USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Витривалість бійців «Правого сектора» випробували у польових умовах

20 Березня 2014 19:01
Ночівля у власноруч зроблених криївках та боротьба з диверсійними групами - учасників дводенного вишколу «Правого сектора» на Волині готували до найгіршого.

Захід відбувся у лісах на теренах Ківерцівського району 19-20 березня.

Два десятки представників «Правого сектора» у гущавині лісу власноруч облаштували собі житло – криївки, а також обладнали бойові точки. Вночі учасники табору вчилися виявляти диверсійні групи, вдень відбувалися спаринги з боксу, фізичні вправи, а також страйкбол.



У таборі повністю заборонені алкоголь та куріння, тому що, зі слів учасників, націоналізм передбачає здоровий спосіб життя. Серед учасників вишколу проводять спортивні заняття та виховну роботу. У таборі є люди, яким досі не доводилося ночувати у лісі, є ті, хто ночував, проте з комфортними матрацами та спальниками.



«Умови були спартанські, ми самостійно копали окопи та місця для ночівлі. Хто справді намагався зробити собі краще, той, відповідно, не мерз, хто «схалявив», тому було гірше. Був список речей, які потрібно взяти, хто не взяв необхідного, той програв. Це досвід – якщо людина на чомусь обпеклася, вона наступного разу так не робитиме. Потрібно повторювати це десятки разів, тоді відточуються навики. Є такі, які відверто кажуть «все, я більше не можу». Безсонна ніч, два дні фізичних навантажень та спаринги з боксу – це непросто. Однак хлопці переважно тримаються дуже добре, це тішить. Основна ціль вишколу – визначити кращих, ми це й зробили. Навчання триватимуть і надалі, тих, хто відстає, будемо підтягувати», - розповів керівник вишколу Богдан Бальбуза.



З його слів, у навчанні беруть участь люди різного віку та з різних регіонів, кожен з них намагається продемонструвати свої вміння та здобути щось для себе.

