USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Волинських міліціонерів навчать їздити на скутерах

7 Квітня 2014 18:00
Про використання нових скутерів, які торік були придбані за бюджетні кошти для потреб місцевої міліції, зайшла мова під час «круглого столу» в Ковельській районній раді.

«У минулому році по програмі боротьби із профілактикою порушень в районі було за допомогою районної ради куплено чотири скутера. Вони цілу зиму стояли. Вони в нас є. Багато є питань: «Чого стоять? Ми вам купили, а скутери у вас стоять». Ну, швидше зимою вони не могли їздити. Моя така думка. Вчора скутери пройшли технічний огляд. Молоді працівники, які до нас прийшли, проходять навчання на категорію «А», тому що без категорії їм ніхто не дасть керувати скутером», – повідомив заступник начальника Ковельського міського відділу УМВС України у Волинській області, майор міліції Олександр Домнюк.

«Коли дільничний ще не здав на права на мопеда, пробачте, то про що сьогодні можна говорити?!» – здивовано мовив благочинний Ковельського міського благочиння УПЦ Московського патріархату, протоієрей Володимир Ровінський.

Зі слів Олександра Домнюка, вже вивчилися керувати скутерами дільничні інспектори міліції з Волі-Любитівської та Поворська. Невдовзі мопеди «поїдуть» в ці села. Олександр Михайлович думає, що два інших скутера до кінця поточного тижня будуть їздити по Голобській та Люблинецькій селищних радах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 7 Квітня 2014 18:13
Які скутери? Потрібно купляти авто та збільшувати кількість патрульних.
Анонім до дідо Показати IP 7 Квітня 2014 19:07
А права? Треба здавати на права керування авто!
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 7 Квітня 2014 19:56
краще на велосипедах
Лучанин до дідо Показати IP 7 Квітня 2014 22:42
Ха, і будуть, як даішники з шоу "Файна Юкрайна".
Олег Показати IP 7 Квітня 2014 18:32
коментар було видалено
Анонім до Олег Показати IP 7 Квітня 2014 19:24
Шо то було? голосування класне!
Попу Показати IP 7 Квітня 2014 18:45
Капець, ото батюшка загнув. Як будто всі попи мають посвідчення водія на категорію "А", мєнти - л*хи. І далі по темі: той же піп потім би казав, що мєнти їздять без прав на мопеді. Порушення !!! но-но-но пальчиком махали би. Совість є?
Лучпгка Показати IP 7 Квітня 2014 19:16
Були патрулювання на велосипедах,конях,виявляється,що для повноціної роботи не вистачає скутерів.Та коли вже буде авто забезпечення патрулюючих?Якого результату чекати від такого оснащення?
Лучанин до Лучпгка Показати IP 7 Квітня 2014 22:44
Я тільки представити можу, як міліція на скутерах доганяє іномарку.
Петро Показати IP 7 Квітня 2014 19:23
Скутери є - прав нема. Ціла біда для міліції. Давайте будемо скидатися по 5 гривень на міліцію - на скутери і права заодно.
123 Показати IP 7 Квітня 2014 19:33
Вже й попам міліція не вгодила
лот Показати IP 7 Квітня 2014 22:13
КРАЩЕ НА САМОКАТАХ.БУДЕ ЕФЕКТИВНО І ПРИКОЛЬНО.
попам Показати IP 7 Квітня 2014 22:32
Преподобний, в мене є категорії "В" і "С", а категорій "А" і "А1" немає. Працюю в міліції. Мені звільнятися? А не їздили тому, що немає узаконеного механізму передачі такої техніки від органів влади для міліції. Просто, їх неможливо поставити на облік, тому, що згідно нашого законодавства, така передача не є законною.
75 Показати IP 8 Квітня 2014 07:53
ото найшли кого слухати! всю революції просидів в санаторії!!! і дальше керує? Домнюк пора на пенсію! чи хвилюєшся за свій бізнес і ЛЄВАКА небуде!