USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Майя Москвич розповіла, як незручно носити електронний браслет

18 Грудня 2013 22:30
Активістка Луцького Євромайдану Майя Москвич, якій суд постановив одягти електронний браслет, пожалілася на незручності, пов'язані з носінням пристрою. Про це інформує «Українська правда».

Майя Москвич була затримана за акцію в Луцьку, під час якої мітингувальники несли перевернуті портрети президента Януковича. Суд постановив на 2 місяці одягти їй електронний засіб спостереження.



Пристрій, зі слів активістки, складається з 3-х частин: браслету, який вдягли на ногу, мобільного пристрою спостереження та зарядного пристрою до нього. Сам електронний браслет не боїться води та витримує температури від – 30 до + 50 градусів за Цельсієм.

Мобільний пристрій дівчина має носити при собі, не віддаляючись від нього більш як на 15 метрів.



«ЕЗК цілодобово фіксуватиме моє переміщення та повідомлятиме слідчих, котрі слідкуватимуть на моніторі, про те, коли я наближатимусь до забороненої зони або покидатиму територію Волинської області, або перебуватиму на Театральному майдані міста Луцька під час проведення так масових заходів», - розповідає Майя Москвич.

Також вона зауважує певні незручності, які створює те, що браслет одягли на ногу.

«Тепер я не зможу займатися спортом, тому що пристрій потрібно берегти від ударів. Також не зможу вдягати колготки і не уявляю, яке взуття маю собі придбати, щоб мені було зручно», - обурюється активістка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Майї Показати IP 18 Грудня 2013 23:26
Гадаєш, що якщо тобі ярмо на шию вчепити, буде зручніше? Пиши заяву...
12 до Майї Показати IP 19 Грудня 2013 20:40
коментар було видалено
зважений Показати IP 19 Грудня 2013 05:51
Луцький суд із корисливих цілей розпіарив Майю Москвич на всю Україну. Кого притягати до відповідальності?
Айя до зважений Показати IP 19 Грудня 2013 09:35
Аж о 5 годині проснувся, мучить тебе Майя, і вирішив трохи попіаритись. Зроби краще зарядку, тоді подивишся на життя іншими очима - зважено...
Прокоп Показати IP 19 Грудня 2013 08:31
Вернись на 100 років в миуле і отримаєш кайдан не шию, кінцівки і цепи вздовж та поперек...
майї Показати IP 19 Грудня 2013 09:17
посидиш вдома, охолонеш, і не будеш пощирювати свої дурнуваті ідеї
Анонім Показати IP 19 Грудня 2013 10:03
Носи і мовчи, бо краще браслет на нозі ніж "браслети" на руках
викладач вузу Показати IP 19 Грудня 2013 10:55
Молодець, Мая, за те, що ти не боїшся відстоювати свою громадянську проукраїнську позицію! Не розчаруйся і не збайдужій! Замість того, щоб захищати людей, "правоохоронці " влаштовують погоню на молодих патріотів. Прикро!
Злий Показати IP 19 Грудня 2013 11:13
Дівчина отримала проблему за те,що була активістом майдану,який добивається кращого для своєї країни. А тут сидять мудаки,які умнічають і вказують куди їй і що вдягати. Я б вам цей пристрій на шиї понадягав би,клоуни! Замість того щоб підтримати людину,воно ,чучело, сидить і умнічає нажимаючи на клавіатуру. ЩО ТИ ЗРОБИВ ДЛЯ СВОЄЇ КРАЇНИ? А вона хоч намагається!
Добрий до Злий Показати IP 19 Грудня 2013 14:42
коментар було видалено
читач Показати IP 19 Грудня 2013 11:15
Пропыарилась дитина, їй це подобається.Хоче геройкою бути
Александр Показати IP 19 Грудня 2013 11:22
Майя, не нужно жаловаться и жалеть себя! Ты должна знать, как патриот Украины, что лидер настоящих борцов за свободу самостояьельно тренировал волю особым способом – вешал над кроватью кольцо колбасы и не ел его, а тебе всего лишь достался браслет на ногу и столько скулежа(( Воспитывай революционный характер!
питання Показати IP 19 Грудня 2013 12:45
яким видом спорту захоплюється юна альянсівка, що їй доводиться берегти ногу від ударів?
голос минулого Показати IP 19 Грудня 2013 15:24
Гузі вітіви шиби з бондярми теж приймали у цьому участь тільки шо саме цікаво злили Маю... Помаранчеві гівнюки в своєму репертуарі: підставити невинних а --- потім насолоджуватись результатами пермоги.. ні один же не виступив на захист діями.. так погвинділи кілька інтерв"ю, а дівчині тепер купа незручностей
Алексей Показати IP 22 Грудня 2013 09:32
Скажи спасибо что тебе этот браслет не в ........ засунули.