USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Як закінчився пікет прокуратури у Луцьку

17 Лютого 2014 19:06
Закрити кримінальні провадження стосовно Майї Москвич та Волинської сотні самооборони Майдану обіцяють найближчим часом.

Пікет прокуратури Волинської області завершився після 18.00 17 лютого. Перед учасниками заходу виступила громадська активістка Майя Москвич. Вона подякувала побратимам із Рівного,які приїхали для того, щоб підтримати волинян.

«Я не боюся ніяких кримінальних справ, але вони починають нахабніти. Вони за тиждень відкрили у Луцьку шість кримінальних справ за все, що ворушиться. Повісили манекена у вигляді регіонала – кримінальна справа, я розлила відро води, зафарбованої у червоний колір – вони кажуть, що це пропаганда насильства, хтось намалював чоловіка,схожого зі слів слідчих на Януковича – кримінальна справа, Волинська сотня – кримінальна справа. Якщо вони нагліють, ми маємо брати в свої руки справи і показувати, хто у місті сила», - звернулася до присутніх Майя Москвич.



Депутат Луцької міськради Павло Данильчук повідомив, що наразі відкликали із суду справу Майї Москвич на доопрацювання, а завтра готується постанова про закриття цієї кримінальної справи. До кінця тижня готують постанову про закриття кримінальної справи проти сотні самооборони. Якщо ж цього не відбудеться, він закликав бійців самооборони та «Правого сектору» реагувати. З його слів, сьогодні у пікетуванні взяли участь приблизно триста осіб, якщо ж прокуратура не реагуватиме на їхні вимоги, пікетувальників прийде декілька тисяч. Павло Данильчук закликав не робити самочинних дій, не узгодивши їх із побратимами з Києва. Він закликав усіх вирушати у столицю, де завтра розпочнеться сесія Верховної Ради та блокування урядового кварталу.

ЧИТАТИ ЩЕ:«ПРАВИЙ СЕКТОР» ТА САМООБОРОНА ПІКЕТУВАЛИ ПРОКУРАТУРУ У ЛУЦЬКУ


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ріта Показати IP 17 Лютого 2014 19:19
Збіговисько потенційних і діючих бандитів, нероб, провокаторів, хвойди легкої наживи... і їм ще амністію?! Ох і наплачуться ще від них люди... Що ця влада натворила, давши "вільну" цім всім "Правим", "Лівим", "Альянсам"...!:(
Фанат до Ріта Показати IP 17 Лютого 2014 20:16
Ох яка ж у нас ригівська влада чесна, демократична, некоркупціна та справедлива.
Олег до Фанат Показати IP 17 Лютого 2014 20:34
Які все таки ви недалекі люди і з вузьким чолом! Якщо щось не так як у них - значить ригі ... да мав я на увазі і ригів і цього президента! Але ось що представляють із себе ці "в масках"...?! Одні залякування, злість, діалог з позиції сили, тільки своє навязують ... І це нормально? Та це явні всі замашки фашистів - ось що турбує! Ригі не ригі..., а от хто і що вилізло до людей, ось що турбує!!!
Українець до Фанат Показати IP 17 Лютого 2014 21:15
українську вчи дебіл
трудоголікам до Ріта Показати IP 18 Лютого 2014 04:35
платять по чом за коменти. чи тут зібрались одні невдіхи і на все що є пишуть якийсь брєд і потійно мінусують. що не вірю що Волинь складається із д*білів. на зарплаті в кого?
Олег до трудоголікам Показати IP 18 Лютого 2014 08:30
А я от сподіваюсь, що на тобі і закінчиться та кількість тугодумів з гаслами!:)
Мельник Андрюша Показати IP 17 Лютого 2014 20:47
Я звечора нажрався і буду вас тролити по пяні)))
Мельник Андрій Показати IP 17 Лютого 2014 20:49
ТАААААААГІІІІІЛЛЛЛ
Боголюбы Показати IP 17 Лютого 2014 20:58
Святой Янукович еси на небеси дай нам сил в неравной борьбе.
Василь до Боголюбы Показати IP 17 Лютого 2014 21:09
А точно не Теремно? До такого брєда навіть регіонали не дійдуть.
Боголюбы до Боголюбы Показати IP 17 Лютого 2014 22:51
Вообще то под ником Боголюбы и на русском языке я писал всегда все свои комментарии? А тут х**нь какая-та?
Батьківщанка. Показати IP 17 Лютого 2014 21:17
А хто маю поре, що так за неї заступаються?
Прохожий Показати IP 17 Лютого 2014 21:47
Ніяк не можу второпати, чому оці "борці за справедливість" усі з закритим обличчям. Обмотані шарфами, натянутими масками та ще й прапор використали. Чи це дрескод чи так простіше "героєм" бути, коли тебе ніхто не впізнає?
Прохожий Показати IP 17 Лютого 2014 21:47
Ніяк не можу второпати, чому оці "борці за справедливість" усі з закритим обличчям. Обмотані шарфами, натянутими масками та ще й прапор використали. Чи це дрескод чи так простіше "героєм" бути, коли тебе ніхто не впізнає?
Олюнця до Прохожий Показати IP 17 Лютого 2014 22:16
Валюша вже робота закінчилась,ану швидко Додому.Тількі в тебе в адміністрації вікна горять.Хватить на каву заробила.
Прохожий до Олюнця Показати IP 17 Лютого 2014 22:20
Ще один комент напишу бо мені ще треба за квартиру заплатити.Матера з Камінь-Каширска ж мені гроше не дає!!!!
Майданутим Показати IP 17 Лютого 2014 23:24
Роботи непочатий край...
Риганутим до Майданутим Показати IP 17 Лютого 2014 23:27
А ручкі не луснуть?)))
Яна Показати IP 18 Лютого 2014 09:23
І хто ще вийшов за цю приморочану пікетувати?
Петро Показати IP 18 Лютого 2014 09:24
Вже вони не на одну кримінальну справу заробили. Пора саджати.
Анонім до Петро Показати IP 18 Лютого 2014 09:24
Правильно, закон один для всіх