USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вибачився та пообіцяв відремонтувати: знайшли лучанина, який зламав ліхтар у парку

7 Лютого 2019 10:32
Лучанин, який у центральному парку Луцька зламав ліхтар, пообіцяв своїм коштом відремонтувати його. Крім того, юнак вибачився за свій вчинок.

Про це повідомляють на сторінці муніципалів у Фейсбук.

Нагадаємо, у Центральному парку культури і відпочинку міста Луцьк ввечері 6 лютого молодик пошкодив ліхтар. Акт вандалізму зняли на відео товариші юнака.

Особу хулігана вдалося встановити, ним виявився лучанин Богдан Ступаков, 1999 року народження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Петя Показати IP 7 Лютого 2019 10:36
ЧОРТ!
Мітя до Петя Показати IP 7 Лютого 2019 11:05
прилизаний як педик)))
Абориген до Петя Показати IP 7 Лютого 2019 19:19
Він не чорт. Він культурна людина, тому вчинив КУЛЬТУРНИЙ ВАНДАЛІЗМ. Про це свідчить його вибачення.
читач Показати IP 7 Лютого 2019 10:36
хах :))) таки лучанин виявився "хероєм" а не якийсь там "селюк з Ратного" .. як писали :))) ще б повітиси на нього ті лавки, які потрощили в парку!!!!
яяя Показати IP 7 Лютого 2019 10:41
придурок. друзі молодці!?
Andrij Показати IP 7 Лютого 2019 10:43
Не Ступаков а тупаков! да йому все пох... говорить аби вiдпустили....
г до Andrij Показати IP 7 Лютого 2019 20:23
..здюліна - велика сила!
Мирон Показати IP 7 Лютого 2019 10:46
Чмошнік.
Маша Показати IP 7 Лютого 2019 10:48
Ха ще пять таких ліхтарів поставить,за власний рахунок,худоба...
Анонім до Маша Показати IP 7 Лютого 2019 20:26
Чому за власний рахунок. Він повинен отримати від дівчини 4 тисяч грн., які Швець пообіцяв, (Лучанин Ігор Швець пообіцяв 5 тисяч гривень винагороди за інформацію про особу вандала, який на Алеї ліхтарів в центральному парку Луцька виламав ліхтар.) Ця дівчина поділиться заробленим. Вона віддасть йому 80 % -4 тис. 1000 він візьме собі і за 3000 підремонтуе ліхтаря. Це не вандалізм,а звичайний бізнесовий процес.
громада Показати IP 7 Лютого 2019 10:53
Громада міста вибачить цьому тупакову тоді, коли він зремонтує не лише ліхтар, але й усе, що в Центральному парку зламане.
Тось Показати IP 7 Лютого 2019 10:53
Бик!!!А ще в Європу хочемо.
123 Показати IP 7 Лютого 2019 10:56
В військомат гниду терміново...
Якось так до 123 Показати IP 7 Лютого 2019 11:20
А нашо в армії дебіл?... Армія не тюрма і не психлікарня, навіть не наркодиспансер, армія це інститут захисту держави, а військовий це захисник, якому держава довіряє бойову зброю. Потенційним дезертирам, мародерам і іншому зброду там не місце. Для таких проступків є покарання громадські роботи або штраф. Логічним було б відео даної особи з шуфльою і мітлою.
бляха Показати IP 7 Лютого 2019 11:00
хай всі ліхтарі,лавки в парку ремонтує провчити одного інші запамятають і хай на громадських роботах побуде з пів року! а де реакція поліції!!!!? що навіть покарання не буде!????
123 до бляха Показати IP 7 Лютого 2019 11:53
Бажано ще й щоденний відеозвіт ремонтних робіт проведений цим парубком, відзнятий з таким же моледечим запалом і виграванням м"язами !!! Вірю в те, що в Луцьку є молодь, яка вміє працювати і достойно відпочивати !!!!! А цей "ВИНЯТОК" немає як згаяти час, то вирішив по-бикувати перед дівчинкою. Краще б чагарники в парку розчистив, а дівча відео скинула б, можливо хтось і долучився, можливо б чистіший був би парк поза центральними алеями.......
... Показати IP 7 Лютого 2019 11:01
