Вусенко заявила, що «не зупиниться, скільки б дехто не рвав волосся на різних частинах тіла»
У відповідь на те, що суд не задовільнив її клопотання, екс-секретар Луцької міськради Юлія Вусенко заявила, що «не зупиниться, скільки б дехто не рвав би собі на голові волосся, чи де там воно у нього залишилося».
Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.
Зазначимо, такі емоційні випади для екс-посадовця, на жаль, не рідкість. Зокрема, під час одного з сесійних засідань вона обізвала одного з депутатів міськради старим дідом та назвала колег у залі «уйобк*ми».
Пригадаємо, під час судового засідання 22 березня суд відхилив клопотання Юлії Вусенко про забезпечення позову. Проте, рішення суду не на свою користь пані Вусенко сприйняла дуже емоційно.
«Не очікувала стільки дзвінків та смс зі словами підтримки та проханням «не опускати руки». Щире дякую всім тим, хто підтримує та вірить в мене. Гарантую, що буду боротися до повної перемоги, щоб зупинити цю пошесть підкупу, шантажу, зради та морального зубожіння, яке захлеснуло колись спокійне та європейське місто.
Я не зупинюся, скільки б дехто не рвав би собі на голові волосся, чи де там воно у нього залишилося», - заявила у відповідь Вусенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.
Зазначимо, такі емоційні випади для екс-посадовця, на жаль, не рідкість. Зокрема, під час одного з сесійних засідань вона обізвала одного з депутатів міськради старим дідом та назвала колег у залі «уйобк*ми».
Пригадаємо, під час судового засідання 22 березня суд відхилив клопотання Юлії Вусенко про забезпечення позову. Проте, рішення суду не на свою користь пані Вусенко сприйняла дуже емоційно.
«Не очікувала стільки дзвінків та смс зі словами підтримки та проханням «не опускати руки». Щире дякую всім тим, хто підтримує та вірить в мене. Гарантую, що буду боротися до повної перемоги, щоб зупинити цю пошесть підкупу, шантажу, зради та морального зубожіння, яке захлеснуло колись спокійне та європейське місто.
Я не зупинюся, скільки б дехто не рвав би собі на голові волосся, чи де там воно у нього залишилося», - заявила у відповідь Вусенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 14
Зайчик
Показати IP
23 Березня 2017 14:54
А ій нічого втрачати) честі не було,совісті і гордості теж)) п.с.та і смс зі словами підтримки також)
Анонім
Показати IP
23 Березня 2017 14:55
Певно СМС підтримав Гунчик і Палагута, а Ще Сємьон
11
Показати IP
23 Березня 2017 15:05
Ця вусенко сл*ба на голову . Її і Банді романюковій місце на нарах .
777
Показати IP
23 Березня 2017 15:11
Юлька тримайся! Особисто я ні тобі, ні твоїй політсилі не симпатизую, але поважаю твою позицію як політика і чиновника. Молодець!!!
вова згоранець
Показати IP
23 Березня 2017 15:28
Сьогодни Юлька сама напросилась на пойздку в ОЛИКУ! Там ийи чекають)))
слава націі
Показати IP
23 Березня 2017 15:32
во вона! точка відліку 3 майдану
Анонім
Показати IP
23 Березня 2017 15:40
а вусенчиха у себе вже все волосся у різних місцях вирвала ?
Діма
Показати IP
23 Березня 2017 15:42
Ця європейська бандовлада порозкрадали кошти що дорогу в місті немає за що зробити .гнати в шию цю вусенко . Європейка нед*делана .
роман до Діма
Показати IP
23 Березня 2017 17:34
правильно робила шо розкрадала а нашо нам ті дорогі краше хай добудуе пенетаральний центр
Анонім до роман
Показати IP
24 Березня 2017 09:11
не пенетаральний, а пере****хальний. ти б хоч якісь слова вивчив, дурб"цало
роман до Діма
Показати IP
23 Березня 2017 18:12
гасають по дорогах ті мажори збивають людей хоть буде більше ям то повільно будуть іздити а потім на ровери пересядуть як в европі
Лучанин
Показати IP
23 Березня 2017 16:08
Я не дивуюсь, що вона так вперто дереться, грошики то треба відпрацювати, а віддавати ой як не хочеться, у неї тої совісті з народження не було.
Я робот
Показати IP
23 Березня 2017 16:16
а хто рве волосся? невже яковлєв?
Серий
Показати IP
23 Березня 2017 17:51
ОГо яка Вусенко. Хай спустися на землю . Вже взагалі страх втратила
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Волинській борчині Анастасії Алпєєвій надали звання заслуженого майстра спорту України
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.