USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Суд: волинський ДАІшник, який не поїхав на Схід, вимагає компенсації

10 Липня 2014 15:33
Праціник обласного ДАІ, який не поїхав на Схід, і якого звільнили, просить в суду поновити його на посаду й компенсувати матеріальні втрати.
Розгляд цієї справи відбувається у Волинському окружному адміністративному суді сьогодні, 10-го липня.

Нагадаємо, що 13 працівників УДАІ у Волинській області відмовилися їхати на Схід, після чого їх звільнив міністр МВС Арсен Аваков за саботаж роботи.

Звільнений міліціонер Гнатюк Сергій Володимирович вважає, що його звільнення безпідставне.

З цього приводу суддя озвучила його заяву про адміністративний позов:

«Вважає звільнення за скоєння вчинків, які дискредитують звання рядового начальницького складу органів внутрішніх справ, - незаконним, бо не дискредитує звання. Службові обов’язки виконував добросовісно, це підтверджує відсутність дисциплінарних покарань. На утриманні зараз є двоє неповнолітніх дітей, у сім’ї складне матеріальне становище, важко знайти нову роботу, тому звернувся у суд, аби відновили на посаді і дали компенсацію за час звільнення з посади».

Судове засідання триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
иван Показати IP 10 Липня 2014 16:05
ЩЕ ОДИН БУБУІН ПРАВДУ ШУКАЕ ? А ЗАВЖДИ ЗААКОНО ПРОТОКОЛИ НА ВОДІІВ ПИСАВ- ЧИ ПОСВІДЧЕННЯ ЗАБИРАВ ? В НИХ ЩО ЗАВЖДИ РОБОТА БУЛА ЧИ ДІТЕЙ НЕМАЛИ -! скажи ДЯКУЮ ЩО ПЕРЕД СТРОЕМ НЕРОЗСТРІЛЯЛИ :
Дончанин до иван Показати IP 10 Липня 2014 20:20
коментар було видалено
валя до иван Показати IP 10 Липня 2014 20:32
Навчись писати без помилок тоді осуджуй......
иванна до иван Показати IP 11 Липня 2014 21:46
БУБУІН, ти напевно служиш в АТО і зараз стоїш перед строєм і з пишеш ці коментарі? Не суди і судимим не будеш!!!!!!!!!!!!!!!!!
Надія Показати IP 10 Липня 2014 16:05
Вибравши професію, потрібно нести певну відповідальність. Людина знає на що йде. Інакше, ТОЛКУ в країні НЕ БУДЕ НІКОЛИ.
Анонім Показати IP 10 Липня 2014 16:16
Він думав що буду тільки палкою махати і хабарі брати,а тут так склалося що потрібно виконувати присягу і захищати свій народ і прийшлась показати свої істине лице ЗРАДНИКА і БОЯГУЗА!цікаво що він каже в судді на своє виправдання,напевно "я ж не знав що настане час захищати БАТЬКІВЩИНУ я думав тільки про гроші"
ната до Анонім Показати IP 10 Липня 2014 19:47
А ти чого неїдеш "захищати свій народ"????
громадьські активіст до ната Показати IP 10 Липня 2014 21:14
ната. міліціонер війсковий.він і мае іхати.
я до громадьські активіст Показати IP 11 Липня 2014 16:16
я з вами згідна, але коли це нормально все вирішується! А не піариться "Авакови" і навіть Кравченя хоче бути "святим намальованим"....
волинянин Показати IP 10 Липня 2014 16:29
поновити це чучело і кожного дня підсилити з хабарями!!!!
ВОЛИНЯНКА до волинянин Показати IP 11 Липня 2014 21:49
Ти особисто давав ці хабарі? Якщо ти давав хоч один раз, то знай ти вже попадаєш під статтю.
Гнатюк С.В. Показати IP 10 Липня 2014 16:33
Забув додати ,що план у вигляді 2000 готівкою та 40 протоколів здавав вчасно та акуратно. А в рідному селі треба тяжко працювати . То що я дарма приносив Х000 доларів при поступленні в ДАІ? Також прошу компенсувати з урахуванням інфляції.
ААА до Гнатюк С.В. Показати IP 10 Липня 2014 16:51
100% правда.
