Волиняни стали купувати менше риби
Згідно з наявними статистичними даними, у 2014 році рибогосподарські підприємства Волинської області реалізували лише 732 тонни риби, у 2015 році – 709 тонн. Хоча в 1987 – 1995 роках цей показник становив 2 тисячі тонн продукції в рік.
Про це йшлося під час п’ятої сесії Волинської обласної ради 19 травня.
Як повідомив депутат Сергій Сівак у своєму депутатському запиті, у 2011 році Волинська обласна рада ухвалила рішення №48 «Про Програму розвитку рибного господарства у Волинській області на 2011-2016 роки». Метою цієї програми було створення сприятливих умов для розвитку рибного господарства регіону, забезпечення населення живою прісноводною рибою, виходячи із науково-обґрунтованих фізіологічних норм споживання в розрахунку на душу населення не менше ніж 5 кілограмів, з виходом на плановий показник вилову риби – 1500 тонн у 2015 році.Відповідно до розділу 5 програми, одним зі шляхів її вирішення було виділення субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам в обсязі півмільйона гривень на компенсацію відсотків за користування кредитами банків для закупівлі малька орендарями водних об'єктів.
«У 2014 році рибогосподарські підприємства Волинської області реалізували лише 732 тонни риби, у 2015 році – 709 тонн. Хоча в 1987 – 1995 роках цей показник становив 2 тисячі тонн продукції в рік», - розповів Сівак та додав, що на Волинь, серед іншого, везуть під реалізацію рибу і з інших областей України.
Відтак, Сівак запросив інформацію про стан виконання «Програми розвитку рибного господарства у Волинській області на 2011-2016 роки», вказавши результати проведеної роботи, виявлені недоліки, імовірні шляхи відновлення рибництва на Волині
Депутати підтримали запит колеги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час п’ятої сесії Волинської обласної ради 19 травня.
Як повідомив депутат Сергій Сівак у своєму депутатському запиті, у 2011 році Волинська обласна рада ухвалила рішення №48 «Про Програму розвитку рибного господарства у Волинській області на 2011-2016 роки». Метою цієї програми було створення сприятливих умов для розвитку рибного господарства регіону, забезпечення населення живою прісноводною рибою, виходячи із науково-обґрунтованих фізіологічних норм споживання в розрахунку на душу населення не менше ніж 5 кілограмів, з виходом на плановий показник вилову риби – 1500 тонн у 2015 році.Відповідно до розділу 5 програми, одним зі шляхів її вирішення було виділення субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам в обсязі півмільйона гривень на компенсацію відсотків за користування кредитами банків для закупівлі малька орендарями водних об'єктів.
«У 2014 році рибогосподарські підприємства Волинської області реалізували лише 732 тонни риби, у 2015 році – 709 тонн. Хоча в 1987 – 1995 роках цей показник становив 2 тисячі тонн продукції в рік», - розповів Сівак та додав, що на Волинь, серед іншого, везуть під реалізацію рибу і з інших областей України.
Відтак, Сівак запросив інформацію про стан виконання «Програми розвитку рибного господарства у Волинській області на 2011-2016 роки», вказавши результати проведеної роботи, виявлені недоліки, імовірні шляхи відновлення рибництва на Волині
Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Лучанин
Показати IP
23 Травня 2016 00:41
Було б ще непогано щоб Волинська обласна рада ухвалила рішення про доведення заробітних плат волинян хоча б до рівня, можливого для життя. Тоді б люди рибку почали купляти потроху. А так за що купляти? Не всі ж крадуть!
Добряк
Показати IP
23 Травня 2016 01:52
Риба дорогах і несмачна,кормлена преміксаии і всякою дрянью от хай самі її і їдять
Олег
Показати IP
23 Травня 2016 05:56
по таких цінах хай гунчик, комсомолець романюк зі своїми прихвостнями їдять!
біда
Показати IP
23 Травня 2016 06:22
Нехай без дусту продають.
ввв
Показати IP
23 Травня 2016 08:51
Так,звичайно.Нехай чиновники самі таку рибу їдять.В загальному наш народ багатий ,тому може собі дозволити купувати нормальну мрську рибу.От і не купляють різну шушвару.
полюх
Показати IP
23 Травня 2016 19:19
а ми взагалі не купуємо-. ми ловимо в річках та озерах різними методами і цілий рік!
Медоносні бджоли танцюють точніше, коли мають публіку
Сьогодні 00:37
Сьогодні 00:37
14 червня: свята, події, факти. Міжнародний день блогера і День працівників текстильної та легкої промисловості в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Польщі на ділянці лікарки знайшли останки 32 ненароджених дітей
13 Червня 2026 23:36
13 Червня 2026 23:36
На Волині оштрафували батька, бо малолітній син курив електронну сигарету 
13 Червня 2026 23:08
13 Червня 2026 23:08
Суд у Луцьку забрав права у водія, бо той п’яним в’їхав у дерево і паркан
13 Червня 2026 22:40
13 Червня 2026 22:40
У Луцькому районі – ДТП за участі авто поліції охорони, є потерпілі
13 Червня 2026 22:12
13 Червня 2026 22:12
Що довша служба – то триваліша гарантована відстрочка: Федоров розповів про нову контрактну систему у війську
13 Червня 2026 21:44
13 Червня 2026 21:44
Трамп заявив, що США та Іран підпишуть мирну угоду вже завтра
13 Червня 2026 21:16
13 Червня 2026 21:16
У Ковелі водій за два дні попався п'яним на двох автівках: як покарали
13 Червня 2026 20:48
13 Червня 2026 20:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.