USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинські лісівники можуть отримати статус держслужбовців

30 Квітня 2014 08:00
У Державному агентстві лісових ресурсів України вивчають питання, аби надати лісівникам статус держслужбовців. Втім, така перспектива влаштовує далеко не всіх.

Про те, що зараз відповідними відомствами вивчається можливість надання лісівникам статусу «держслужбовець», - повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков під час візиту на Волинь.

Він розповів, що на державному рівні реалізувати таку ініціативу не так просто, адже є чимало незадоволених лісівників на сході й півдні України.
Зі слів Валерія Чернякова, невдоволення виникає через те, що у тих краях мала лісистість територій й невеликі зарплати, через що люди займаються дрібним бізнесом, а статус «держслужбовець» забороняє підприємницьку діяльність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
держслужбовець Показати IP 30 Квітня 2014 08:16
Як сказав Малиновський: "хочете зробити людям погано - зробіть їх держслужбовцями..." Цей статус не надає нічого окрім обмежень і зарплати 1200 грн.
гайовий Показати IP 30 Квітня 2014 08:52
Управлінський персонал галузі завжди мам статус держслужбовця, і має сьогодні (ті, що протирають штани в управлінні). А щодо того, що "статус держслужбовця забороняє підприємницьку діяльність", то держслужбовець Колісник мав і має 6 приватних підприємств. Це до того, що Черняков, ймовірно, впав з дуба.
держслужбовець до гайовий Показати IP 30 Квітня 2014 10:22
Такі колісники є, але не настільки їх вже й багато як вам здається. А крім патріотизму держслужбовцям ще й їсти хочеться... А як у наш час можна прогодувати сім'ю за мінімальну зарплату без можливості отримання додаткових доходів (якщо я не лікар і не викладач)?..
777 до гайовий Показати IP 30 Квітня 2014 11:01
скоро не матимемо навіть що протирати))))))
Валерій до гайовий Показати IP 30 Квітня 2014 11:17
Не з дуба! Вони всі дуби які тільки були вирізали і розпродали!
я до гайовий Показати IP 30 Квітня 2014 12:31
читай закон "Про держслужбу"
Лісник Показати IP 30 Квітня 2014 09:10
А мені по барабану-пив,п'ю і буду пити...
чччч до Лісник Показати IP 30 Квітня 2014 10:29
ну і дурень(дура)
Валерій Показати IP 30 Квітня 2014 11:21
А форма - прямо мундир генеральський! Тільки піди до лісу і подивись, що ви там наробили.....! І подивись які ліси в Польщі! Стидоба
Валерій Показати IP 30 Квітня 2014 11:41
Респект сайту і повага! Пишуть всі коменти.
антоха Показати IP 30 Квітня 2014 11:42
чернякову легко говорити про статус держслужбовця поміняти 90%начальників управлінь-це повний бус амереканської капусти от і може він собі дозволити сидіти на зарплату держслужбовця а що мають робити прості майстри лісу працівники апарату-повна дупа.було добре стає ще краще.
інженер Показати IP 30 Квітня 2014 11:50
а Ляховичу побарабану ваші статуси-брав бере і буде брати- ГНИДА.таких як він пів управління.Жили вони добре при Коліснику а при Мазурику будуть жити ще краще.
правий сектор до інженер Показати IP 30 Квітня 2014 11:56
Неправда.Ляхович пройшов всі слухання і повну люстрацію.Тепер він пушистік.
нз до правий сектор Показати IP 2 Травня 2014 23:28
Да Ляхович вже не той не 40 а 20, і мяса просить не 10кг а 5. Марянович, привіт з Маневиччини
длг Показати IP 30 Квітня 2014 12:03
так-так у маряновича апетити вже скромніші бензину бере не по 40л а по 20.Все-таки зміни в державі відчутні.
123 до длг Показати IP 30 Квітня 2014 12:08
Дуже відсутні - на зміну одним злодіям прийшли інші
123 до 123 Показати IP 30 Квітня 2014 12:09
*відчутні, мала на увазі. Але зміст від припущення помилки не змінився
длг до 123 Показати IP 30 Квітня 2014 12:15
почекай ще невсі старі злодії пішли.зайди в управління хто пішов-один колісник а всі пявки сидять по кабінетах і притираются до нового начальника.не в коліснику була справа а в його оточенні.
123 до длг Показати IP 30 Квітня 2014 12:23
я не лише про Коліісника... там ще є "святий" з Луцьктепла