USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни висунули ультиматум Єремеєву

27 Січня 2014 17:03
6 січня 2014 року учасники народного віча у селищі Маневичі Волинської області висунули ультиматум народному депутату-самовисуванцю Ігорю Єремеєву, який відзначився спільними голосуваннями з Партією регіонів і підтримав диктаторські закони 16 січня, йдеться у повідомленні учасників віча.

На віче зібралося близько тисячі осіб. Перед громадою виступили місцеві активісти, а також депутат Волинської облради Микола Давидюк. Вів віче Андрій Линдюк, викладач Національної аграрної академії.

На віче був присутній і депутат Волинської облради Яків Смокович, який раніше відзначився тим, що був «тушкою». Він поклявся перед громадою, що засуджує злочинні дії влади і підтримує усі рішення Волинської обласної Народної Ради та переходить на бік народу.

Також люди поставили вимогу скликати позачергову сесію Маневицької райради.

Крім того, учасники віча звернулися до обраного від округу народного депутата Ігоря Єремеєва, який у парламенті підтримував Партію регіонів та диктаторські закони 16 січня.

«Ми, учасники Віча «Маневицький Майдан», оцінюючи Ваші голосування за період представлення наших інтересів у найвищому законодавчому органі Україні прийшли до висновку, що ви цілком підтримуєте дії злочинної влади, оскільки Вами синхронно з Партією Регіонів були проголосовані рішення про призначення уряду Миколи Азарова, а потім Ви відмовились підтримати його відставку та відставку міністра МВС Захарченка, ваш голос враховано при прийнятті всіх «ручних» Законів прийнятих 16 січня 2014 р. Таким чином, Ви відповідальні за все те, що чинить влада з мирними протестувальниками.

Як ваші виборці ми вимагаємо від вас до 18 год 27 січня 2014 року:

