USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Як звільняли Слов'янськ. Відео військового телебачення

7 Липня 2014 12:19
Військове телебачення України оприлюднило відео входження сил АТО в місто Слов'янськ.

Нагадаємо, 5 липня Слов`янськ визволили від терористів українські силовики та взяли місто під свій контроль.

За наказом Президента України Петра Порошенка над Слов’янськом підняли український стяг.



Раніше Інформаційно агентство Волинські Новини публікувало відео, як мешканці Слов’янська дякують українським військовим за звільнення міста від окупантів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дончанин Показати IP 7 Липня 2014 12:46
Спасибо вам, ребятки. Как же долго мы вас ждали!..
Волиняни до Дончанин Показати IP 7 Липня 2014 12:48
С*олочь ти, чого сам не захищав Батьківщину, а хлопці з Волині мали до вас їхати, ще й рускіх підтримували, а тепер плачетеся і на колінах дякуєте!!! Дорога ціна заплачена, та чи варті ви...дончані....
Дончанин до Волиняни Показати IP 7 Липня 2014 14:12
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Липня 2014 14:14
коментар було видалено
тбiлiскi Показати IP 7 Липня 2014 14:52
молодци ребята храни вас бог! Слава Украине!!!
1 Показати IP 7 Липня 2014 14:53
ну по відео - то входили у порожнє, розбомблене місто...
тбилиски до 1 Показати IP 7 Липня 2014 14:59
чистка была до того! так и в донецк войдем и очистим от подонков УКРАИНУ!
ереванки до тбилиски Показати IP 7 Липня 2014 16:19
от до тебе б так "зайти"...
Юхим до ереванки Показати IP 7 Липня 2014 16:50
А тих, хто це насправді зробив, український народ не запрошував. Подякуйте їм.
тбилиски до ереванки Показати IP 7 Липня 2014 18:05
о да ты б мени армяночко вкусила! ереванская шлюха
Анонім Показати IP 7 Липня 2014 18:08
короче в луцке встречу любого пишите адресс вы....бу! слава украине! за тех пацанов которые там гибли!
лариса Показати IP 25 Липня 2014 10:21
бажаю вам перемогти ціх гадів щоб ваші пушки стріляли в ціль тримайтеся ми з вами слава україні героям слава перемоги вам