USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки військової техніки відновили волиняни

1 Квітня 2014 16:25
У той час, як підрозділи Сухопутних військ ЗС України під час польових виходів продовжують нарощувати бойову спроможність у ході всеукраїнських тактичних навчань, у пунктах постійної дислокації військових частин небайдужі громадяни сприяють підвищенню технічної готовності армійських підрозділів.

Одними з перших, хто прийшов на допомогу армії у цьому питанні є група волонтерів із Волинської області, які згуртувалися навколо цієї ідеї за допомогою соціальних мереж, та скоординувавши зусилля із військовим командуванням, приступили до роботи.

Третій тиждень поспіль група добровольців-волонтерів надає допомогу військовослужбовцям однієї з механізованих частин оперативного командування «Північ» у відновленні автомобільної та броньованої техніки.

Автомеханіки, електрики, автослюсарі, зварювальники з Володимир-Волинського району та міста Нововолинська виконують різноманітні ремонтно-відновлювальні роботи у парку та на майданчиках зберігання техніки військової частини.

За цей час декілька десятків вантажних та спеціальних автомобілів на шасі Зіл-131, Газ-66, Урал-4320, що перебували на зберіганні у пункті постійної дислокації військової частини, вже пройшли повний комплекс технічного обслуговування та стали у стрій. Одночасно, волонтери допомагають проводити роботи із технічного обслуговування бронетехніки.

Волонтери працюють разом із армійськими технічними спеціалістами. Начальник автомобільної служби військової частини майор Павло Делемень повідомив, що робота добровольців є високопродуктивною. Усі зразки автомобільної техніки спочатку пройшли огляд та дефектування, після якого було здійснено ремонт, або заміну вузлів та агрегатів. Обов’язково перевірялися двигуни, паливні системи, електрообладнання тощо. Проводилась обкатка кожної одиниці військової техніки.

