USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинські люстратори починають роботу

6 Квітня 2014 19:00
Комітет громадської люстрації у Луцьку отримав кабінет у облраді та розпочне роботу з понеділка.

Про це стало відомо під час Народного віча «Нова влада – нові люди», що відбулося 6 квітня на Театральному майдані у Луцьку.

Представниця Громадського сектора Волині Оксана Ярош повідомила, що чотири середовища (Правий сектор, Самооборона Майдану, Автомайдан та Громадський сектор Волині) понад місяць тому започаткували ініціативу щодо створення комітету громадської люстрації. Наразі 11 осіб увійшли у зазначений комітет. Від завтра вони почнуть працювати у кабінеті 205а у будівлі обласної ради.



«Ця ініціатива важлива, але дуже суперечлива, під люстрацією люди розуміють дуже багато речей, а насправді це - очищення влади від тих осіб, які дискредитували себе, тих, стосовно яких є докази, що вони були задіяні у корупційних схемах, служили попередньому режиму і так далі. Нова влада і нова країна не відбудеться, якщо це не просто будуть люди з новими обличчями, а й з новими підходами», - зазначила Оксана Ярош.

Вона закликала громаду бути дієвою, адже змін можна досягти лише спільно.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Квітня 2014 19:11
поки не буде закону про люстрацію , зробити щось реально буде неможливо ТРЕБА ДОМАГАТИСЬ ЯКНАЙШВИДШОГО ПРИЙНЯТТЯ ЦЬОГО ЗАКОНУ
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 19:43
Дурепа, ви вже долюструвалися, вас люди просто розірвуть, подивіться на ціни, зарплати, тарифи, покажіть хоч одного нормального у владі.
Сусід до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 20:27
Згідний на всі 100. Так звана "нова" влада умудрилась за півтори місяці Крим просрати, мліції та армію опустити нижче плінтуса, дати свободу дій злочинцям "активістам", ріжуть на половину всі заробітні плати, ціни на на все що можна і не можна на 50-70 відсотка піднімають. Все це можна назвати коротко і ясно "соціальний геноцид".
Ми до Сусід Показати IP 6 Квітня 2014 20:56
Соціальний геноцид - як ви правильно підмітили.
НЕЛУЧАНИН до Сусід Показати IP 6 Квітня 2014 21:10
це наслідки пакращення папєрєдніків
Ми до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Квітня 2014 21:21
Хоть самі собі не брешіть. Всі прекрасно розуміють чиї це наслідки
НЕЛУЧАНИН до Ми Показати IP 6 Квітня 2014 22:32
як в тебе з головою не в порядку - я тобі не лікар
до лучан до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 08:42
а щодо медиків подивіться кандидатуру на посаду головного медика це жах володимирці в штопорі ледь дочекалися що він піде з лікарні і рда бо бо страшно було попасти на прийом .... а це здоровя нашого покрління і оця особа хоче керувати всією медициною Схаменіться хай уже краще залишається старий ...., однак дуже багато є надзвичайно талановитих лікарів практиків..... чи ми взагалі сліпі і заради квоти Батьківщини знищимо медицину якв і так на ладан дише
Insider до Сусід Показати IP 7 Квітня 2014 11:29
Сусід, ти що головою тарахнувся? Коли тобі прямо в очі показують як жили попередники, як Лв дерібанили і ти говориш що нова влада у всьому винна. Дивуєш своєю тумістю.
Insider до Сусід Показати IP 7 Квітня 2014 11:29
Сусід, ти що головою тарахнувся? Коли тобі прямо в очі показують як жили попередники, як Лв дерібанили і ти говориш що нова влада у всьому винна. Дивуєш своєю тумістю.
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 21:11
включи мозги, якщо вони в тебе є, дурік. це наслідки пакращення папєрєдніків
!!! Показати IP 6 Квітня 2014 20:34
Поки не буде Закону,що за корупцію порібно буде без права на апеляцію і на амністію відсидіти в тюрмі років з шістдесят ніяка люстрація нашим "вірним" чиновникам не є загрозливою.Ніде в світі (крім росії) напевно нема таких "винахідників",які є в нас.Вони мають досвід роботи,як на голому камені "збити навар" аби "приходили ліві". Люстрація без цього Закону,це боротьба до безкінечності.
Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 20:48
Люстратори - це моральні авторитети області.І їх треба обирати всеобласним голосуванням А наші люстратори - то збіговисько випадкових невідомих людей. Такий в них і результат буде.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 21:13
хто тобі не дає ? обирай
Моня Показати IP 6 Квітня 2014 20:50
Щось не було там всіх люстраторів
Всезнайко до Моня Показати IP 6 Квітня 2014 22:46
Аркаши Соломатіна не було. Може закрили, чи мочканули?...
уровень цен Показати IP 6 Квітня 2014 20:50
коментар було видалено
рівень розвитку і св до уровень цен Показати IP 6 Квітня 2014 21:23
коментар було видалено
Знаючий! Показати IP 6 Квітня 2014 21:37
Хлопці! Записуйтесь в Правий сектор. Зарплата - 3000 грн. в місяць. Інформація достовірна.
Смерть ворогам! до Знаючий! Показати IP 6 Квітня 2014 22:01
Вірю! Бо де ж безплатно стільки придурків назбирають?
Місцева до Смерть ворогам! Показати IP 6 Квітня 2014 22:27
Та шо ж ще хлопцям робити? Вчитись - не хочуть, працювати - не хочуть, а тут добрі дядечки і гроші непогані платять, і ніби-то причетні до якихось змін, а головне - їм дозволено робити те, що їм до смаку - бути гопотою, пресувати всіх, хто їм не до вподоби, і вважати себе геніальними патріотами! Все ж так гарно, чому причепились?
111 до Місцева Показати IP 6 Квітня 2014 22:49
пыдтримую
НЕЛУЧАНИН до Знаючий! Показати IP 6 Квітня 2014 22:34
тобі, швондєру , скільки платять за тролінг ?
іван Показати IP 6 Квітня 2014 22:19
Та навіщо ця люстрація... Це просто мулька! Чому ж вони бояться референдуму.....! Бо знають що їх ніхто не підтримає. А їх треба всіх розпустити... і Верховну Раду і кабмін. І тоді тільки можна чогось добитись. А так ця босота буде лапшу чіпляти скільки треба...
НЕЛУЧАНИН до іван Показати IP 6 Квітня 2014 22:35
а може краще таких провокаторів, як ти, посадити ?
іван Показати IP 6 Квітня 2014 22:24
В самого Авакова сім скважин в Харківській та Полтавській областях. Про що тут можна говорити. А в Януковича золотий батон.. І чим вони відрізняються...!!!
Біня Показати IP 6 Квітня 2014 22:53
Хочу посаду в любій держустанові. З ким із люстраційного комітету можна порішати це питання?
Анонім до Біня Показати IP 7 Квітня 2014 14:49
Можу запропонувати свою. Заробітна плата 1500 грн., офіційно працевлаштуватись ще на одну роботу навіть посудомийкою чи прибиральницею не можна, за неправильно заповнену податкову декларацію кримінальна відповідальність. Ще хочеш на державну службу?
Прорыв Показати IP 6 Квітня 2014 23:09
В Украине бютоголовое руководство. Крыма уже нет, скоро юго-восток отдадут и т.д. Это Украинский "прорыв" БЮТа к власти. Турчин, Пустовит еще нас в чем-то убеждают!?
dd Показати IP 7 Квітня 2014 00:10
Потрібно нормальним людям зібратися і дати цим: Самопі*арасам, Автопі*арасам, і Правопі*арасам, "пиз*и" за те що зруйнували Нашу країну, і продали жидам за 30 срібняків ...
Баба Яга Показати IP 7 Квітня 2014 08:40
А Оксана Ярош просто біла і пухнаста!!! Батько і мужиньок чим займаються? Клімчука друг. Чи вже забула???
лучанка до Баба Яга Показати IP 7 Квітня 2014 10:52
Батько - царство йому небесне - покійний нині професор-політолог, не варто так...а чоловік чим не догодив? якусь посаду займає, хабарі бере?
Актив Показати IP 7 Квітня 2014 10:42
Не подобається - чесно, відкрито і голосно кажіть, а то гидотку анонімно тільки писати мастаки. Пишіть-пишіть, а нам своє робить...
НОНА Показати IP 7 Квітня 2014 12:49
В Україні відбувається державний бардак. Створюються не передбачені законом структури, потім під них намагаються підігнати законодавство, потім думають які придумати повноваження і саме головне, хто в ці структури "лізе". Митницю намагаютьмя люструвати колишні митники яких вигнали за хабарі, що з цієї люстрації буде. Напевно необхідно спочатку прийняти відповідний закон "Про люстрацію" , передбачити інструменти для люстрації і повноваження по проведенню люстрації, визначити яка категорія підлягає люстрації, а тільки після цього роспочинати роботу.