«Ви повинні врахувати, що жителі Маневицького району наполягають на тому, що єдиний шлях вирішення конфлікту – відставка Президента, Уряду, Верховної ради та дострокові вибори за прозорою демократичною процедурою. Все інше Ми вважаємо неприйнятним і таким, що не відповідає інтересам українського народу. А тому всі подальші ваші голосування у Верховній Раді мають відповідати саме інтересам ваших виборців, а не вашим приватним зацікавленням», - йдеться у зверненні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
дідо Показати IP 27 Січня 2014 17:16
Полішукам раніше треба було думати,коли продавали свої голоси Єрємєєву.
боголюби Показати IP 27 Січня 2014 17:17
В маневичах наверно нет интернета, уже все видели видео голосования что он не голосовал, но нет надо как баранам триндеть одно и тоже.
Селянин до боголюби Показати IP 27 Січня 2014 17:25
Підсрачниця єремеєва обізвалася! Ви б самі на сайт верховної ради зайшли і подивилися голосування свого єремеєва за закони 16 січня!
Боголюбы до Селянин Показати IP 27 Січня 2014 18:47
Видел. Поэтому и пишу, тебе сбросили ссылку
Єремеєв до боголюби Показати IP 27 Січня 2014 18:15
http://uainfo.org/yandex/262700-povniy-spisok-deputatv-scho-golosuvali-za-diktatorsk-zakoni.html
Охрінєть Показати IP 27 Січня 2014 17:17
Єрємеєва взули)) А село злопамятне тут гречки і ремонтів буде мало треба виконувати волю)))))))))))
з Маневич до Охрінєть Показати IP 27 Січня 2014 17:26
Вам Свобода все побудує, вирішить проблеми... Ну і люди!:) Ковтнете ще з тими пройдохами, але потім не жалійтесь!!!
волиняка Показати IP 27 Січня 2014 17:25
Поцілують вони всі разом Ігоря Мироновича моцно в с****ку.
123 Показати IP 27 Січня 2014 17:26
Що висунув Єремєєв волинянам??
Анонім Показати IP 27 Січня 2014 17:42
Слухайте, Давидюк і Линдюк! Єремеєв перед виборами вклав в район 8,5 млн. гривень! І не голосував за драконівські закони! А що ви зробили для району? Похваліться?
дідо до Анонім Показати IP 27 Січня 2014 18:09
Підкупив виборця ?
антикозаностра до дідо Показати IP 27 Січня 2014 20:47
вклав в район 8,5 млн. гривень, а відбив 850 млн. дол. інакше навіщо йому це депутатство?
Линдюк до Анонім Показати IP 27 Січня 2014 18:20
1. 8,5 млн грн Єремєєв не вклав в район, а скерував на купівлю голосів! Так це і називайте! І також пишіть точно, що лише за рахунок одного тендеру на постачання Укрзалізниці пальним від 30.12.13 він з сумарно з кишень українців забере майже 800 млн грн. Оскільки саме на цю суму завищено вартість пального! 2. Лише за останні пару місяців у районі за мого сприяння створено майже 10 робочих місць. До речі у виробничій сфері. А це - постійний дохід для людей і як мінімум дохід в місцевий бюджет!
Александр до Линдюк Показати IP 28 Січня 2014 05:03
Можно поподробнее попросить вас расписать: 1. Как выигрыш тендера влияет на карман украинца? Тендер выигран по максимальной или минимальной цене? Каким образом вами высчитана завышенная стоимость топлива? Вы знакомы с математикой? 2. Если вы исходите из "компенсации" Еремееву через заправки ВОГ, вас туда силком гонят запрвляться? 3. Помимо 10 рабочих мест, какие еще ваши достижения достойны упоминания в неравной борьбе с олигархом?
Григорій до Александр Показати IP 28 Січня 2014 23:20
А ніяк? Просто тпродати державним структурам пальне по ціні в два рази вище ринкової....відкати ....закати. Тож бюджетні кошти розпиляли. До карману українця вони вже давно ніякого відношення не мають!
павло до Анонім Показати IP 27 Січня 2014 21:07
За 8,5 млн. купив вашу свободу і мою також. Заради тих мільйонів ви готові і далі бути рабом і споглядати, як такі як Еремеев і кучка злодіів в законі грабують нас з вами. Свобода не варта ніяких грошей, коли ви вже це зрозумієте ? І чи зрозумієте взагалі. Рабів до раю не пускають. А ви так і залишитесь рабом в Еремеевих, Стахівих, Чечетових і їх подібних, які щороку будуть витягувати з бюджету 500 млн ( умовно) , а вам давати подачку - 8,5, щоб сиділи , не тявкали і далі обирали своїх рабовласників,щоб вони далі нас з вами грабували і час від часу кидали вам кістку у вигляді спонсорської допомоги, раніше вкраденої з вашої ж кишені.
Александр до павло Показати IP 28 Січня 2014 05:07
Неуспокоившейся вы наш, а приведите достойные фамилии,а? У кого с косточками туго, но они горят собой ради "рабов", дать им огонь и вывести из темноты рабства?
Лучанин до павло Показати IP 28 Січня 2014 10:17
Уточнення: почав з злодійства, вкрав, а вже зараз КУПИВ.
Анонім Показати IP 27 Січня 2014 17:43
Брехт. Вибачаюсь. Технічна описка.
він Показати IP 27 Січня 2014 18:11
Так на які обєкти у 2014 році ігор миронович мав намір дати у маневичах 25 млн грв а може тепер передумає
San Показати IP 27 Січня 2014 18:33
Будуть нові вибори, заплатять знов продажним полішукам по 200 гривень і знову, як телята, підуть за нього голосувати! На те й вона Червона Волинь!
Олешко Показати IP 27 Січня 2014 20:29
г***вно людина
ОбдуренийВолинянин Показати IP 27 Січня 2014 20:40
Наболіло, тому і мушу висловитись. Звертатись до злодія з ультиматумом- марна справа. Зараз (у цьому місяці) Єремеєв і Ко скуповує за безцінь 0.25 грн. акції "Ковельнафтопродукт". Ще значно раніше він обдурив вкладників Луцької нафтобази. Декому взагалі нічого не ззаплатив, нахабно вкрав. Шляхи його злодійські, бандитські - називайте як завгодно. Людина він недостойна представляти народ який він обкрадав. Бридко таких людей бачити і чути.
Саша Показати IP 27 Січня 2014 21:24
а де це у нас в Україні є аграрна академія?
Єремеєву Показати IP 27 Січня 2014 23:45
Ці крикуни за тебе не голосували, можеш сміливо посилати їх ...
Яна Показати IP 28 Січня 2014 00:57
Я представляю как ржал Еремеев читая этот бред:-) Стадо вдруг решило поуправлять пастухом:-)
Володимир Показати IP 28 Січня 2014 02:00
Не волиняни, а частина майданутих хочуть встановити свої бандитські порядки
Григорій до Володимир Показати IP 28 Січня 2014 23:25
У нас все за****о! Закан один для всіх! А тут бандити на майданах хочуть порядки встановити. А ще санітар особисто Володі говорив шо ми впереді планети всей!
2 Показати IP 28 Січня 2014 07:29
Бойкотуйте заправки ВОГ
Колядники Показати IP 28 Січня 2014 10:13
Потрібно поколядувати біля Будівель і ставка Єремеєва в с.Струмівка, де він відгородився від людей, а не тільки в Клімчука.
БОГДАН Показати IP 29 Січня 2014 15:48
Хочу підняти не наші =хуторянські =проблеми,повязані із Єремеєвим ,а повідомити про новини,які надійшли годину тому із Москви.Як заявив Путін на сьогоднішньому засіданні уряду у Москві,поки в Україні не буде зформовано новий уряд,який підтвердить московські домовленості про співпрацю та кооперацію з Росією, Москва відмовляє надати Україні наступний транш у 2 мільярди дол., який сьогодні слізно просив Арбузов у росіян на засіданні укр.уряду. Путін заявив,що Україна не лише не змогла погасити минулорічний борг у 2,7 мільярдів дол.,але й не спроможна платити за газові поставки цього року!!!Цікаво,що думає робити з економікою кличко, яценюк, та ЄРЕМЕЄВ,які добили Азарова .а зараз хочуть добити Януковича. Думаю вихід у яценюка та його к* один-(дурнів Кличка та Тягнибока до уваги не беру)починати продавати українську землю транснаціональним кампаніям,взяти у борг гроші у МВФ на вбивчих для України умовах (заморозити соціальні виплати, масове звільнення у державному сектору ,підняття комунальних платежів за квартплату,тощо).Україна -фактичний банкрут без підтримки Росії! А ми граємось у війну проти росіян, граємось у Майдан та революцію .Це розуміють волинські промайданівські депутати та журналісти,чи вони свої дипломи за гроші купляли?