USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Волинський нафтовий бізнесмен судиться з учасником АТО

11 Листопада 2014 19:00
Волинський бізнесмен, власник мережі АЗС «Укр-Петроль», Сергій Ковальчук ще й досі судиться з людьми, котрі спалили йому авто.

За час судової тяганини один із паліїв став учасником АТО на Донбасі.

Підпал стався в ніч з 10 на 11 січня 2013 року. Автомобіль марки «Тойота Секвойя» підпалили у дворі будинку в якому живе бізнесмен. Камери спостереження зафіксували трьох чоловіків, які облили машину бензином і підпалили її. Згодом правоохоронці встановили особи цих паліїв. Як ті зізналися, за підпал їм заплатили 3 тисячі доларів. Натомість напередодні Ковальчук пропонував 300 тисяч гривень тому, хто б допоміг знайти паліїв.

Так, власне, бізнесмен вважав, що підпал його машини хтось замовив. Згодом, слідство з’ясувало і нібито замовника резонансного автопідпалу.

Володимир-Волинський міськрайонний суд призначив 5,5 років за ґратами замовнику, головному співучаснику – шість років. А ще двом – три і чотири роки неволі. Гроші у сумі майже 400 тисяч гривень Сергію Ковальчуку зобов’язали відшкодувати.

Нещодавно один із виконавців підпалу оскаржив в Апеляційному суді Волинської області вирок першої інстанції та просив суд змінити покарання на менш суворе та не пов’язане із позбавленням волі. Мотивував це тим, що активно сприяв слідству в розкритті злочину та добровільно відшкодував завдані збитки. Крім того, чоловік має на утриманні малолітню дитину, є інвалідом ІІІ групи, служить в батальйоні «Азов» і бере участь в АТО.

Паралельно до Апеляційного суду скаргу подав і Сергій Ковальчук, вимагаючи для палія 7 років позбавлення волі.

6 листопада 2014 року Апеляційний суд Волинської області виніс ухвалу за двома апеляційними скаргами.

