USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вулицю Луцька перейменують на «Героїв Майдану»?

26 Січня 2014 14:01
Луцька міська рада під час найближчої сесії має намір розглянути питання про перейменування однієї з центральних вулиць міста у вулицюу «Героїв Майдану».

Про це заявив активіст луцького Євромайдану, депутат Волиньради Ігор Гузь сьогодні, 26 січня, під час Народного віче на Театральному майдані.

Зі слів Ігоря Гузя, цій інформації «можна вірити на 99%».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ольга Показати IP 26 Січня 2014 14:14
Підтримаю
Анонім Показати IP 26 Січня 2014 15:50
Ідіо*и
Олександр Показати IP 26 Січня 2014 16:46
Як же ви мене за...ли, всілякі гузі, шиби, козюри, бондари, грицюки та інші чуваки, які нашому стаду хочуть доказати, що вони чимось кращі за папєрєдників... Усі ви однакові. І при владі половина з вас була, і доброї пам'яті ніхто не залишив
Анонім до Олександр Показати IP 26 Січня 2014 17:00
Ну гуСь ще дограється рано чи пізно. Малолєтка, яка тільки вміє говорити. Шиба, Бондар і Козюра вже давно ніхто, їм ніхто не довіряє і не сприймає!
Ярина Показати IP 26 Січня 2014 16:59
А чи думають депутати, які кошти потрібні витратити потім людям, щоб переєструвати все в документах на іншу вулицю !? Чи депутати, які проголосують за це, будуть відшкодовувати все?! Їм аби понапридумувати, а про людей вони не думають зовсім
Нінуля до Ярина Показати IP 26 Січня 2014 22:02
Відшкодовувати нічого нікому з власників не доведеться. ЖЕКи перейменовують безплатно, а зміна адреси підприємця в департаменті підприємництва обходиться 9 (дев'ять) гривень. Волокіти ніякої. Тільки перейменовувати треба не Братський міст, а вулицю Крилова. Байкар не має жодного відношення до Луцька.
Роман Показати IP 26 Січня 2014 17:00
О тупые!!
я Показати IP 26 Січня 2014 17:02
Дивуюся, скільки ж у нас твердолобих, безсердечних людей... такі коментарі... Кожен тільки про власну шкіру думає -ніякої свідомості
Корінний лучанин до я Показати IP 26 Січня 2014 17:12
НЕ дави на свідомість !! Якби її не було то МАЙДАН був би ПОРОЖНІЙ! Думаю що ти не твердолобий , зрозумів це!
Наталя до Корінний лучанин Показати IP 26 Січня 2014 17:20
Взагалі-то "зрозуміла"... Але визнайте, що до львів'ян нам ще дуже далеко
Корінний лучанин до Наталя Показати IP 26 Січня 2014 17:33
ВИЗНАЮ!!! Буваю часто у ЛЬВОВІ і львівян поважаю !
Anonymous Показати IP 26 Січня 2014 18:00
не ну это уже перебор дЭбилизма ... этот Гусь вообще страх потерял уёбок фашистский .... мало того что ТРАМПЛИН построили около загса и туда венки сносят быдло гистаповское так ещё и улицу хотят переименовать на чёрти что ..... улицу называют после смерти героя или после каких то действий!!! так что ж получается нужно всех героев пострелять а потом называть ...
Дякую Показати IP 26 Січня 2014 18:04
Не забудьте одну вулицю назвати ім. Шиби, а іншу, хоча невеличку - ім. Нальковича.
DED Показати IP 26 Січня 2014 18:51
Ви зад*али!!!!!! Знущання над народом продовжується!!!!!!!!!!!!!!! Цей клоун не краще ніж Янукович. Де він працював нормально у своєму житті??? КЛОУН цей Гузяка!!!
Гузь! Тобі що, нема Показати IP 26 Січня 2014 22:09
Недавно ж перейменували, гарний історичний топонім вийшов. Не будь дуболомом, не псуй назву історичної місцини! Натомість вулиця Крилова давно на черзі на перейменування. Нєкрасова вже перейменували, Горького, а ця Крилова незаймана досі.
Нінуля до Гузь! Тобі що, нема Показати IP 26 Січня 2014 22:11
Гузь, в рідному селі вулиці перейменовуй. Не дорожиш ти красою і історією Луцька.
Ігор Показати IP 26 Січня 2014 22:36
Боже! Дай сил і мужності Віктору Януковичу розігнати цю бандерівську нечисть і змити її з наших вулиць, посадити за грати псевдопатріотів, які лізуть до корита, прикриваючись патріотизмом. Люди! Моліться за здоров'я нашого Президента і його команди, за мир, спокій і стабільність у нашій державі.
Лучанин Показати IP 26 Січня 2014 22:52
Те , що це революція аж ніяк не бендер, а справді українського народу, показали загиблі - вірменин, білорус... а от те, що на Волині це суто провокації і ...не можу піідбрати навіть слів...ну Шиба, ще півбіди, тихенько ходить, в тролейбусах їздить проїхали....а Бондар з Гузем ну це просто печерний вік, я не прихильник і Борьки, але так звірсько кричати під ОДА це демонструє рівень вихованості....нагадаю, що Бондар був також весь із себе революціонер і в 2004, потім Ющенко його губернатором поставив, так нічого доброго з того не було....напевно накрадене закінчилось, знову рветься.... П.с, наболіло...
гузьнові Показати IP 27 Січня 2014 14:01
Гузю, ти думай, чим завтра платитимуть зарплату, з чого будуть пекти хліб, чим опалюватимуть школи і лікарні. Невже вам, ідіотам, як "новій владі" немає більше чим зайнятися, крім пустомеління? В 1917 році з цього теж розпочинали. Згадай, чим закінчили, дурнику.