USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Посадовці Волині причетні до розкрадання 7 мільйонів при будівництві оборонних споруд

11 Березня 2016 09:15
Військова прокуратура почала розслідувати привласнення 7 мільйонів гривень при будівництві фортифікаційних споруд в Донецькій області.

Про це повідомляє у четвер прес-служба департаменту захисту економіки Національної поліції, - інформує Українська правда.

Встановлено, що на території Володарського, Тельманівського, Волноваського районів комерційні структури проводили будівництво командно-спостережних пунктів та бліндажів.

Договір про проведення даних робіт товариства уклали з одним із управлінь Волинської ОДА.

Відповідно проектно-кошторисній документації під час будівництва фортифікаційних споруд мали використовуватися залізобетонні конструкції. Однак, встановили морські металеві контейнери, які значно дешевші.

Незважаючи на це, посадові особи оборонного відомства, одного з управлінь Волинської ОДА та будівельних організацій підписали документи, на підставі яких були виділені бюджетні кошти.

Таким чином, в результаті безпідставного зменшення реальних витрат бюджетних коштів, вказаними посадовими особами привласнено 7 мільйонів гривень.

За цим фактом військова прокуратура Донецького гарнізону відкрила кримінальне провадження за частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи.

Всім причетним до цього правопорушення особам загрожує позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 11 Березня 2016 09:34
тільки пожиттеві ув"язнення давати за розкрадання державних коштів,інакше порядку не буде
СВОБОДІВЦІ до Анонім Показати IP 11 Березня 2016 11:34
Та ми вкрали за 1 рік більше ніж Янукович за 4 роки)))і що хто докаже))))А насправді це треба розрілювати всіх до цього причепних і не за суму 7 мільонів(бо в нас такі гроші скрізь крадуть) а тому що це безпека наших АТОВЦІВ, які будуть думати що вони захищенні від російських снарядів а ці Форти будуть розриватись як скляні бутилки..Окрім того за перевіреною інфо.. будівельники додатково вимагають 3.4 мільйона за роботи із за подорожчання матеріалів..а про те що вкрали мовчать)))))))
мама мія Показати IP 11 Березня 2016 09:58
не вірю, що когось покарають...відмажаться як завжди...
Anonymous Показати IP 11 Березня 2016 10:22
Агов! Пане Президенте! Вся область посилено чекає на рішучу кадрову зміну! А то Гу вже засидівся...
Ігор Показати IP 11 Березня 2016 10:23
Знову Чорнуха ?
До Ігора до Ігор Показати IP 11 Березня 2016 16:18
Чорнуха, Чорнуха! Він навчився економити, коли обрив засипав на Вишкові - з 17 мільйонів аби 7 використав. Зараз знов земля уходить в Стир. отак фортифікаційні споруди навчився зводити!
залізобетон Показати IP 11 Березня 2016 10:34
а хто з будівельників вляпався га,вродіби наших там не було?
Лучанин Показати IP 11 Березня 2016 10:39
Який відділ ОДА влетів ?
Капбудівництва до Лучанин Показати IP 11 Березня 2016 11:25
саме там зальтчики
А ндрій Показати IP 11 Березня 2016 10:54
За такі речі, в період ведення бойових дій,потрібно розстрілювати.Так як у нас скасована така міра мпокарання-довічне ув'язнення.
Цікавий Показати IP 11 Березня 2016 11:01
а чи не тим будівельникам грамоти й подяки недавно роздавали в ОДА ?....
ххх Показати IP 11 Березня 2016 11:04
якби був оголошений стан війни,то відразу розтріл,а так АТО.
ОДА Показати IP 11 Березня 2016 11:04
залетивуправлиння капитал будивництва яке на той час координував 1 застпуник голов ОДА С. Кудрявцев ( ВО Свобода) а головою був Г.Пустовит ( БЮТ) Ось вилазить патриотичне лице наших волинських патриотив, яки кричали що регионали зло для волинян, а тут виходить зовсим инше обличчя. Як кажуть - на злодиях й шапки погорили
ага до ОДА Показати IP 11 Березня 2016 16:20
а кудрявцев зараз ще й поліцію буде набирати!
ОДА Показати IP 11 Березня 2016 11:08
Залетив управління капитального будівництва, який координував перший заст голови ОДА , представник ВО Свободи - С. Кудрявцев. Головою був - политрук Гриша Пустовит вид БЮТу. Ось таке обличчя патріотів, які кричали що регіонали погани, а сами розикрали 7 млн. Надіємось громада Волині дізнаються, як патріоти турбуються за волинян, а сами в ничку дерибан роблять.
ДЯКУЮ до ОДА Показати IP 11 Березня 2016 11:29
Якщо ви дійсно там працюєте що відкриваєте такі речі..але разо з тим говоріть до кінця правду...що саме ця причина вкраденні кошти стала причиною відставки кудрявцева з посади..не він написав заяву а його попросили...щоб не світити ОДА,,,,
Свобода до ОДА Показати IP 11 Березня 2016 12:46
Ви або некомпетентний працівник ода або самі розкрадали бюджетні кошти адже ви самі знаєте що навіть однієї копійки, гривні не може бути вкрадено без відому голови а ви на кудрявцева женете, цей треба так ще вміти.
Кудрявцеву до Свобода Показати IP 14 Березня 2016 11:35
не пиши тут коментарі...всі добре знають який ти хапуга...
лучанин Показати IP 11 Березня 2016 12:11
Я думаю що це Стефанович або Чорнуха вони кожний рік обкрадають бюджет область на мільйони гривень і прикол в тому що в них з органами тут все повязано тому все шито крито атту прикол в тому що перевіряючи не знашої області ось і вилізло
Тарас Чурило Показати IP 11 Березня 2016 12:13
Дуже прикро, якщо це виявиться правдою...
васьок Показати IP 11 Березня 2016 12:54
Так це вже ПРАВДА!!! А саме прикро що фігурують і свободівці і бютівці (ті хто був на кучерявих посадах на Волині)
Ми самі Показати IP 11 Березня 2016 13:19
хороші бандити, ліниві, брехуни і злодії... Ідіоти-патріоти , які дерибанимо і не любимо Україну і людей в ній ? Путін тут не при ділах ?!
Дістало Показати IP 11 Березня 2016 13:25
Ідіоти-патріоти...Україну дерибанимо вроздріб !!! Путін тут не при ділах ?!!!
Ірина Таран Показати IP 11 Березня 2016 13:35
Поки що це просто звинувачення, все ще потрібно довести
він Показати IP 11 Березня 2016 14:41
В жодному з их районів волинські будівельники не прцювали так як і пустовіта тоді уже не було.все це буде фейком, зясується що є всі погодження на заміни і що все відповідає вимогам міноборони, тільки проце не напишуть.методи правоохоронніх органів лишились старі звинуватити в злочин, а ти потм доказуй що ц е не так. Не буде дивним якщо такий хід зроблено щоб когось полити,десь рядом є політика , може це зроблено щоб люди не думали про пдняття ціни на газ з 1 квітня
полюх Показати IP 12 Березня 2016 11:21
кому война . кому мать родна
будівельник Показати IP 12 Березня 2016 20:06
Повилазили криси канторські... А ти там був в 40 спеку під обстрілами. без води.без вихідних . без холодильника???Чого не поїхав , а сидиш в компі і строчиш дурню...А знаєш хто підняв це питання- Донецьк. А ми щирі патріоти бандерівці давай зразу своїх топити. щоб з ями не вилізли...не розібравшись. та провіряли нас постійно....кожен гвинтик і дощечку. Знайди людей. хто там був- розпитай - грамоти вам стало шкода.