Луцька до Гнатюк С.В. Показати IP 10 Липня 2014 19:45
А ти????(навіть неможеш назватися?) план у вигляді 2000 готівкою та 40 протоколів від нього брав,що пишеш ???? Чого такий розумний сидиш біля компютера ЇДЬ в АТО !!!!!!
Андрій до Луцька Показати IP 10 Липня 2014 20:12
Андрій 4 рокі пропрацював в облУМВС . Повір саме через таку гниль не став продовжувати службу і рапорт написав.
на схід Показати IP 10 Липня 2014 16:33
героя в дісбат.а було б доречно вікласти в інтернет фото всіх 13ть хапуг щоб кожен батько солдатів міг зупинитися та плюнути в морду гадам
Дуся Показати IP 10 Липня 2014 16:33
Хай поїде в штрафбаті послужить місяць-другий, а потім хай поновлюють його в ДАІ на посаді двірника.
vekelka Показати IP 10 Липня 2014 16:44
прохання ВН проінформувати про рішення суду. думаю буде цікаво всім читачам
Ого Показати IP 10 Липня 2014 16:45
Ви тільки вмієте, що людей обгаджувати, а самі чому не на сході? Нехай кожен починає з себе!!!!!
Анонім до Ого Показати IP 10 Липня 2014 16:53
В нас є міліція, щоб нас захищати. Наша міліція нас береже!
Анонім до Ого Показати IP 11 Липня 2014 00:37
ХТО ТЕБЕ І ТВОЇХ ДРУЗІВ ГАДИТЬ???? ЗАДУМАЙСЯ ЯК ВАШІ ДІТИ ЖИТИ БУДУТЬ????? ТА НЕВЖЕ ДУМАЄШ В ШКОЛІ ДІТЯМ ЗРАДНИКА КАЙФ БУДЕ????? У МЕНЕ ДРУЗІ І РОДИЧІ В АТО ЗАГИНУЛИ ТО МОЇ ДІТИ ДУМАЄШ БУТЬ ТВОЇМ ПРИВІТ КАЗАТИ?
Павлик до Анонім Показати IP 12 Липня 2014 02:26
Нащо дітей сюди впутувати, щоб ще вони виросли в ненависті як ви всі, не всі хабарники і сцикли в міліції, просто більше напевно люблять сім`ю а не батьківщину, яка не може дати гідне життя своїм українцям!!!!!
Міша Показати IP 10 Липня 2014 17:13
Сцикло шукає справедливості, бунтує? нуну...
Лучанка до Міша Показати IP 10 Липня 2014 19:40
"Сцикло " той хто сидить біля компютера і судить людей!!!!
Дончанин до Міша Показати IP 10 Липня 2014 20:25
коментар було видалено
Ось воно Показати IP 10 Липня 2014 17:26
http://www.volynnews.com/news/city/sud-ne-zmih-ziasuvaty-chy-pravomirno-zvilnyly-daishnyka-iakyy-ne-poyikhav-na-skhid/
сусід Гнатюка Показати IP 10 Липня 2014 19:12
Сергію, я розумію все - втратив роботу, та ще й по статті, не можна буде влаштуватись в органи на роботу, діти їсти хочуть, дружина дома без роботи, але ж ти так нагло не пиши, що важке матеріальне становище - їздиш на крутій машині, вимахав "невеличкий" будиночок на 250 квадратів причому за два роки...
Я до сусід Гнатюка Показати IP 10 Липня 2014 19:33
Заздриш ????
Вона до сусід Гнатюка Показати IP 10 Липня 2014 20:06
Це не" СУСІД" а ГНИДАААА
Дончанин до сусід Гнатюка Показати IP 10 Липня 2014 20:27
коментар було видалено
василиса до сусід Гнатюка Показати IP 12 Липня 2014 02:32
Може йому так само як і тобі мама з татом допомогли побудувати житло, а машину в кредит взяв. Всі ви просто виросли з думкою що всі менти і даішники погані, от і живете з цією ілюзією. Просто завідуєте, то робіть це мовчки, бо жаба точно задавить в вашій хатинці більшій ніж в нього;))))))))))
Лучанин Показати IP 10 Липня 2014 20:32
Хитрий даїшник може виграти суд, якщо щедро поділиться своїми хабарами
Дончанин до Лучанин Показати IP 10 Липня 2014 20:41
коментар було видалено
Лучанин 25 до Лучанин Показати IP 11 Липня 2014 21:40
Він не хитрий а розумний: по-перше, що з тобою не поділилитьсь (НЕ ДОЧЕКАЄШСЯ); по-друге, він має повне законне право, яке надане конституцією України відстоювати свою честь та гідність і зовсім не своє матеріальне становище...