«Найважчою за ці два дні виявилася ночівля, проте фізичні навантаження зміцнюють бойовий дух. Цей досвід знадобиться у майбутньому. Якщо усе добре підготувати, то ночувати можна. Найголовніше – маскування. По-друге, потрібно добре обладнати дах, щоб не протікав під час дощу. Вночі ми отримали завдання знайти диверсантів та ходили з ліхтариками о 2-3 годині ночі. Нам вдалося спіймати усіх диверсантів. Нас готують до найгіршого, якщо керівники скажуть, я буду готовий до війни», - розповів учасник вишколу Юрій Гаєвський.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Микола Показати IP 20 Березня 2014 19:18
Ага - здають!:( http://www.volynnews.com/news/volyn/vytryvalist-biytsiv-pravoho-sektoru-vyprobuvaly-u-polovykh-umovakh/ А у міліції і СБУ немає питань до малолєток зі зброєю?!
Антон до Микола Показати IP 20 Березня 2014 19:34
Зброя страйкбольна, стріляє пластмасовими кульками.
війсковий до Микола Показати IP 20 Березня 2014 21:59
Що за патріоти які ухиляються від служби в армії, там щось навчать.Вишкіл доцільно проводити в чернігівських лісах або луганських степах і доцільно набувати навики рукопашного бою а не боксу. А це щось похоже на дитячі ігри у войнушки і показати громадськості що вони щось роблять тим самим ухилившись від виконання рішень влади
Беркут Показати IP 20 Березня 2014 19:22
Правильно делаете что тренируетесь.Прийдет день и ваше же новое руководство позовет нас обратно защитить Украину от вас.Вот тогда по настоящему и встретимся.Уже не долго осталось...
Яна до Беркут Показати IP 20 Березня 2014 19:42
Порошенко вже вчора про вас хлопці натякнув що дурню зробили нові правителі що ваш спецпідрозділ розпустили.Ви були єдиною силою що змогла втихомирити ціх недоумків.Думаю,що вже скоро ви будете потрібні нашій державі,бо вже життя від цієї погані немає...
Василь до Беркут Показати IP 20 Березня 2014 20:13
Коли ви вже розуму наберетеся?
304 до Василь Показати IP 21 Березня 2014 00:53
"націоналізм передбачає здоровий спосіб життя" - в частности "кулю в лоб"
Москаль до Беркут Показати IP 21 Березня 2014 04:30
Ага, ребятки вон уже и могилок себе накопали. Жаль только, что в лесу - далеко придется ходить, чтоб поср...ать на эти могилки. А так все продумано, молодцы.
Ублюдку Беркуту до Беркут Показати IP 21 Березня 2014 09:34
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 19:33
а патрони у вас є ??????
Антон Показати IP 20 Березня 2014 19:34
При світлі всіх останніх негативних інцидентів, що з ПР та самообороною пов'язані, ця подія заслуговує на увагу. От цим вам і треба займатися, може користь буде. Якщо відновити такого роду фізично-патріотичну підготовку, то, при належній організації, ідея дуже цікава. Явно краще, ніж тупа тусня, наркотики, алкоголь та іншого роду негативні речі, які зараз популярні у молоді. А щодо решти "здобутків" самооборони та ПР я різко негативно ставлюсь.
Таня до Антон Показати IP 20 Березня 2014 19:38
о! і майка-кулеметниця тут як тут)))
Антон до Таня Показати IP 20 Березня 2014 19:41
не кулеметниця а прокурорниця)))))
Лучанин до Таня Показати IP 20 Березня 2014 19:58
Здоровий спосіб життя, а сексу хочеться, от Майка допомагає.
патрон до Антон Показати IP 20 Березня 2014 19:43
Справді?!:) Вони після того таборування у барі відтянуться, а потім йдуть свої навички на вулицях міста застусовують. Звичка постійно ходити стадом, бо по одному-двох бояться!:) А в дії їхню "спритність" могли всі бачити при погромах ОДА, МВС, знущання над людьми на майдані Луцька... Далі буде... P.S. У Криму теж ліс є...:)))
Антон до патрон Показати IP 20 Березня 2014 20:00
Ви певно неуважно мій пост читаєте, я писав, що такого типу патріотично-фізичне виховання - це однозначно позитивно, але загалом позиція, методи та структура ПР та самооборони однозначно ніяких захоплень у населення не викликають. Як у фільмі про Максима Перепелицю "голова то ого-го, но только дурню досталась...."
любомльчанин Показати IP 20 Березня 2014 20:34
Браво хлопці - молодці, нехай тепер дрижать колінця в комуняк, хабарничків, воргів України
Рита до любомльчанин Показати IP 20 Березня 2014 20:44
І чого ти, шановний , ще не в лісі. Кулаками махати і "бойові навички" показувати в Крим треба їхати, а не в мирний волинський ліс. А то багаття розбрату в Україні розпалили,гарячих точок і нашій країні більшає, а вони в "козаків - розбійників" граються. Смішно, страшно і боляче
? Показати IP 20 Березня 2014 20:49
Я так розумію хлопців об'єднують в БАНДУ, яка триматиме в терорі всю область?! Рекет, бандитизм, ліквідація неугодних управлінців, перерозподіл сфер впливу та грошових потоків. Якщо правоохоронці не задушать цю структуру в зародиші, то ми повернемося у далекі 90ті!!!! Такі структури однозначно повинні бути в законному полі
1111 Показати IP 20 Березня 2014 21:35
П'ять нормальних бійців "Альфи" цю школоту і планокурів переб'ють за 3 хвилини, і ці навіть не встигнуть зрозуміти що і де відбувається.
