
я до наум Показати IP 16 Жовтня 2014 08:31
наприклад я не пішла бо буду голосувати тільки за яценюка (народний фронт).
екскурсовод Показати IP 15 Жовтня 2014 20:35
Двічі судима і знову в депутати! Скільки ще люди будуть вестись на її ахі*єю?
Цікаво Показати IP 15 Жовтня 2014 21:33
Щось я до цього часу не побачив щоб той народ пішов на наш, та й на лиці дяді Пу якогось страху теж не помітно. Хіба що слухати наше радіо та дивитись наше телебачення ... А так, кругом в світі зовсім інше життя!
Яяя до Цікаво Показати IP 16 Жовтня 2014 09:42
Ти гальмо. І до тебе ще просто не дійшло.
батька Показати IP 15 Жовтня 2014 22:03
Увесь свiт нас боiться! Усi президенти тремтять вiд жаху! Юлька дуже страшна!
Андрій Показати IP 15 Жовтня 2014 22:40
Кролик докерується,нині вистачає розуму у податкової надсилати листи підприємцям про адекватність їхнього ведення бізнесу та скачування грошей шляхом відповідальності за контрагентів !!! Я так розумію,що далі можна очікувати чого завгодно,цей уряд своїми подвигами затьмарить самого Януковича!!! Добивають всіх!!! Мають надію,що за них будуть голосувати??? Щось гризуть мене сумніви.... хоча в нас все можливо!!!
Свідок Показати IP 16 Жовтня 2014 00:07
Шановні, дорогі ВОЛИНЯНИ..... Припиніть уже революційну риторику, годі вже думати псевдо революціонерам доморощеним, які попри гучні заяви жодного дня в зоні АТО і не були.... Щодо Юлі.... Можете її гандонити, докоряти... і все таке.... але коли цей урЯд під орудою цього чоколядного прЄзіка докерується до того, що в січні країна лишиться без газу..... То в лютому ви їх усіх повиносите із кабінетів..... Але ж ви не стадо баранів, ну і при всій повазі ви ДАЛЕКО не зграя вовків.... Але саме тоді вам буде потрібна така вовчиця, як Юля..... І до біса те, скіко там людей прийшло, до біса те, скількох позвозив Грицько Пустовіт........ Чуєте, вона поверне тепло тоді у ваші домівки і у ваші серця)))) Слава УКРАЇНІ...
Анонім до Свідок Показати IP 16 Жовтня 2014 04:36
Скiльки за агiтацiю заплатила Юля?А то хочу теж гривню-другу заробити.
до Аноніма до Анонім Показати IP 16 Жовтня 2014 08:51
От за таких продажних як ти, ми маємо те, що маємо....
до Свідка до Свідок Показати IP 16 Жовтня 2014 08:49
Розділяю думку Свідка, наш народ лохи, якими правлять олігархи....
видок до Свідок Показати IP 16 Жовтня 2014 09:02
Да що ви кажете?!:) А Яценюк, Турчинов, Парубій, Пашинський... не з під юбки Тимошенко "вийшли"?! А саме вони розпочали те все, наслідки чого ми пожинаємо в Україні! І не треба тут ля-ля-фафа... Бачимо куди заведе країну Яценюк і Ко., а Юлі вже давно на політичну пенсію треба!
Анонім до Свідок Показати IP 16 Жовтня 2014 10:21
Парадокс у тому, що "Багіня" - друга у списку і якщо за "Батьківщину" проголосують, вона 100% буде у парламенті. А значить ми станемо свідками ще не одного "концерту" у її виконанні.
иван Показати IP 16 Жовтня 2014 04:37
коментар було видалено
Реалист до иван Показати IP 16 Жовтня 2014 06:24
коментар було видалено
иван до Реалист Показати IP 16 Жовтня 2014 07:17
реалист не умничай как комсомолец на собрании- у менья одна болезнь ностальгия но с возрастом прошла : Наводи порядок в своем доме чево тебе то надо в Украине : Не война с внешнімм врагом нам страшна я те говорью ето вполне серйозно -что такое русские войска хорошо осведомлен : Главный враг корупция и лызоблюдство чиновников снизу доверху и конечно пьянство-наркота и безделие молодежи как и вопрошающие глаза пожилых людей КОГДА БУДЕТ ПОРЯДОК ? КОГДА БУДЕТ ЛЮСтрация и конфискация с посадками -если порох ето несделает ? то никто уже нам никогда нивчем непоможет
))) до иван Показати IP 16 Жовтня 2014 09:19
верно Вано, верно.
Онуфрій Показати IP 16 Жовтня 2014 09:50
На п'ятій фотці - два головних міських божевільних. вони на всі події ходять.
333 до свідка Показати IP 16 Жовтня 2014 10:27
Чи давно хіхікала Юля до Путіна, а тепер знає як від нього вберегтися. 2рази у владі була, а крім позичок, нічим себе не зарекомендувала. Зараз Юля нам газу в Путіна купить вже не по 500, а по 1500 - і розкаже, яке це благо для населення, бо ж тими цінами з олігархами бореться,що їхні заводи загнулись, ( чи всі забули вже її слова з екрана телевізора) так що голосуйте за неї, а я не буду. І ще - чим вона Україну підніме? Згадайте її черговий виступ - атомну в кожну область!!! Електроенергію продавати за кордон- от де грошей буде валом! Як згадаю як я тоді переживала - діти малі, нездорові, а Юля на Стиру ще одну атомну збудує, мало Рівненської.
СВОБОДА Показати IP 16 Жовтня 2014 10:32
А що це за чудоха зі стрижкою хлопчика тисне Юльці руку ? Мабуть потім три дні руки мити не буде,.............................що не кажіть , а юлькін час уже пройшов, дайте новим,молодим,чистим дорогу !!!
СЕРГІЙ Показати IP 16 Жовтня 2014 11:47
26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ БУДУ ГОЛОСУВАТИ ЗА ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ БАТЬКІВЩИНА ЯКУ ОЧОЛЮЄ ТИМОШЕНКО ЮЛІЯ ВОЛОДМИРІВНА ТОМУ КОЛИ ПАРТІЯ ЦЯ ПРИЙДЕ ДО ВЛАДИ УКРАЇНА БУДЕ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ЗАМОЖНОЮ НЕКОРУМПОВАНОЮ І ЗВІЛЬНЯТЬ З ПОЛОНУ ГЕРОЇЧНУ ЛЬОТЧИЦЮ САВЧЕНКО НАДІЮ ВІКТОРІВНУ.
ЮЛЯ до СЕРГІЙ Показати IP 16 Жовтня 2014 13:27
Таких баранів,як ти, в Батьківщині ще є трохи,хоча я і від них збавляюся. Але всерівно вже в порівнянні з минулими виборами-різниця дуже велика. Барани перетворюються в справжніх, розумних людей,які спроможні відсіяти зерно від полови.
маша Показати IP 16 Жовтня 2014 11:53
Ту брехуху ще хтось слухав!
Мала Показати IP 16 Жовтня 2014 16:44
Вона правду говорила) І гроші ніхто не платив)
До сергія Показати IP 16 Жовтня 2014 22:46
Що ти куриш? Дуже цікаво?
Люстрація прострація Показати IP 17 Жовтня 2014 12:22
Паша Лазаренко Юлькин подєльнік теж агент ФСБ і Мосада.А на голові в калачеві схована антена для зв"язку з центром.