Сергію Ковальчуку в задоволенні скарги було відмовлено. Палію дали 5 років в’язниці, але від відбування покарання він звільнений на підставі ст. 74 Кримінального кодексу. Натомість йому надано іспитовий термін тривалістю у три роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 19:04
А Ковальчук ЧЕСНИЙ бізнесмен? Гроші він ЧЕСНО заробив? Якщо відповідь "так" - має право судитися.
я до Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 20:04
Це рідкісна с..на, а не бізнесмен, а його моральні принципи взагалі ниці!!! Так що нефіг судитися!!!!
дійсно Показати IP 11 Листопада 2014 19:07
Це той Ковальчук , який в розпал кровопролиття на Майдані в центрі Володимира вивісив лозунг : " 13 тисячний колектив за В. Ф. Яуковича" .Дозвіл на розміщення лозунга дав виконком володимир-волинської міськради, з благословення Саганюка- " князя" міста.Гнати ковальчука з Володимира.Це ганьба стародавнього міста !
наша думка до дійсно Показати IP 11 Листопада 2014 19:13
Такої ганьби новітня історія України ще не знала. Навіть ватнікі на даунбассє і то так зеку сраку не лизали як це зробив лакей Ковальчук у Володимирі. ГАНЬБА!!!
доця Показати IP 11 Листопада 2014 19:09
Хто знає чия він підставна ср*ка ?.. .Недарма в народі має псевдонім "му-му"
депутат Показати IP 11 Листопада 2014 19:15
Скільки цей тип дав пального армії, скільки допоміг грошима. Ото тільки тицяє на похорони солдатів...Не відкупиться. с....ка !
резюме Показати IP 11 Листопада 2014 19:19
Ізза таких як цей тип гинуть наші хлопці. Воно до останнього лизало дупу данєцкому зеку, непотріб.На передову його, нехай сало топить під градами!...Гапон забери свого друга на схід.
Анонім до резюме Показати IP 11 Листопада 2014 19:24
Да ти шо?! А не через тих, що у владних кабінетах Києва розсілись і не знають, що з Україною робити???!!!
атоШКА Показати IP 11 Листопада 2014 19:22
А там багато таких в АТО, що скоїли злочини і втікли від відповідальності, але інколи навідуються на замовлення, разом зі зброєю, а потім назад. Багато вже статей про таких "вояк" надруковано і в українських ЗМІ, так що особливо за таких не розписуйтесь, всьому має бути Закон!!!
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 19:58
А при Яникє жилося краще.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 20:07
коментар було видалено
34 до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 07:58
блевать хочется при слове янык
43 до 34 Показати IP 12 Листопада 2014 08:26
А від цін на ЖКП, продукти, бензин, курс долара, війну, безробіття... нічого не робиться?!
Таня до 34 Показати IP 12 Листопада 2014 10:16
А за кого зараз наші хлопці там вмирають? Ви собі представляєте, як ми будем жити і скільки часу, холи нам ту заражену гангреною сепаратизму зону прийдеться відбудовувати. А як вам курс долара? А ви вкурсі, що малий бізнес на 40 % накрився? А вкурсі, що людять ЗП не платять? А багато хто вже й на роботі не працює! Ціни виросли і як вам платиться за комуналку? А тепер мені скажіть - при кому жилося краще? Криза в країні тільки нашій, а не так, як було в 2008.
66666666666666666666 Показати IP 11 Листопада 2014 20:06
Ковальчук гроші "заробив" на ремонті годиників Жмот жмотів нічого доброго ніколи нікому не зробив а авто 400000тис це фігня гроші на халяву прийшли,як прийшли так пішли а хлопець все таки молодець
квітка до 66666666666666666666 Показати IP 11 Листопада 2014 22:24
А ти на чому заробив? Що за звичка заглядати у чужий гаманець і товаришувати з Великою Зеленою Жабою?!:)
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 23:47
Хто знає життя коваля?шо ви можете базарити вобще про нього і де він взяв гроші?головне те шо завтра до тебе додому прийде якійсь у.... і спалить твою квартіру бо ти маєш 100грн лишніх і не даєш на ато!!!чого він чи хтось інших вобще їх має давати?утримувати непонятно кого?!!!
Анонім до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 07:30
Да ця гнида стількох людей кинув ... що думаю і до квартири справа дійде!
55 Показати IP 12 Листопада 2014 00:07
"він звільнений на підставі ст. 74 Кримінального кодексу".Автори статті, давайте вірну інформацію. Згідно тексту рішення там ст.75 КК. Зверніть увагу
Наталія Показати IP 12 Листопада 2014 08:06
А що він паскуда думав все і всіх купляти? Його самого треба за грати і в клітку як небезпечну тварину!
У-ух! Показати IP 12 Листопада 2014 08:29
Всім хто прикривається АТО,треба добавляти сроку;бо вони дискредитують звання "Захисника вітчизни"
читач Показати IP 12 Листопада 2014 08:54
таку феміду потрібно міняти..........бо якщо такі ухвали виносити то злочинність зросте у рази..............добре діло..скоїв злочин і швиденько повідомив що він в ато....і судді зменшили срок..це неправильно......за злочини потрібно відповідати...
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 09:29
Цю гниду Ковальчука в АТО і під гради. Хай захищає своє накредене бабло.Спалили і правильно зробили, ворюга і непотрію.Хай заплатить податки за свої статки.Це його потрібно посадити в тюрягу. А судді кто-хабарники і ворюги. Їх давно всіх треба пересадити і звільнити,що були при янику ці і зараз.Що може змінитися, а нічого?
ох-ах до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 09:44
всіх пересадите, всіх кинете під гради... а хто платити зарплату вам буде??? Ти в податковій запитайся скільки він сплатив до бюджету, думаю в сотні рази більше...а ніж ти диванний херой дав на АТО
Вася до ох-ах Показати IP 12 Листопада 2014 09:57
А вірне запитання. Я б теж хотів знати скільки Муму сплатив у бюджет міста? Відповідь нуль, бо жодне його підприємство не зареєстроване у місті. Також зарплату він платить у конвертах! Диванні хєрої дали на АТО більше ніж всі Ковальчуки і Гапони разом узяті!
Вася до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 09:58
Звичайно міняти і починати із прокуратури та судді Пікули. А Здомищук щоб бути на посаді в АТО поїхав побздіти на дальньому блок-пості.
Петро Показати IP 12 Листопада 2014 10:25
Не заздрю я цьому нафтовому хруню...)
сивочолий до Петро Показати IP 12 Листопада 2014 19:18
Але й Петро його подоїв, коли гарантував що той може стати нардепом.А той повівся...
володимир Показати IP 13 Листопада 2014 06:21
Так воно ще й до того обнагліло? Сиділо б і мовчало пІсля того як додумалося зі свїм другом Саганюком лозунг на підтримку яника викинути. Хто ти є після того , чоловіче? Не відкупишся, не відмиєшся. Ото ще поцілує тебе гапон в те місце, куди обіцяв і дуй з нашого Володимира в лугандонію.Там таким як ковальчук комфортніше. І рукою до путіна подати.