так до Лучанин 25 Показати IP 11 Липня 2014 21:56
так 100%
волинянин Показати IP 10 Липня 2014 20:45
Гроші напевно в нього закінчилися!
волинянка до волинянин Показати IP 11 Липня 2014 21:05
слідкуй за своїм фінансовим становищем:(
ВОЛИНЯНКА до волинянин Показати IP 11 Липня 2014 21:52
волинянин, тобі чужі гроші, жити не дають?
777 Показати IP 10 Липня 2014 21:12
коментар було видалено
Агент до 777 Показати IP 10 Липня 2014 21:26
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 10 Липня 2014 21:19
коментар було видалено
Анти Показати IP 10 Липня 2014 21:28
коментар було видалено
Хто там Показати IP 10 Липня 2014 21:29
коментар було видалено
Сусід Гнатюка до Я, Показати IP 11 Липня 2014 19:38
Я якраз і не гнида, і хлопцю в очі казав, що ти дуже храпистий, не можна так показувати, що в тебе є гроші, вчив його, а тут бачиш які кепські справи получились. І заздрити мені нема чому, бо в мене хатка більша і машина не одна :):)
Я до Сусід Гнатюка до Я, Показати IP 11 Липня 2014 20:41
Нормальні порядні сусіди допомагають, а не "обливають" брудом.....
Мудрость до Сусід Гнатюка до Я, Показати IP 11 Липня 2014 20:45
Прежде чем осуждать кого-то, возьми его обувь и пройди его путь, попробуй его слёзы, почувствуй его боль, наткнись на каждый камень, об который он споткнулся, и только после этого говори, что ты знаешь как правильно жить.
Коханка Сусіда Гнатю до Сусід Гнатюка до Я, Показати IP 11 Липня 2014 21:13
Чому ти біля компа сидиш і з великою заздристю пишеш гнилі коментарі??? А сказати в очі Гнатюку С.В. тобі духу не вистачає??? Якщо ти такий розумний, тоді іди сам в АТО в м. Луцьк набирають добровольців, а не сидиш "какі" пишеш!!! Чому ти не пишеш так про чиновників синів, про те, в яких умовах вони живуть і на яких машинах їздять, тобі, що його хата та машина спати не дають???
Оля П. до Коханка Сусіда Гнатю Показати IP 11 Липня 2014 21:29
100%. всі розумні тоді, коли їх та їхню сім"ю це торкається. Я б хотіла побачити як сусід Гнатюка добровільно піде служити... я більш ніж впевнена, він би ховався в норі як та миша, шукаючи порятунку. Бо якщо він такий сміливий то чому ж досі не служить В АТО? Це моя особиста думка.
ВОЛИНЯНКА до Сусід Гнатюка до Я, Показати IP 11 Липня 2014 21:57
А на які гроші ти построїв хатку і купив не одну машину? Точно, що не за зарплатні гроші,
гиии Показати IP 11 Липня 2014 22:48
а яка різниця, машина, хата, гроші? присягу дав - присягу порушив. що тут скиглити? бери шинель - іди додому. ну і бажано щоб ці тіпа міліціонери ознайомились з оцим, перш ніж до суду бігти: ПРИСЯГА працівника органів внутрішніх справ України Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником, зберігати державну і службову таємницю. Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ. Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок. Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону. (Підпис)
гааа до гиии Показати IP 11 Липня 2014 22:54
Їдь АТО і наведи там порядок ТАКИЙ розумний і копіюєш присягу тому,що тебе це все нестосується!!! Незнаєш як це все було НЕ ПИШИ
волинян до гиии Показати IP 11 Липня 2014 22:58
Як би всі виконували свої ПРИСЯГИ був би МИР в УКРАЇНІ
просто Показати IP 12 Липня 2014 01:25
Всі розумні коли сидять в теплих хатках і живуть за рахунок мам які зараз в Італії їм гроші на цяцькі заробляють!!!!!! Чого ви, такі розумні і злі на працівників Даї, не їдете добровольцями, страшно?????
