USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як Самооборона дає раду з хуліганами та «мажорами» у Луцьку

20 Березня 2014 08:00
У міськвідділ МВС тепер не телефонують із проханням «порішати» питання синів та дочок впливових лучан, - повідомляють активісти Самооборони Майдану.

Про це йшлося під час зустрічі керівництва Самооборони Майдану Волині з представниками волинських ЗМІ 19 березня.

Як розповів активіст Самооборони Майдану Сергій Рижков, на патрулювання вулиць Луцька щодня виходять приблизно 20 правоохоронців, а потрібно принаймні 60. Щоночі 20-25 представників Самооборони йдуть на патрулювання спільно із міліціонерами. Раніше до патрулювання долучалися бійці внутрішніх військ, які наразі виїхали за межі області. Військові пенсіонери з Самооборони допомагають у роботі опорних пунктів.

З його слів, щоночі самооборонівців викликають охоронні служби, які не дзвонять у міліцію, тому що власники ресторанів не хочуть розголосу, проте самі впоратися не можуть. Так, цієї ночі «моральну та фізичну підтримку Самооборони» просили у ресторані «Мелодія».

Міліція, зі слів активістів, зацікавлена у співпраці, адже розуміє, що збільшення кількості патрулів зменшить кількість правопорушень. Проте дехто з правоохоронців має гіпертрофоване почуття власної ваги та не бажає навіть бачити представників Самооборони.

Кількість випадків хуліганства (нетверезих осіб, які буянять поблизу барів) впродовж останніх тижнів у Луцьку не зменшилася. Зі слів Сергія Рижкова, що нижче рівень закладу, то більше нетверезих осіб звідти затримують. Є заклади, звідки люди просто «випадають». Самообороні також доводиться виконувати функцію «служби таксі», розвозячи по домівках дівчат.

«Веломайдан дівчат додому проводять, це їхня основна робота», - розповів Сергій Рижков.

З його слів, значно зменшилася кількість пограбувань уночі, так званого «гоп-стопу».

Найважливішим досягненням активіст назвав те, що представники середнього офіцерського складу міліції вдячні Самообороні за те, що вже декілька тижнів до них ніхто не дзвонить з проханням «порішати», наприклад, не затримувати сина тієї чи іншої впливової особи. Раніше таких звернень у міськвідділ, з його слів, було дуже багато.

Так, він розповів про випадок затримання п’яного хлопця на авто, який подзвонив до свого батька, який, нібито, працює в СБУ.