– Обслуговування зразків озброєння та військової техніки радянського виробництва потребують відповідних умінь та навичок. Більшість наших волонтерів-помічників проходили військову службу і володіють необхідними знаннями у цій галузі. Командування військової частини щиро вдячне Костянтину Зінкевичу, Михайлу Сенатору, Сергію Семенюку та іншим добровольцям, які підтримали українську армію не лише словом, а й ділом, – говорить офіцер.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
БТР Показати IP 1 Квітня 2014 16:38
І це техніка?:( Да нею тільки город орати!
НЕЛУЧАНИН до БТР Показати IP 1 Квітня 2014 16:51
а ти щось в цьому тямиш ?
Правдоруб Показати IP 1 Квітня 2014 16:42
Оце я розумію патріоти, а не горлопани. Таких би хлопців побільше
Андрій Показати IP 1 Квітня 2014 16:45
Зразки бойової техніки на фото ( БМП1, МТЛБ, БТР-60) морально та фізично застаріла ще років 30-40 тому. Просто диво що ці експонати військової старовини взагалі збереглися не тільки у музеях
Анонім до Андрій Показати IP 1 Квітня 2014 16:50
Можна подумати в кацапур щось краще? Та і це не ударна бойова техніка, скоріш бойового транспортування та підтримки..Соплі жуй..треба буде і 45ти з музеїв по маскалюгам стріляти будуть.
Анонім до Андрій Показати IP 1 Квітня 2014 16:52
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Андрій Показати IP 1 Квітня 2014 16:52
на знімку БМП-2, а не БМП-1. іди вчи матчасть
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 16:50
Дивлячись на нашу техніку, краще армію розпустити і стати другою Швейцарією!!!. або оголосити війну Польщі і одразу здатися:) жарт звичайно але дійсно з чим воювати якщо що?????????
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 16:54
а чим воювали моджахеди в Афгані ? магучей армії СеРиСеРи добре дали проср"тись
Анонім до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 16:54
Штопаний, БТР палили звичайною скляною бутилкою з бензином..а будеш нявкатти..кватирку тримай закритою..скло на бронь..можеш замінити..парашний дристун
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 17:01
Добру справу хлопці роблять .в Володимирі колись навалом техніки було і перепідготовку хлопці регулярно проходили.Пора і призив знову почати,півроку кожен молодий здоровий хлопець може віддати Україні.А так зразу готовий резерв.Тим більш в бацька кацапури окопались..Та ще з полк F18E на Луцьке летовище..Скоро буде.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 17:38
хто тобі побрехеньку про F18E розказав ? у нас є інфраструктура для їх бойової підтримки і обслуговування ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 18:35
Там де стояли СУ-24 можуть і Хорнети базуватись,а обслуговування і підтримка?? Не будь лошарою,будуть літаки буде і техобслуговування.Завод поряд..А вони крайнє бажані, а ще краще 35 ті.до білокамянної півгодинки на безфорсажному..
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 18:44
ТИ ПОВНИЙ ЧАЙНИК !!!!! НЕ ПИШИ ФІГНІ !!!!!!! ПРОЧИТАЙ СПОЧАТКУ , ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ БОЙОВА ПІДТРИМКА СУЧАСНОЇ АВІАЦІЇ І ЇЇ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ, ПОТІМ БУДЕШ ВСІЛЯКУ ДУРНЮ ПИСАТИ
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 18:54
Сам ти чайник..В велику матерію лізеш..на шосе сідати можуть і злітати.а про локацію і навігацію, чи діагностку БРЕО я тобі можу і лекцію почитати..Ангари. капоніри. арсенали все є..дещо довозиться
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 20:11
на наше шосе жоден літак не сяде. колеса погубить. ти краже розкажи , яке обладнання є в Луцьку для локації і навігації. які засоби РЕБ ? які засоби розвідки ? які умови для технічного обслуговування, зокрема діагностики і ремонту ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 21:05
Тупень..РЕБ для аеродрому? Розвідка ???? Далекий ти зовсім.та літаки є розвідники і контейнери ціпляють і вбудовані є..авакси та сателіти..не ганьбись..в авто зараз розйомчик їх до бортового чудік ти...Але скоро тут будуть сідати..може орли.чи соколи..Рада дозвіл дала останнє деталі..Та і в Узині полоса позволяє..лансер сяде ..головне на козломордих ложили..модельку з бальзи склєй,потім мене вчити будеш
Лучанин до Аноніма і Показати IP 1 Квітня 2014 17:22
Ви дятли!!! як раз то я в руках калаша не раз тримав і стріляв. розберу і зберу закритими очима, коктейлі Молотова дядько афганець з 3 класу навичив робити. як раз я в квартирці ховатится не буду, а от ви вмієте стріляти, не знаю. вчіться поки є час, а там якщо що то позмагаємось хто скільки танків спалить:)))
НЕЛУЧАНИН до Лучанин до Аноніма і Показати IP 1 Квітня 2014 17:31
і де це ти калаша розбирав і стріляти вчився ? дядько з афгана приволок ? ти коктейлями Молотова зібрався танки палити ? памперса одінь, як побачиш танка, який на тебе їде.
Анонім до Лучанин до Аноніма і Показати IP 1 Квітня 2014 18:37
**.не ти один стріляти вмієш..можливо.А танка спалити коктейлем майже не можливо.
я теж Показати IP 1 Квітня 2014 17:27
вважаю - достойні люди роблять достойну справу, допомагати власній армії зараз конче необхідно. Прочитав коменти - склалось враження, що "у владі та в армії-одні йолопи, а "цвіт нації" зібрався перед компами"! От вам би дати кермо, ви б і армію відновили, і країну! Аноніме, чому такий злий, як собака?
Антон до я теж Показати IP 1 Квітня 2014 17:52
"у владі та в армії-одні йолопи, а "цвіт нації" зібрався перед компами" прямо в яблочко, нема слів :))))
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 17:36
латати стару техніку - це, звичайно добре, але в сучасному бою цього ненадовго вистачить.
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 18:44
Вся техніка ламається,навіть і нова.А от капєйки гнилі ще їздять і запори.Звичайно потрібна нова...Думаю тепер не буде держава ставати раком до армії..Треба час на переозброєння. а так розконсервують.підладять.Головне щоб прапори не сильно грабанули.. А так все поладять.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 20:14
які шанси у Т-64 проти Т-90 ? я думаю, максимум 1 до 50 , а то й 1 до 100
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 21:09
Баран бараном ти в техніці..Гармата та сама..та і тих 90 в маскалів для показухи ..на 55рулять і бмп -1,коли корів цензура пропускає..блєск і ніщета..ніодного нового літака чи танка незалежна параша на конвеєр не поставили..гуляй руснявий
777 Показати IP 1 Квітня 2014 17:36
спасибо вам ребята что вы делаете то дело которое заслуживает уважения.ваши дети вами должны гордится.
лучанин до нелучанин Показати IP 1 Квітня 2014 18:00
а як ти догадався курячими мізками за калаша. молодець. і не тільки калаша привіз. на рахунок памперса собі одінь. ти хоч одного розпанаханого трупа бачив??? не знудить коли на тебе тіло впаде??? і взагалі менше дурні пишіть. все пака
НЕЛУЧАНИН до лучанин до нелучанин Показати IP 1 Квітня 2014 18:41
розкажеш байки про калаша бабулям біля підїзду. розпанахані трупи тобі також дядько з Афгана привіз ? ти наслухався всілякого і хочеш за розумного скосити. ЧУТИ ПРО ЩОСЬ І ПРИЙМАТИ В НЬОМУ УЧАСТЬ - НЕ ОДНЕ І ТЕ Ж.
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 18:49
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 20:15
шкода , не встиг твій словесниий понос прочитати. модер видалив
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 21:10
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 21:22
Так ні лайки, не хамства.просто трішки грамоти повчив.всього то ..не вписуюсь в редакційну політику..Газет вистачає.Чао!
Сергій Рижков Показати IP 1 Квітня 2014 18:47
дуже вам дякую хлопці