а скільки ,ще він ліхтарів зламав поліція покарайте!!!!
Сем Показати IP 7 Лютого 2019 11:09
А джерело надходження своїх грошей пояснити зможе?
вася Показати IP 7 Лютого 2019 11:33
це все для камери! покарання має бути суворішим! знаю його особисто нагла неврівноважена людина дуже агресивна!
Анонім до вася Показати IP 7 Лютого 2019 12:18
Повір багато таких і всі вони при комусь агресивні,а насправді як щенята бояться шороху.Вік такий перехідний,хочеться побикувати перед кимось,гормони..заплатить за свої "досягнення" і можливо щось зрозуміє,але рано чи пізно кожен отакий"герой" знаходить своє покарання,або натикається на агресивнішого за себе.Головне перед дівками він показав свої здібності,на що хватило розуму.
таня Показати IP 7 Лютого 2019 11:54
А МАМА В ІТАЛІІ..ОТ І ДЖЕРЕЛО НАДХОДЖЕНЬ..А В ВІЙСЬКОМАТ НЕ ТРЕБА..ВІН СЛУЖИВ
valdis peish до таня Показати IP 7 Лютого 2019 12:32
танюха в якій він арміі був йому 19 годков а беруть з 20
Любі свині Показати IP 7 Лютого 2019 11:56
Такі в муніципальній дружині потрібні!!!!
Вітас Показати IP 7 Лютого 2019 12:27
Обережно «ангели» коментатори, не захлиніться жовчю. Подивіться на себе і своїх дітей.
Анонім до Вітас Показати IP 7 Лютого 2019 12:53
Оце теж вірно сказано,можливо чиясь дитина в цей момент плює,курить,нищить якесь майно,всі такі правильні,налетіли,не захищаю цього хероя,але як кажуть не судіть..краще подивитись на себе,якщо є діти то на своїх дітей,починати потрібно з себе.
Джек до Вітас Показати IP 7 Лютого 2019 14:23
Що б він там не зробив,але писати такі коментарі може тільки ще АМОРАЛЬНІШЕ БИ&ЛО!Вже прям вишку йому за фанаря
valdis peish до Джек Показати IP 7 Лютого 2019 14:50
вишку не вишку але того фонаря в дупу запхати не зайве було б
123 до Джек Показати IP 7 Лютого 2019 17:45
Сьогодні безкарно корчує ліхтарики в парку, завтра когось трішки вб"є на камеру - весело і цікаво живеться цьому молодику. А скоріше всього у дитинстві був обділений увагою і вихованням батьків (мабуть грошима компенсовували), потім коло спілкування теж відіграє роль.... Дай Бог цій ДИТИНІ розуму адекватно оцінити ситуацію в яку, будемо сподіватись "випадково", він вляпався і достойно з неї вийти !!!!
Джек до 123 Показати IP 8 Лютого 2019 00:12
Після ваших постів,він тільки кращий стане,а не зненавидить,шо за ліхтаря його вже на передову в ато відправляють.Лічно я таких як він сам непереношу,але писати всякій брєд із-за фанаря-ви нормальні вобще?А може,а вдруг,а те,а се.А може ти завтра попадеш на 10000$,кине друг і зрадить жінка і ти своєю бляхою заїдеш в парк і на@іг всі фанарі знесеш,то шо,тебе розстріляти?
Alex Показати IP 7 Лютого 2019 12:29
Але чому ж він до ліхтаря почав приставати? Бухий був? Про причину цього вандалізму нічого не сказано.
ген до Alex Показати IP 7 Лютого 2019 19:27
Він пристав до ліхтаря, бо цей ліхтар не уступив йому дорогу.
Лучанин Показати IP 7 Лютого 2019 13:29
Перед прийняттям вибачень - скресати &упу на квасне яблуко. Заставити компенсувати. Факт компенсації повторно підтвердити кресанням &упи. Відновлення ліхтара - зняти відео на камеру і з метою закріплення пройденого скріпити черговим кресанням самого важливого органу в того неандертальця. Інструментом, який гарантує настанову на путь істинний, має бути гумовий демократизатор. Синяки на &раці мають триматися місяців шість і бути синьо-бордового кольору.
ангст Показати IP 7 Лютого 2019 16:05
Не людина, а тварюка гнила