«Я кажу: ваш син п’яний за кермом. Він запитує: «точно п’яний? Затримуйте його»», - розповів активіст.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Москаль Показати IP 20 Березня 2014 08:34
Скрытая реклама Пепси-Колы детектед.
444 Показати IP 20 Березня 2014 08:57
УВАГА !!! Інформація для "Правого сектору", "Самооборони", воїнам-Афганцям - злочинний Донецький ОБЩАК - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансував "тітушок" та "беркут", які вбивали людей. Цей ОБЩАК продовжуе фінансування "тітушок", які агітують проти незалежності України. Пора покінчити з цим ЗЛОДІЙСЬКИМ ОБЩАКОМ. Керівник цього ОБЩАКУ - Галина СКИБА. ПОРА ВІДПОВІСТИ ЗА ЗЛОЧИНИ !!!
Москаль до 444 Показати IP 20 Березня 2014 09:57
Эх, дурилка ты картонная, теперь твоя вонь не актуальна. Йуля сказала: "ПС к ногтю", порыщи в нете, найдёшь. Так что теперь в тренде гнобить яроша и прочую подобную халабуду. Преобувайся и не отставай, а то без пайка останешься.
Світлана Показати IP 20 Березня 2014 09:22
І самі тих пяних обчищають. бандюкі.
Наталя до Світлана Показати IP 20 Березня 2014 09:25
неправда, не обманюйте
123 Показати IP 20 Березня 2014 09:39
Хвиля піару самооборони.) Вони праві: міліція в сучасному вигляді, як і даі, не потрібні взагалі. Лишити кілька відділів слідчих та оперативну групу швидкого реагування, а патрулювання перекласти на добровільні народні дружини.
))) до 123 Показати IP 20 Березня 2014 09:42
маладца, добивайте рештки держави. ще візьміться за медиків, добийте рештки медицини. копець, видно, ми дійсно дєбіли в масі своїй, заслужили оте все.
я до ))) Показати IP 20 Березня 2014 09:43
Не лишнім було б трохи й трусанути
Луцьк Показати IP 20 Березня 2014 09:39
"Самообороні також доводиться виконувати функцію «служби таксі», розвозячи по домівках дівчат"!!!!! Хоть би не позорились!
я до Луцьк Показати IP 20 Березня 2014 09:56
На рахунок веломайдану це також правда - пропонували хлопці таку послугу, як проведення додому ще задовго до майдану
Андрій76 до Луцьк Показати IP 20 Березня 2014 10:42
А куди дівчат розвозити?..По саунах?..Я теж хочу в таку службу...
я до Андрій76 Показати IP 20 Березня 2014 10:50
додому взагалі-то, ввечері, коли темно і страшно. Але кожен судить у міру своєї зіпсованості
Андрій76 до я Показати IP 20 Березня 2014 10:54
Та я жартую...Не сприймайте все так близько і дослівно. Я вже одружений 10років і маю двох дітей...
сс до Андрій76 Показати IP 21 Квітня 2014 15:40
коментар було видалено
я Показати IP 20 Березня 2014 09:42
Були випадки звернення з проханням "порішати", але вони завершилися невдачею, тому що з самообороною "домовитись" неможливо. Я чула про цей випадок особисто.
Адвокат до я Показати IP 20 Березня 2014 10:16
А навіщо зараз "рішати". Рівень знання права нинішніх, ще й деморалізованих міліціонерів, які ще й керуються вказівками "самооборони", настільки високий, що будь-який адвокат розбі"є, зазвичай безграмотне, обвинувачення в суді. А тому ті хто раніше "рішали", прошу до нас, в колегію адвокатури. Ми все вирішемо в рамках закону за розумний гонорар. А все залишиться як і було. Хто має гроші, той має висококласну юридичну допомогу і обвинувачення навіть в умисному вбивсті йому не страшне, а бідний - на нари за дрібне хуліганство. Це світова практика розвинутих держав. Так було, є і буде. Шкода сотню ідеалістів, яких поклали на майдані, співчуття їхнім родинам. P.S. А сина високопосадовця на підпитку позбавили прав? Звичайно ж ні. Даю відсотків 90% що передали на поруки. і з інших підстав звільнили від відповідальності, і це по закону. А Ви і надалі боріться з вітряками, шановні Дон Кіхоти, а ми будемо працювати і заробляти гроші законним шляхом.
я до Адвокат Показати IP 20 Березня 2014 10:23
Тоді я ідеаліст, який у цю сотню не увійшов - я вірю. Думаю, кожному варто розпочинати з себе
Анонім до я Показати IP 20 Березня 2014 11:38
ну от коли тобi не 17 рокiв вже буде, своя робота дасть свою квартиру, дiточок будеш забезпечувати та дружину, тодi трошки по iншому глянеш на революцiйнi iдеали...
я до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 14:11
мені вже далеко не 17, і маю роботу, але на квартиру, на жаль, заробити ніяк не можу... А, можливо тому, що є надто багато тих, хто вірить у те, у що йому вигідно "вірити"
опер Показати IP 20 Березня 2014 09:50
Пропоную самообороні організувати спільні виїзди з пожежниками, комунальниками та лікарями швидкої допомоги.
лучанин Показати IP 20 Березня 2014 09:50
Самооборона - МОЛОДЦІ
Українець Показати IP 20 Березня 2014 10:15
А я думаю що це всі тверезі ходять і ніхто не буянить, а то всі самооборони бояться. Ото організація, оце порядок, молодці крові своєї і грошей людських не жаліють, за народ наш український,дбають за державу нашу. Знайдуть у хулігана в кармані копієчку зразу в казну несуть на армію , заберуть в російської заправки бензин, самі не їдуть пішки відром несуть зразу в танк заливають бензин щоб з ворогом боролась армія, знайдуть сухарик зразу прикордонникам везуть самі навіть не вкусять..Кругом чистота і порядок бандити поховались наркомани на вулиці ні кроку.Оце організація, оце порядок собі нічого все на державу. Це Майбутнє України. Це честь і совість Волині і Млинівського району. Всі українські дівчата марять такими героями. Допоможи нам господи.
Анонім до Українець Показати IP 20 Березня 2014 11:40
скоро той автомайдан i самооборону захищати потрiбно буде...
сс до Українець Показати IP 21 Квітня 2014 15:45
хохол ти а не українець
Батьківщанка. Показати IP 20 Березня 2014 10:30
Ага мені Хведчак сниться в кошмарних снах.Коли він в окулярах і руками розмахує.
Анонім до Батьківщанка. Показати IP 20 Березня 2014 10:34
оце чудо... тільки це і вміє....хоч би помився рожищанський селюх
сс до Анонім Показати IP 21 Квітня 2014 15:47
а ти Любомльський чи Маневиький
сс до Анонім Показати IP 21 Квітня 2014 15:47
коментар було видалено
777 Показати IP 20 Березня 2014 10:41
Де прізвище сина начальника СБУ, чому мовчать про те, як в Рожищах затримали п'яного сина судді???..., чи вже все "порішалі"???
Українець Показати IP 20 Березня 2014 11:11
Ну тож вони теж гроші люблять, та й не багато взяли зі скидкою на майбутнє коли цей суддя їх судити буде.
1221 Показати IP 20 Березня 2014 11:13
Хведчак а ти руками не пробував робити нічого? Правильно і не прбуй бо точно якесь гі*но получиться. Ти за що не візьмешся то від твоїх справ завжди так смердить.
Ігор Г. Показати IP 20 Березня 2014 11:16
Тарас Войтович і кум його зінгель з Рожище оце молодці справжні патріоти а ви всі КАЗЛИ!!!!!!!!!!!
сс до Ігор Г. Показати IP 21 Квітня 2014 15:49
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 11:41
робiнгуди-переростки
Віктор!!! Показати IP 25 Березня 2014 00:12
Шановні яка у Вас освіта???? Що Ви за "бред несете"? Звідки у Вас така статистика, на кого це розраховано на перший клас, пес-ц????