USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинський командир викрив зраду серед військових

21 Червня 2014 23:00
Командир взводу волинян, що воює у складі добровольчого батальйону «Айдар» Андрій Омельчук розповів, що прикордонників на Луганщині залишили без належного оснащення та послало «в м’ясорубку». Про це він розповів під час прес–конференції у суботу, 21 червня, -повідомляє «Інформатор».

За словами Омельчука, прикордонники на Луганщині хочуть воювати, однак оснащення катастрофічно не вистачає. «Вони мають високий бойовий дух, але не мають оснащення. Якщо командування ставить відповідні завдання та знає, що людей пускають у м’ясорубку, як назвати такого командира? Не інакше, як зрадник», – відзначив він.

Керівник волинського штабу «Самооборни Майдану» Андрій Хведчак додав, що керівник Державної прикордонної служби Микола Литвин встиг «нажитися» на своїй посаді, тому міг би на даний час віддати «половину того, що вкрав» на забезпечення бійців. За словами Хведчака, у прикордонників “доходило навіть до того, що не було за що пофарбувати автомобілі”. Андрій Омельчук додав, що під час бою біля Луганська, де загинув лучанин Рустам Хамраєв та ще троє айдарівців, проти них терористи використовували техніку, яку прикордонники Луганського загону свого часу не знищили та дали захопити терористам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Думка Показати IP 21 Червня 2014 23:58
Нехай "волинський командир" сидить на Волині, а не пхається на Донбас. Якщо збираєшся вбивати людей, треба бути готовим, що можуть вбити тебе.
Анонім до Думка Показати IP 9 Липня 2014 14:06
zavtra banditi v tvoiu dver postucatsia---,,dumka" ti xxopu pod dulo postavish? ili soldati za tebia umirat poùdut!---s.......,ti ne blagodarnaia!!!
1 до Думка Показати IP 26 Липня 2014 01:08
Думка ,ти провокатор чи просто дурна гнида?
Анонім до Думка Показати IP 4 Серпня 2014 22:29
организм вин и е организм
Одесит до Думка Показати IP 10 Серпня 2014 15:11
Такого роду поради можна отримати тільки від кремляді. То це означає тільки одне,т.зв. "думка" і є тою кремлядью і не більше і не менше.А таку кремлядь наші ГЕРОЇ знищують у Лугандоні.
Анонім до Думка Показати IP 23 Серпня 2014 19:15
Яка мати тебе народила? Ти ще не навчився думати та аналізувати? І в тебе ще хватило наглості писати по-українськи. Та ти або провокатор, або путінський холуй.
Десь так Показати IP 22 Червня 2014 00:10
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Десь так Показати IP 22 Червня 2014 00:14
коментар було видалено
їїї до НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Червня 2014 00:15
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Червня 2014 00:14
в тюрму сволоч на 15 років
ДД до НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Червня 2014 00:15
коментар було видалено
КК Показати IP 22 Червня 2014 00:20
і ШО ТАМ У ВАС НАПИСАНО?
рома Показати IP 22 Червня 2014 00:33
коментар було видалено
Вася Показати IP 22 Червня 2014 02:38
Сказано шо всього чотири коментарi, де ще один??!
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 20:15