USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинські міліціонери вирушили у зону АТО

5 Серпня 2014 15:23
До місця проведення АТО відбув черговий загін волинських правоохоронців, до складу якого увійшли працівники апарату обласного управління, міськрайвідділів області та спеціальних підрозділів, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

Правоохоронці зведеного загону УМВС у зоні АТО нестимуть службу на блокпостах, патрулюватимуть вулиці звільнених населених пунктів у зоні АТО, контролюватимуть рух транспорту, надаватимуть допомогу в евакуації мирних жителів із зони бойових дій.

Керівництво Управління МВС у Волинській області запевняє, що міліціонерів забезпечили засобами індивідуального захисту, озброєнням, боєприпасами, продовольством, речами першої необхідності та медичними препаратами. Матеріальну допомогу у розмірі 20-ти тисяч гривень правоохоронцям у день від’їзду надав також керівник селянсько-фермерського господарства Анатолій Каленюк.

Перед відправленням у далеку дорогу настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Олександр Мазурак благословив міліціонерів на успішне виконання ними службових обов’язків перед державою та українським народом. Він побажав хлопцям якнайшвидше повернутися до своїх домівок із миром і Божою ласкою.

Провести батьків, синів, чоловіків у далеку дорогу прийшли дружини, діти, близькі та родичі правоохоронців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
галя Показати IP 5 Серпня 2014 15:24
повага і шана їм
Лучанин Показати IP 5 Серпня 2014 15:38
І треба оце так піаритися? Це ваш обов'язок. СБУшники постійно їздять і їх не чути. Треба ще відправити в зону АТО прокурорів, особливо військових, які притягають наших хлопців за дезертирство, хай там покажуть на що здатні.
киянин до Лучанин Показати IP 5 Серпня 2014 15:40
це не справа для прокурорів
Анонім до киянин Показати IP 5 Серпня 2014 15:48
Це справа даiшникiв...
Правдоруб до Лучанин Показати IP 5 Серпня 2014 16:39
Знаємо як СБУ їздить в АТО, тому і мовчать
Луцьк Показати IP 5 Серпня 2014 15:41
Ти Лучанин? Ти полішук.
Лучанин Показати IP 5 Серпня 2014 15:53
Дійсно, це не справа для прокурорів. Їх справа тільки там, де можна бабло здерти. Там що немає для них роботи згідно їх компетенції?
777 Показати IP 5 Серпня 2014 15:58
Та поїхало там кілька чоловік, і вже сенсація!!! Краще напишіть скільки простих волинян зараз на сході... І ще одне, є неперевірені дані, що УМВС у Волинській області відправляє одну кількість людей, а по документах значиться більша... Дехто хоче перед пенсією ще й учасника бойових дій отримати!!!!!!!!!
666 Показати IP 5 Серпня 2014 16:05
Не чим їх не забиспечили все самі з підрозділів складалися... і їхало не кілька а 50 чоловік
777 до 666 Показати IP 5 Серпня 2014 16:09
50 чоловік з всього УМВС, то і є "кілька людей"...., я все правильно написав...!!!
666 до 777 Показати IP 5 Серпня 2014 16:14
З УМВС вже було там більше як 100++ чоловік
хам до 777 Показати IP 10 Грудня 2015 13:16
ти сам туди поїдь чудо...
Редактор до 666 Показати IP 5 Серпня 2014 18:40
Перепиши текст, бо зміст написаного незрозумілий.
читач Показати IP 5 Серпня 2014 16:29
міліцію відправили в АТО - сенсація! Прямо подвиг! А може це їх обовязок? Чому дітей по 19 років із сіл і міст не відправляли із такими почестями, тільки прийшли вночі і сказали збиратися і в АТО. Міліціонери хоть навчені чомусь, а дітвора - що вони вміють і їх не забезпечували нічим, бронижелети купляли за гроші, які давали люди.
Людмила Показати IP 5 Серпня 2014 17:07
Дійсно, ото вже сенсація. Всіх ментів треба на Схід. В мирний час понагрібали собі грошей, хабарів, хати побудували надурняк. Що ви всі. маленькі і не знаєте? То хай охороняє громадян у воєнний час. За те гроші отримував і пнсію у 36 РОКІВ (така ж важка праця-прям буряки сапати в колгоспі).Ще б їх усіх на детекторі брехні перевірити, як Аваков робить у Донецьку. Захисники, мать вашу...
Анонім до Людмила Показати IP 10 Грудня 2015 13:30
ха-ха-ха, читаю і просто прозріваю, які в нас тупі люди. У вас під носом народні обранці мільярди тягають, а ви пишете про ментів в яких зарплата менше 100 доларів, та я простий столяр маю в місяць в рази більше. Але я відпрацював свій робочий день і іду спати спокійно додому. а їм кожного дня не солодко, і перебувати в зоні АТО не є їхній прямий обовязок, це добровільний вияв своєї мужності і відповідальності перед людьми. А ви свині, а не люди, зроби щось в житті таке щоб і про тебе написали, а не заздрісно одне з другим льєш лайно на тих, хто цього не заслуговує. Щось не подобається - промовчи, а то не поїхали б погані, поїхали ще гірші. Я плюю вам в лице Людмило
1212 Показати IP 5 Серпня 2014 18:23
Читачу і Людмилі-випритрушені!!!
Випритрушені Показати IP 5 Серпня 2014 18:44
Виматематик? видебіл? Вимент? Угадай з трьох раз.
працівник мвс Показати IP 5 Серпня 2014 19:55
одне жаль поїхали хлопці всі в різних формах.., як наманці ....а так в бою можна переплутати і своїх застрелити !!!
свідомий Показати IP 5 Серпня 2014 21:59
Не можна всіх під одну гребінку. Гайці відмовились іхати: З роти УДАІ Волині, яка відмовилася їхати на Схід, звільнили 13 працівників, натомість загалом їх у ній 16. Злякались реальної загрози життю? Можливо, але це їх вибір і не нам їх судити. Їх будуть судити ті, хто зустріне їх призваними по повістці, або в тюрмі за ухилення від мобілізації. Ніхто не хоче помирати. І ті працівники МВС які поїхали, які перебороли страх і згадали про присягу - заслуговують поваги. Ми коменти строчимо, а вони під кулями ходять. І як сказав мені один з тих хто поїхав: "Я їду на схід, щоб тобі не прийшлось воювати на вулицях Луцька". Честь і шана такому вибору. Повертайтесь живими і з перемогою!
Лучанин до свідомий Показати IP 5 Серпня 2014 22:34
Честь і хвала рядовим міліціонерам, які поїхали на схід не знаючи чи вернутьсся! Може хтось хоче їх поміняти? Звертайтесь у воєнкомат. Поставте себе на своїх місце тоді і пишіть...
волиняка Показати IP 6 Серпня 2014 00:45
коментар було видалено
до Людмили Показати IP 6 Серпня 2014 08:54
Іди працювати в міліцію - побачу, як на посаді сержантського та середнього командного складу ти набудуєш - туалет і дірявого жигуля купиш. Дуже просто сидіти і рахувати чужі гроші, уявляючи чорт знає що і ляпаючи язиком як помелом.