USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Яким буде новий склад Волинської облради

31 Жовтня 2015 11:27
В обласну раду, згідно з попередніми даним Волинської обласної ТВК, заходить 7 партій: УКРОП (21,91%), БПП «Солідарність» (17,8%), «Батьківщина» (15,96%), «Свобода» (8,71%), Радикальна партія Ляшка (8,26%), «Самопоміч» (6,51%) та «Наш Край» (5,17%), - інформують Хроніки Любарта.

Кандидати від цих партій рангуються відповідно до результату партії, яку вона отримала на окрузі, закріпленим за відповідних кандидатом.

Відтак, депутатами Волинської обласної ради стануть:

Нагадаємо, на Волині найбільше голосів віддали за партію УКРОП. Крім того, у Луцьку та Дніпропетровську в другий тур виборів мера виходять представники цієї політсили.



До слова, партія «Наш край», якій закидали махінації з голосами, також долає 5% бар’єр на виборах до Волинської обласної ради. Нагадаємо, згідно з попередніми оцінками штабів різних партій результат «Нашого краю» в обласну раду був не більше 4,99%. Проте за декілька днів заговорили про 5,17% голосів.

Свого часу, член політради «Українського об'єднання патріотів – УКРОП» Ігор Палиця, назвав партію «Наш Край» партією сепаратистів. З його слів, політсила зародилася як рух за незалежність Бесарабії в той час, коли він працював головою Одеської облдержадміністрації.

Одним засновником «Нашого краю», зауважив він, був Антон Кіссе – компаньйон Івана Аврамова та Юрія Іванющенка (Юри «Єнакіївського»). Таким чином, партія «Наш край» створювалась на гроші Юри «Єнакіївського» як сеператистський рух.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Гербор Показати IP 31 Жовтня 2015 12:25
Бєля пролетів, а так старався...аяяяяй! Перестарався!
Хиць до Гербор Показати IP 31 Жовтня 2015 19:54
..."довірені" особи були в нього кримінальної зовнішності!
Володимир до Гербор Показати IP 3 Листопада 2015 18:05
Борбелюк, до речі, набрав найбільше голосів на своєму окрузі серед всіх опонентів. Це хіба не означає, що люди довіряють йому і хочуть, щоб саме він представляв інтереси міста в облраді? Чи може є достойніші, які зробили щось більше для Володимира? Може це ви? То розкажіть про свої здобудки! В самого, напевно, пів родини на ГерБорі працює!!!
Mik (галицька миша) Показати IP 31 Жовтня 2015 12:28
Волиняни голосують, приблизно як галичани. Мишi Галичини й мишi Волинi йдуть разом, як i сiм столiть тому.
Розумник Показати IP 31 Жовтня 2015 13:12
Слава Богу, бидло-колісник, не пройшов теж старався аж по 500 грн платив. Цікаво чи забере гроші назад
Валентина Борисівна до Розумник Показати IP 31 Жовтня 2015 19:55
Аякжеж!!!
Михайло Анатолійович Показати IP 31 Жовтня 2015 13:23
Радий за нашого ШЕФА Стефановича Леоніда Степановича!!!! Плідної вам роботи.
Леся Показати IP 31 Жовтня 2015 13:47
Від Старовижівщини жодного кандидата?Сумно...
дідо Показати IP 31 Жовтня 2015 13:54
Нова порція грицюкізмів буде.
репер Показати IP 31 Жовтня 2015 14:37
З Горохівщини два депутати з одного округу (четвертого) - Турак і Білик. Дійсно з одного округу чи помилка?
Яна Показати IP 31 Жовтня 2015 16:53
Молодці " УКРОП" ! Чекаємо на міського голову Олександра Товстенюка!!!!!
полішук Показати IP 31 Жовтня 2015 17:38
З Ратнівщини аж ТРИ.Оце сила.Стара вижва віддихає.
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2015 17:39
А де
Абрам Показати IP 31 Жовтня 2015 18:49
З неприхованою радістю чекайте на "покращення".Воно вже не за горами.
полішук до аноніма Показати IP 31 Жовтня 2015 19:52
БЕГАЛЬ БОНДАР ЧЕРНЕЦЬКИЙ
марія Показати IP 31 Жовтня 2015 20:42
Дякую, свідомі люди з Іваничівського району, за патріотичний дух!
Старий Показати IP 31 Жовтня 2015 21:49
А де Вітер голова облради.? Невже не виявили довіри?
Іра до Старий Показати IP 1 Листопада 2015 10:16
саме так, не буде Вітра в облраді
Анонім Показати IP 1 Листопада 2015 12:04
за Кравчука радий. а Хома сепаратист завжди підтримував регіони
реперу Показати IP 1 Листопада 2015 14:07
На щастя, на цей раз обирали не котів в мішку, а людей, які бачили, за кого голосують. "Рознарядка" закінчилась. А Яну прийдеться засмутити: в другому турі між Романюком і Товстенюком буде "щілина" щонайменше в 15 відсотків.
Реаліст до реперу Показати IP 9 Листопада 2015 12:43
Цілком погоджуюсь,тільки маленьке *але*-*щілина * приблизно в 5-9% буде між Товстенюком і Романюком.
Лучанин Показати IP 1 Листопада 2015 20:24
Господи як ви полішукі вже всіх лучан задовбали.... то мартиняк... єремеев... івахів на вас полішуках так само як і на східняках провина за війну в країні.. вибираєте за кусок г*мна продаєтесь а потім ниєте чого так погано жити
Петро до Лучанин Показати IP 26 Листопада 2015 12:03
Спочатку подивітся на себе Луцюки кого ви обрали, а тоді ображайте Полісян!!!!!!!!!!!!