Волинські мисливці відстояли свої права
Рішення про продовження терміну користування мисливськими угіддями для Українського товариства мисливців та рибалок ухвалили у Волиньраді.
Про це йшлося під час другого пленарного засідання 27-ї сесії обласної ради 22 липня.
Ще до початку засідання десятки мисливців із різних районів області зібралися поблизу будівлі облради. Під час сесії вони зайняли місця у сесійній залі та висловлювали оплесками та вигуками своє схвалення тим депутатам,які підтримували їхню позицію.
Як повідомив депутат Ігор Корінчук, УТМР нараховує понад шість тисяч членів на Волині. Йшлося про продовження терміну користування угіддями на чотири роки, натомість представники УТМР просили збільшити термін на вісім років. З його слів, мисливці поставили ультиматум та у випадку негативного голосування готові прийти в облраду в уніформі та з документами.
Депутат Ігор Лех зазначив, що для запобігання у майбутньому судових процесів потрібно зобов’язати членів УТМР взяти погодження у користувачів земельних ділянок та орендарів водних плес. Це, з його слів, це унеможливить втягування облради та УТМР в судові процеси із власниками земельних ділянок, адже відбулися зміни в законодавстві.
Голова облради Валентин Вітер поінформував, що держекоінспекція, управління екології та природних ресурсів ОДА не заперечують проти пропонованого рішення. Водночас Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує надати у користування угіддя не лише районним організаціям УТМР, а й усім організаціям, серед яких 9 державних, 2 громадські організації та 3 інші.
Борис Загрева запропонував «не посилати мисливців за новими документами», а продовжити договори, які вони уклали ще 15 років тому, коли усе було погоджено.
У підсумку, обранці волинської громади, під оплески та схвальні вигуки представників УТМР, продовжили договори користування угіддями терміном на 8 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час другого пленарного засідання 27-ї сесії обласної ради 22 липня.
Ще до початку засідання десятки мисливців із різних районів області зібралися поблизу будівлі облради. Під час сесії вони зайняли місця у сесійній залі та висловлювали оплесками та вигуками своє схвалення тим депутатам,які підтримували їхню позицію.
Як повідомив депутат Ігор Корінчук, УТМР нараховує понад шість тисяч членів на Волині. Йшлося про продовження терміну користування угіддями на чотири роки, натомість представники УТМР просили збільшити термін на вісім років. З його слів, мисливці поставили ультиматум та у випадку негативного голосування готові прийти в облраду в уніформі та з документами.
Депутат Ігор Лех зазначив, що для запобігання у майбутньому судових процесів потрібно зобов’язати членів УТМР взяти погодження у користувачів земельних ділянок та орендарів водних плес. Це, з його слів, це унеможливить втягування облради та УТМР в судові процеси із власниками земельних ділянок, адже відбулися зміни в законодавстві.
Голова облради Валентин Вітер поінформував, що держекоінспекція, управління екології та природних ресурсів ОДА не заперечують проти пропонованого рішення. Водночас Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує надати у користування угіддя не лише районним організаціям УТМР, а й усім організаціям, серед яких 9 державних, 2 громадські організації та 3 інші.
Борис Загрева запропонував «не посилати мисливців за новими документами», а продовжити договори, які вони уклали ще 15 років тому, коли усе було погоджено.
У підсумку, обранці волинської громади, під оплески та схвальні вигуки представників УТМР, продовжили договори користування угіддями терміном на 8 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
патріот
Показати IP
22 Липня 2014 15:46
мисливці відстояли своє право на народні угіддя, молодці!
Назар
Показати IP
22 Липня 2014 18:39
Як би був при владі Колісник, то УТМР знищили. Депутати молодці!
sovva
Показати IP
22 Липня 2014 18:42
Ще в Волошенюка заберіть Садівську дачу!
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.