USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Юлія Вусенко розриває шлюб

16 Березня 2017 19:00
29 березня у Луцькому міськрайонному суді Волинської області розглядатимуть справу про розірвання шлюбу екс-секретаря Луцької міськради, депутата Юлії Вусенко із Дмитром Вусенком.

Про це йдеться на сайті суду.

Позивачем у справі є сама Юлія Вусенко.

Нагадаємо, з 2011 року Юлія Вусенко перебуває у шлюбі з Дмитром Вусенком. Виховує двох дітей – Юстину 2012 року народження та Тимофія 2013 року народження.

Як повідомляло свого часу Волинське агентство розслідувань, Дмитро Вусенко займався бізнесом, пов’язаним із продажем вугілля на Луганщині, адже сам родом із міста Антрацит. Нині ж це місто на окупованій території.

Як відомо, у жовтні 2015 року Юлію Вусенко обрали депутатом Луцької міської ради VII скликання від Луцької міської партійної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». До вчора, 15 березня, була секретарем Луцької міської ради. Під час позачергового засідання 19 сесії Луцької міськради 24 обранці луцької громади віддали свої голоси за зняття Вусенко з обійманої посади.

Читати ще: середньостатистичний лучанин – такий самий мільйонер, як я, – Вусенко
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Пересічний Показати IP 16 Березня 2017 19:10
Мля....здалека на фото подумав, що вона з Веремійчиком)
З міськради Показати IP 16 Березня 2017 19:13
Це вона з Веремійчиком?
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 19:27
краще б поцікавились,що тепер буде з парком імені 900 річчя Луцька, яка гнида вирішила його роздирибанити прикриваючись опікою атошників. Жодного парку чи площі під парк не виділили за всі роки незалежності, тільки відкушують по шматку в існуючих. У європейських містах багато зелені, а ми в яку сторону прямуємо? Наша влада хоче позбавити лучан не тільки чудових місць відпочинку, а й забрати у міста,що постійно розростається, зелені легені.
Aero до Анонім Показати IP 16 Березня 2017 19:54
Наша влада надає перевагу "зелені" у своїх кишенях, а не на вулицях.
Ха до Анонім Показати IP 16 Березня 2017 20:25
здубули Ж
Анонім 2 до Анонім Показати IP 16 Березня 2017 20:52
А де ж ти цікаво бачив щоб землю у парках дерибанили атошнікам ??? Щось ти не дуже проінформований
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 19:35
Ну і що? Як це допоможе вирішити проблеми Луцька, шановні претенденти на...
лучанка Показати IP 16 Березня 2017 19:38
Нєма пєньонзе - нєма кохання...
Ігор Показати IP 16 Березня 2017 19:42
Мабуть майно якесь зявилось незаконно, потрібно зробити аби чоловік не потрапив у декларацію
Луцьк до Ігор Показати IP 16 Березня 2017 20:26
+100500
до прокурора до Ігор Показати IP 17 Березня 2017 22:28
Прямо десятка. Боїться що втратить.
спічрайтер Показати IP 16 Березня 2017 20:02
Така жінка сама не буде. Красуня, вумниця. Поїде в Київ, вчепить якогось олігарха з баблом і болт на все заб*є. Жінку треба любити, слухатись і шанувати. Потім чоловік пошкодує, але, зазвичай, завжди це робиться пізно.
БДСМ до спічрайтер Показати IP 16 Березня 2017 20:56
коментар було видалено
андрій до спічрайтер Показати IP 16 Березня 2017 22:12
така це яка? неяка? на гуску однозначно схожа)))
Иван до спічрайтер Показати IP 17 Березня 2017 09:57
Кто сказал что она - умница и красавица???
косса Показати IP 16 Березня 2017 20:04
а вам вусенко цю інфу сама надала, чи нада було попорпатись? оце молодці, оце журналісти! Вусенко мені не подобається, але більш за вусенко мені не подобається пхання пальців у чиєсь життя.
Андрій до косса Показати IP 17 Березня 2017 07:11
не те щоб "НАДА", а просто "НУНО". ясно?)
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 20:23
мабуть шлюб був зареєстрований з порушенням регламенту
Борис Показати IP 16 Березня 2017 20:41
щось тут не те!
Ляшко Показати IP 16 Березня 2017 20:55
Мабуть Юля перед заходом у ВР просто хоче подати майже чисту електронну декларацію про доходи , не вказуючи статків чоловіка.... Таке широко поширене явище зараз.... І модна фішка як обійти систему е-декларування
Анонім до Ляшко Показати IP 16 Березня 2017 21:30
ми бєдниє овєчкі, нікто нас нє пасет .....
справедливий до Анонім Показати IP 17 Березня 2017 22:30
Хочете знати про вусенко зверніться до студентів, тії розкажуть все!
Міра Показати IP 16 Березня 2017 22:10
Лажа 100%, брехня, просто бабок забагато, от і приховають.
Як хочете Показати IP 16 Березня 2017 22:11
Ну, може й не коректно, але раз ви самі тут такі речі подали, то й я скажу: яка там вона красуня.
Правда Показати IP 17 Березня 2017 00:48
моя думка що всі лізуть до корита.коли ви всі наїстеся
Усьо пропало Показати IP 17 Березня 2017 01:03
А як же 21 сесія міської ради яку назначила на 29 березня і розлучення в суді на 29 березня??? Невже не прийде вже просто депутатом. 31 березня 35 років, це підготовка до ювілею? на річницю шлюбу стала секретарем а на розлучення певно має отримати білет до ВР з чистою історією про доходи. Чи щось все таки не клеїться або ж нові махінації. То таку жінку без чоловіка з малими дітьми треба додому відправляти дітей виховувати, а не в політику її брати. Нехай казки дітям читає, злості позбудеться
Анонім до Усьо пропало Показати IP 17 Березня 2017 07:38
20-та чергова 21.03.17р. якщо не помиляюсь
титушко Показати IP 17 Березня 2017 02:27
я перший йду до Василя Г.просити руку й сердце дочки
Олег Показати IP 17 Березня 2017 05:56
не соромно порпатись в чужій білизні?
Вітя Показати IP 18 Березня 2017 17:13
Не можу взяти до тями, нащо ті ділки творять такі цирки,ніхто не розлучається, а як сказали із наближених до парочки, просто так треба, то про що можна гоаорити, як така особа цинічна може перти у владу, подивишся на той бардак, і такий жаль бере за нашу кров'ю политу Україну, хлопці далі гинуть, а бариги продовжують грабувати,не гребуючи нічим.
Луцк Показати IP 18 Березня 2017 18:56
Збили дитину її з нянькою - вилізла на ружу і пропіарилась активістка, спалила машину - знов пропіарилась з можливістю пролізти у владу, тепер фіктивно розлучається- так треба, для приховування статків для деклараціі. Про що можна ще говорити, цінностей нуль, якщо готова сім'єю розмінюватись!!! А завтра що від батьків і дітей відмовиться??? Заради теплого місця в соціумі??? І ще хтось думає що воно за "громаду" буде дбати, чи всіх буде уй*бками називати і посилати
до Луцк Показати IP 18 Березня 2017 19:54
Згідний з вами на 100%, стидоба за таку владу, виродки!!!