USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Волинська область може стати першою, у якій припинить роботу аналогове телебачення

20 Січня 2018 08:00
На Волині з березня можуть вимкнути аналогове телерадіомовлення. Національна рада України схвалила проект поетапного переходу на цифрове, повідомляє Волинське телебачення.

Відповідно до нього, через півтора місяця у першій пілотній області припинять роботу діючі аналогові РЕЗ. У якій саме – визначатиме міжвідомча група при Кабінеті Міністрів України.

Поки ж відомо, що запропоновано 5 областей, серед яких – Волинська. Про це повідомив директор Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Сергій Семерей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Глядач Показати IP 20 Січня 2018 09:07
Цікаво, скільки сімей мають доступ до саме цифрового телебачення? відповідні телевізори? в людей запитали?
Зірян Шкоряк до Глядач Показати IP 20 Січня 2018 10:02
Так це ж всього після п'яти хвилин налаштування. І головне - безкоштовно!
Глядач до Зірян Шкоряк Показати IP 20 Січня 2018 11:02
Я то це розумію, і телевізор є з wi-fi.. та це є не у всіх. Якщо ви маєте на увазі Т2, то і для цього має бути відповідна техніка.. й цікаво, скільки каналів ловить те нещасне Т2?
Лучанин до Глядач Показати IP 20 Січня 2018 11:17
"те нещасне Т2"(С) ловить 32 канали. В залежності від якості сигналу може бути й менше - по 8каналів мінус. Власне в мене в центрі воно не ловить взагалі, хоча деякі агалогові ДМВ канали доволі чудово показують і хоча б 8 каналів мусило б бути. Власне для мене телебачення вже вмерло і то давно.
Алла до Глядач Показати IP 20 Січня 2018 10:15
Ну у мене цифрове, телевізору - 20 років. В чому проблема?
Анонім Показати IP 20 Січня 2018 11:14
Впевнений, що аналоговим тб вже навіть пенсіонери не користуються. У всіх або смарт або супутникове або кабельне ТБ.
Анонім до Анонім Показати IP 20 Січня 2018 13:56
ще й як користуються !!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 20 Січня 2018 14:32
Значить жлоби або воно їм не потрібне! Супутникове раз поставив і дивись, так само як і Т2. А ще краще Smart або Андроїд ТВ платиш тільки за Інтернет і дивись що вже душа забажає.
Луцький Показати IP 20 Січня 2018 11:24
Я ЗА! Проте є одне НО! Тарифи на цифрове телебачення недешеві. Боюсь що пенсіонери можуть залишитися без телебачення(((