Українець Показати IP 20 Березня 2014 22:11
Читаю коменти і складається відчуття, що ВН - основне лігвисько всіх знедолениих волинських тролів і озлоблених на життя кібердр*черів. Насправді хлопці тренуються задля того, щоб в разі чого захищати НАШУ, розумієте, нашу з вами, знавіснілі, землю. Хотілося б подивитись кожному створінню, яке виливає бруд на них, в очі. Сумніваюсь, що там лишилось хоч щось людське.
777 до Українець Показати IP 20 Березня 2014 22:20
Щось жодного з них не було видно ні в Криму, ні в Донецьку, Харкові і т.д. Ви перебуваєте в паралельній реальності і не розумієте, що ПС - це сучасне ОПГ, яке займається збором данини з митників, хабарями від чиновників за можливість залишитися на посаді і рекетом бізнесу. Але вся іронія в тому, що скоро прийдеться створювати формування, щоб захищатися від ПС. До ОПГ додається ще й фанатичний націоналізм і неофашизм.
щось мені це нагадує Показати IP 20 Березня 2014 22:11
Гітлер'ю́генд — молодіжна нацистська воєнізована організація, головний кадровий резерв НСДАП. Створена у березні 1922 року як Молодіжна Федерація націонал-соціалістів. 30 жовтня 1931 Гітлер'югенд очолив рейхс’югендфюрер Бальдур фон Ширах, що підкорявся безпосередньо Гітлеру. Приналежність молоді Німеччини до «Гітлер'югенду» була обов'язковою. Заборонена 10 жовтня 1945.
НОНА Показати IP 20 Березня 2014 22:15
Як що вони збираються боротися з російськими диверсантами то мені їх шкода. У них просто шансів немає.
0501 Показати IP 20 Березня 2014 22:28
Клоуны
гавнюка из ПС Показати IP 20 Березня 2014 23:10
Кучка детей недоразвитых. Толпой они якобы сила. Но когда кто то из них остается один, то делают в штаны.
Коліков Показати IP 21 Березня 2014 00:12
Це якась жесть)))Фігнею займаєтесь!!!
Z Показати IP 21 Березня 2014 00:22
Відправте їх в спаринги до хлопців, цих,що на коліна ставили на сцені і після таких спарингів зможуть іхати на схід.
Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 03:48
Євросоюз поставив вимогу роззброєння незаконних збройних формувань в Україні. "Правий сектор", як і свободівці Бенюк, Іллєнко, Ігор Мірошниченко компрометують Україну і допомагають агресору Путіну
765 Показати IP 21 Березня 2014 07:10
коментар було видалено
333 Показати IP 21 Березня 2014 07:29
Отам їхнє місце - у лісі. Там можуть собу бути .
володимир до333 Показати IP 21 Березня 2014 07:54
не в лісі а тих ямках що нарили. і бажано зверху трахторцем ще пройтися.
Українець Показати IP 21 Березня 2014 07:57
Клоуни. Більше нічого сказати!
лучанин Показати IP 21 Березня 2014 09:21
ви на роботу непробували ходити?
я Показати IP 21 Березня 2014 09:36
Все має початок і все має кінець !!! у нас на Поліссі як були банди лісових героїв Бандери то таких дівчат як Мая .....лишали у лісі..( хай піднімуть архіви) який був кінець тих поьових дівчат.... ну а хлопці перед судом... ( на той час і день суду вони були дідами).... просто не витримували нерви... і пили таблетки,..тобто кінчали життя самогубством.. правий сектор все повертається на місця свої... і ваш кінець теж буде
Проросiйським покидь Показати IP 21 Березня 2014 09:37
коментар було видалено
медбрат до Проросiйським покидь Показати IP 21 Березня 2014 09:47
Не всіх, нажаль, ще Ліпіни прийняли!:(
я до Проросiйським покидь Показати IP 21 Березня 2014 10:06
ти б подумав би.... що і тобі прийдеться дати відповідь за сказане
п Показати IP 21 Березня 2014 09:41
Ця секта кричить на всіх кутках - що вони захистять!
мв Показати IP 21 Березня 2014 10:08
цим би дітям лікаря психіатра на допомогу викликати ....
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 10:48
тренуються вони в лісі. ага. як почнеться війна (не дай Бог), то в тому лісі вони і залишаться. он ямки собі викопали вже. ховатися мають де. ось, що роблять гени. як бандеровці ховались в лісах в 43-45 роках,так тепер їхні послідовники роблять.
Я до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 10:49
а давайте глянемо в історію.... бандерівцями і були ті.... хто косив від армії і не йшов на фронт
до беркута Показати IP 21 Березня 2014 11:52
да вас повернуть і знов як лохів підставлять,а ви як і завжди будете цим гордитися!найдіті краще соби роботу а на хе.... ю страдаіте!
Беркут до до беркута Показати IP 22 Березня 2014 12:24
Мы прийдем защищать не новую власть ,а простых украинцев от той нечести которую новая власть породила.Мы остались верными долгу и законам Украины и пока были в Киеве эта нечесть сидела лишь на майдане.
Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 11:54
Колись в літніх таборах була гра "Зарниця", але ж то для дітей віком 9-13 років!! Хлопці не розуміють, що це виглядає як мінімум кумедно!
до них Показати IP 21 Березня 2014 12:37
Підготовка нових членів і "членкинь" напівкримінального угруповання?
Оксана Показати IP 22 Березня 2014 17:27
А де лук і стріли?
Павло Данильчук Показати IP 22 Березня 2014 17:29
Видно що в людей багато вільного часу і мало розуму