USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Компартію хочуть заборонити: Волинь - за

26 Вересня 2014 16:45
Депутати Волинської облради підтримали звернення львівських колег про заборону діяльності компартії, а також звернення Івано-Франківської облради з аналогічним рішенням щодо політичної сили «Український вибір».

Про це стало відомо під час чергової 30-ї сесії сьогодні, 26 вересня.

Проект винесла постійна комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю облради.

Разом з тим, депутат Володимир Навроцькийзаявив, що є схоже рішення Івано-Франківської облради щодо заборони діяльності на території України політичної сили «Український вибір», очільником якої є добрий товариш Президента Росії Володимира Путіна Віктор Медвечук.

Депутат Михайло Бегаль зауважив, що декілька місяців тому під час сесії облради заявили, що рішення - не на часі. Проте, з його слів, зараз саме час для такого рішення.

Він каже, що «Український вибір» – єдина політична сила, яка пропагувала виключно російською мовою, в тому числі і на Волині.

Для того, щоб підтримати обидва звернення депутатам не вистачило одного голосу. Проте, з другої спроби народні обранці все ж проголосували за підтримку звернення Львівської обласної ради від 03.06.2014 № 1094 «Про звернення до Генерального прокурора України про вжиття заходів щодо заборони діяльності на території України Комуністичної партії України» разом зі зверненням Івано-Франківської облради.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Петро Показати IP 26 Вересня 2014 16:50
Цілком підтримую рішення, які з запізненням але все таки впроваджуються, СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Олександр Показати IP 26 Вересня 2014 16:53
Вірно! Треба останній цвях вбити і поставити вже хрест на повернення Криму та Донбасу в Україну! Тільки мови було недостатньо...
Петро Показати IP 26 Вересня 2014 16:55
Вибачте, але дуже прикро що, один голос для волиняк, але один Волинянин, а скоріше ПОЛІСЯНКА зробили це! Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чарівник Смарагдовог Показати IP 26 Вересня 2014 17:00
Норм.
волиняка Показати IP 26 Вересня 2014 17:19
Чого за всю Волинь розписуватися. Я проти! Слава КПУ!
Волинянин до волиняка Показати IP 26 Вересня 2014 21:23
ви, не волинянка,а безхребетний,нікчемний,безродний організм.
Волинянин до волиняка Показати IP 26 Вересня 2014 21:27
Перепрошую,не волинянка,а волиняка (як влучно себе назвав)
Олег до Волинянин Показати IP 26 Вересня 2014 23:42
Що ти причепилась до волиняки. Может у нього также прiзвище
Олександр Показати IP 26 Вересня 2014 17:20
Будь яку політичну партію може заборонити тільки суд. Конституція.
валерій Показати IP 26 Вересня 2014 17:27
Цю регіонало-комуністичну наволоч не тільки заборонити.. А гнати треба з нашої землі. За своїм Януковичем в Ростов хай чухають. Чи в Тамбові хай випросять собі місце..
Анонім до валерій Показати IP 26 Вересня 2014 17:30
Ти не вилюйся так за них. Вони і чухають. Разом із територією....
Дід Пилип Показати IP 26 Вересня 2014 17:31
Не зрозумів, вимагаю провести опитування, наприклад я проти, але ці дирники проголосували за мене. Це панове не демократія, а диктатура.
небайдужий Показати IP 26 Вересня 2014 18:05
Так. Ось вони прояви справжнього оскалу демократії по-волинські. А як же бути з цінностями Євросоюзу, куди ми так прагнемо ? Хіба може називатись демократичном суспільство , котре забороняє право на політичні переконання ?
Луганчанин до небайдужий Показати IP 26 Вересня 2014 19:04
Да кто таких смешных туда пустит? Они же и там будут запрещать....
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 18:52
коментар було видалено
віра до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 19:03
От приклад комуняцькоі культури! Браво, браво...
USA Показати IP 26 Вересня 2014 19:54
Мавр сделал свое дело (создал Украину), теперь можно удалить.
лев Показати IP 26 Вересня 2014 20:44
Волинь за КПУ!