в шоці Показати IP 12 Липня 2014 01:44
А ніхто не подумав, що вони мали їхати в АТО добровольцями....а не як наказ свого "начальника". Не треба так гадити хлопців за хабарі, їм як пише "треба касу здавати", або пиши рапорт. А ви всі не брали б, були б як__ один чесний і порядний даішник ___свою зарплату в 2 тис. грн. віддавали б, бо я чесний!!!!! Хотів би на це подивитись.
піпецццц Показати IP 12 Липня 2014 02:09
Сусід Гнатюка угомонись і не позорся за хату і дві машини, всі догадались чим ти заробив "такий достаток" , напевно маминою італійською зарплатою, бо підприємці не мають в день стільки вільного часу рити і лити в інтернеті гидоту. Мама і від армії напевно відкупила бо звідти приходять мужики а не уроди завісні, все за чужий рахунок!!!!!!!
Грицько Показати IP 12 Липня 2014 02:47
ДА сусід ТАК САМО ЧЕСНО І НАПОЛЕГЛИВО ПОБУДУВАВ І ДВІ МАШИНИ КУПИВ. ТО ЙОМУ МАЄ БУТИ ЩО НАЙМЕНШЕ 300 років! Біля даішників живуть безсмертники......
маргарита Показати IP 12 Липня 2014 02:55
Я думаю, що вони всі судяться не через те що їх звільнили, а через те що змушували їх їхати проти своєї волі, що вони даішники не мають права хворіти????? Не робіть з них тих кого ви хочете бачити, бо вам їх так описують.
Сусід Гнатюка до всі Показати IP 12 Липня 2014 15:04
Маю доступ до вебу, тому бачу. що всі ці маргаритки, грицьки і піпеци з одного ресурсу пишуться, думаю, що то дружина за свого даішника старається... Хочу тобі дитинко сказати шо я з твоїм чоловіком не раз мав таку розмову, ти його спитай. А в армії я не служу, бо вже не беруть по віку, а от сина забрали, я не став його відкупляти, хоч і міг, а натомість купив йому і сусідській дитині броніка, каску, розгрузку і по мелочі. І машини і хату купив я, хай навіть з мамою, яка в Італії не палочкою махала, а старих гляділа, і сам купив не в 30 літ,як твій чоловік. А ти подумай сама, чого так люди не люблять даішників???? І ше одне в неті я завжди, бо він в мене при соб, де б я не був в телефоні
Прикіл Показати IP 12 Липня 2014 15:07
о то то да! то гаішнік сам себе видав, що не можна в луцьку на 2 тис роботу знайти??? значить в нього доходу з роботи було не 2 тисячі - сам все й розказав
До сусіда Гнатюка Показати IP 13 Липня 2014 23:28
Ви просто заздрите цим все сказано...Яка вам різниця на якій він машині їздить і яку хату побудував ви слідкуйте за своїми проблемами а не обговорюйте інші , а тим більше так...якби ви були нормальною людиною то не обсирали б його а навпаки підтримали....По вашим розповідям ми зрозуміли що ви також не є бідна людина і я більш як впевнена що не на державній роботі ви на це все самі заробили на нашу мінімальну зарплату....Такщо прошу вас заспокоїтися і не робити такої гадості як ви робите....ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ПАНЕ СУСІДЕ...
Кума з Володимира Показати IP 14 Липня 2014 10:54
Ей сусіде, ну якщо ти і справді сусід, і справді нормальний дядько,то маєш знати мого кума дуже добре - ну признайся, він же не є таким храпистим хапугою, як ти його назвав, що йде по трупах з метою наживи. Ну працював він в системі і мусив виконувати всі правила тієї системи. І не тому, що він такий поганий, а просто в такий час ми живемо. А хату він будував не за хабарі - в нього достойні молоді батьки з однієї і другої сторони, якщо вас так вже цікавить, і не ваші то справи!!!! І врешті-решт, якщо ти вже сусід - то чиниш геть не по сусідськи. Куме, тримайся, може ще є надія! Що я можу тобі сказати, якби ми хотіли тобі зараз допомогти... Приїздіть до нас - завжди забезпечимо 100% підтримку! І ще раз, СУСІДЕ, писатимете фігню - будемо просити модератора сайту - хай банить такі речі! А взагалі, Сергію, якщо ти знаєш, хто то пише, підійди і вріж по чоловічому в морду!