• EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинський легкоатлет – третій на Чемпіонаті України

21 Лютого 2015 14:16
Бронзову нагороду виграв лучанин Олександр Борисюк на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні, що відбувся у Сумах.

Борисюк показав третій результат з бігу на 1500 метрів. Дистанцію він подолав за 3:50.37 хвилин. Першим був киянин Станіслав Масло з результатом 3:44.33. Зазначимо, на дистанції 3000 метрів Олександр Борисюк посів 7 місце. «Результатом задоволений, та розслаблятися не можна. Зараз дуже напружений графік, - розповідає Борисюк. – Між наступними стартами проміжок лише декілька днів. У Києві потрібно буде ще сильно постаратися, адже ці змагання є відбірковими на Чемпіонат Європи».

Єдина дівчина у волинській збірній Юлії Саган у дисципліні штовхання ядра зайняла сьоме місце. Найкращий результат вона показала у третій спробі – 14.32 м. Це на 3,76 м гірше від першого місця, яке зайняла представниця Івано-Франківщини Галина Облещук.

На дистанції 5000 м зі спортивної ходьби волинян Дмитро Собчук зайняв 10 місце. Зразу ж за ним розташувався ще один представник нашої команди Анатолій Якимчик. Зазначимо,
Дмитро перший раз брав участь на дорослому Чемпіонаті України. Також він освіжив свій особистий результат - 21.53,99 хв.

Сергій Березюк виступав у трьох дисциплінах: біг 3000 м з/п - 10 місце, біг 3000 м - 13 місце, біг 1500 м - 14 місце. Антон Яловик зайняв 12 місце зі стрибків у довжину. А Сергій Філюк розташувався на 14 місці у дисципліні біг 3000 м.

У підсумку Волинська область набрала 185 очок. Це дозволило їй у загальнокомандному рейтингу зайняти 23 місце, випередивши лише збірні Рівненської області та АР Крим.

Далі волинські спортсмени візьмуть участь у двох великих легкоатлетичних стартах національного рівня. У Києві пройде Кубок України у приміщенні, а у Мукачево – зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань.