USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Як на Сході терористи ховають своїх убитих. ФОТО

22 Серпня 2014 08:46
В мережі з'явилися фото цвинтаря вбитих терористів під Донецьком.

На більшості могил немає навіть імен загиблих, лише написи "Солдат №", передає Еспресо.TV.

Самі ж могили - це довга траншея, вирита екскаватором.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 08:50
Піпец, це ж реально всі рускі, путлер посилає на смерть своіх рабів і навіть не забирає нормально поховати на своій раші!!!
не дивно Показати IP 22 Серпня 2014 08:51
Як СОБАК скажених!
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 08:55
коментар було видалено
увч Показати IP 22 Серпня 2014 09:11
коментар було видалено
Анонім до увч Показати IP 22 Серпня 2014 09:14
кстати, никогда не слышал, чтобы "террористы/сепаратисты" называли себя солдатами... Как хочешь - повтанцами, ополченцами- но солдатами - никогда.
уяся до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 09:30
тролі, вас така ж табличка чекає, тільки буде написано "Троль кисєльовський". ну звісно, і міністра оборони ДНР Володимира Кононова теж не існує, чи він фейковий, солдатів же немає)). а "повтанцами, ополченцами" бандюків називає рупор кремля. весь світ називає їх "террористы/сепаратисты". ти сподіваєшься тут комусь запудрити мозок? кумедний, це кацапія вірить кісєльову і путлєру. поки що вірить. ти краще придумуй нову брехню, бо треба перекручувати буде, коли до пскова 200 поїдуть. не заплатять тобі тролю, погано брешешь, не впевненно, не аргументовано, типово для іуди.
увч до уяся Показати IP 22 Серпня 2014 09:37
бла-бла-бла-бла... Истеричка, а по делу-то есть что сказать?
уяся до увч Показати IP 22 Серпня 2014 10:01
я тобі тролю по справі і сказав. а ти у відповідь - "бла-бла-бла-бла..." що, кісєльов не дав ЦУ? фсб не прислало "правдівую історію"?
Дивно Показати IP 22 Серпня 2014 09:15
Коли матері російських солдат вийдуть на Червнону площу в Москві й запитають у Путіна: "Де наші діти?"
Анонім до Дивно Показати IP 22 Серпня 2014 09:18
не выйдут... знаешь почему? потому, что если там и есть кто из русских, он прибыл туда ДОБРОВОЛЬНО, никто из военкомата с милицией за ним не гонялся, сроком не пугал...
уяся до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 09:34
а ти звідки такий поінформований? кісєльв "разнорядку" дав? піди на форуми руські та почитай, кого і куди призвали, дізнаєшься правду, а не фсбешний, як ти кажешь, "вброс"))) в тебе навіть термінологія троля)))) палишься, не заплатять.
оксана до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 09:18
А ти думаєш, що то терористи ховають своїх???? Це робота жителів краю, щоб вонь по їх містах не розходилась. От вони і хоронять трупи. І звідки відомо місцевим як кого звати - це ж засланці, з іншої країни. От і ховають їх місцеві під табличками 'солдат'.
Анонім до оксана до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 09:20
коментар було видалено
уяся до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 09:57
ну да, місцеві "ховаються" від української армії в чергах за їжею та водою, яку привезли українські вояки, бо "повтанцами, ополченцами" місцеві були позбавлені мирного життя, розграбовані магазини, запрвки, будинки. троль, твоя робота марна. а в псков їдуть 200 ... на псковських форумах це вже відкрито обговорюють, навіть прізвища мертвих та зникнувших називають. чи там матері про своїх синів брешуть?
увч до уяся Показати IP 22 Серпня 2014 10:01
дай-ка ссылку, посмотрю что за псковские форумы ты там читаешь.
уяся до увч Показати IP 22 Серпня 2014 10:07
гуглом шукай, я ще тобі роботу не полегшував) чую, вже ти куратору настукав, зараз закриють форуми або почистять. мамам рускіх солдатиків не буде де ода одній плакатись.
увч до уяся Показати IP 22 Серпня 2014 10:13
коментар було видалено
ГПУ Показати IP 22 Серпня 2014 10:01
Це закопують зеків російських, смертників, там крім номера їм нічого не треба.
Старий гицель Показати IP 22 Серпня 2014 10:55
Собакам собача смерть.На людську вони не заслуговують.
Serg до Старий гицель Показати IP 22 Серпня 2014 11:15
Не гніви Бога. Всі ми в Хресті брати і сестри. Не тобі судити. Господь всіх розсудить справедливо. Краще про свою душу подумай.
Мля Показати IP 22 Серпня 2014 11:18
От придурки, прости Господи, і воно їм треба було, заради чого пертись в чужу країну і бути заритим безименно на чужій землі?
ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 12:57
-10 террористов решили пообедать. Один сел у окна и их осталось 9. -9 террористов стояли на блок-пОсте, В кустах зашевелилось и их осталось 8. -8 террористов осматривали хату, Один спустился в погреб - осталось 7 кацапов -7 террористов пытались в УАЗ влезть, Но пуля просвистела и их осталось 6 -6 террористов хотели пострелять, Один забыл надеть броню и их осталось 5 -5 террористов заночевали в квартире, Один пошел поссать и вот уже 4 -4 террориста шли вдоль дороги, Один задел растяжку и их осталось 3 -3 террориста легли чуть дальше рва, Корреспондент ЛайфНьюз пришел, и их осталось 2 -2 террориста зашли в продмагазин, Охранник был быстрее, и вот уже 1 - Гиркин вздохнул устало, повесился и никого не стало...
Джулія до ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 16:05
ААААААААААА. ЖЕСТЬ! :-))))))))))))))))))))))
уяся Показати IP 22 Серпня 2014 16:20
найсмішнішим є те, як троль свою брехню плюсує, а правду мінусує, очі коле, значить діє)))